VALİ GÜNDÜZÖZ ZİYARETLERİ KABUL EDİYOR
İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü görevinden Muş Valiliğine atanan Vali İlker Gündüzöz, kente gelerek görevine başladı. Vali Gündüzöz, yerel yönetimin ile makamında tebrikleri kabul ediyor
Tarih: 8.11.2018 16:55:04/ 217okunma / 0yorum

Vali Gündüzöz tebrik ziyaretlerini kabul ediyor. Belediye Başkanı Feyat Asya, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete,Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran, Garnizon Komutanı Piyade Albay Atilla Terzioğlu, Muş Alpaslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat ve Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç ve beraberlerindeki heyet ile makamında görüştü.

BELEDİYE BAŞKANI´NIN ZİYARETİ

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, yeni göreve başlayan Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz ´ü makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dedi. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya´yı makamında ağırlayan Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirleriyle bir süre sohbet etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

REKTÖR POLAT´IN ZİYARETİ

Muş Alpaslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz ´ü makamında ziyaret ederek Hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette Muş Alpaslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat´a; Rektör Yardımcısı Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Erdoğan, Rektör Yardımcısı Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdulatif Tüzer,  Genel Sekter Harun Demir ve Rektör Yardımcısı Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ eşlik etti. Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirleriyle bir süre makamında sohbet etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

CUMHURİYET BAŞSAVCISI İLE ADALET KOMİSYONU BAŞKANI´NIN ZİYARETİ

Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz´e, Muş Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete ile Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali, yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Gündüzöz misafirlerini makamında ağırlayarak, bir süre sohbet etti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

GARNİZON KOMUTANI´NIN ZİYARETİ

Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz´e, Muş Garnizon Komutanı Piyade Albay Atilla Terzioğlu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Gündüzöz misafirini makamında ağırlayarak, bir süre sohbet etti. Muş Garnizon Komutanı Piyade Albay Atilla Terzioğlu ziyarette Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz´e hediye takdim etti.

TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI´NIN ZİYARETİ

Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz´e, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Koç´a, yönetim kurulu üyeleri; Muhammet Eşref Çaptuğ, Metin Süne, Mehmet Karabalık, Ferhat Çakar, Mücahit Mutlu ve Hanifi Aydar eşlik etti. Vali, yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirleriyle bir süre makamında sohbet etti.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ARIBAŞ´TAN BAŞKAN ASYA´YA İADE-İ ZİYARET
ARIBAŞ´TAN BAŞKAN ASYA´YA İADE-İ ZİYARET
Muş İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Belediye Başkanı Feyat Asya´yı ziyaret etti
GÜZELTEPE KAYAK MERKEZİNDE KURS TANITIMI YAPILDI
GÜZELTEPE KAYAK MERKEZİNDE KURS TANITIMI YAPILDI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) tarafından düzenlenecek Kayak Kursunun tanıtımı kayak merkezinde yapıldı.
BAŞKAN ASYA, ÖZEL FİNAL LİSESİ ÖĞRETMENLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN ASYA, ÖZEL FİNAL LİSESİ ÖĞRETMENLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Belediye Başkanı Feyat Asya, okul ziyaretleri kapsamında Özel Muş Final Lisesi öğretmenleri ile bir araya geldi.
MUŞLU 300 ÇİFTÇİYE SÜT SIĞIRCILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLİYOR
MUŞLU 300 ÇİFTÇİYE SÜT SIĞIRCILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLİYOR
Tarımsal üretimde beşeri sermayenin geliştirilmesine yönelik faaliyetler kapsamında Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA), Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DAP İdaresi), Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ), Muş Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Muş ve ilçelerinde tarım ve hayvancılık alanında faaliyet gösteren üretici birliklerinin işbirliğiyle Muşlu çiftçilere yönelik süt sığırcılığı eğitimleri başladı.
DAĞCILIK KIŞ GELİŞİM EĞİTİMİ MUŞ`TA YAPILACAK
DAĞCILIK KIŞ GELİŞİM EĞİTİMİ MUŞ`TA YAPILACAK
Türkiye Dağcılık Federasyonu 2019 yılı Faaliyet Programında yer alan “Kış Gelişim Eğitimi” 16-22 Şubat 2019 tarihinde ilimizde gerçekleştirilecek.
DONDURUCU SOĞUKLAR YAŞAMI OLUMSUZ ETKİLİYOR
DONDURUCU SOĞUKLAR YAŞAMI OLUMSUZ ETKİLİYOR
Muş´ta kar yağışının ardından etkili olan dondurucu soğuk hava, yaşamı olumsuz etkiliyor.
“MUŞ MOBİLYA İMALATI SEKTÖRÜ”
“MUŞ MOBİLYA İMALATI SEKTÖRÜ”
Muş Alparslan Üniversitesi Öğretim Üyesi Ömer Arslan, “Muş Mobilya İmalatı Sektörü” başlığını kaleme aldı
YENTÜR, "EKİPLERİMİZ 7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞIYOR"
YENTÜR, "EKİPLERİMİZ 7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞIYOR"
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür, kapanan köy yollarını ulaşıma açmak için karla mücadele ekiplerinin bölgede çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.
DENETİM SERBESTLİKLE EĞİTİME KATKI SUNMAYA BAŞLADILAR
DENETİM SERBESTLİKLE EĞİTİME KATKI SUNMAYA BAŞLADILAR
Muş´ta denetimli serbestlik uygulamasından yararlanan yükümlüler, Adalet ile Milli Eğitim Bakanlıkları arasında imzalanan protokol kapsamında yarıyıl tatilinde okulların boya, badana, onarım ve temizlik işlerini yaparak eğitime katkı sağlıyor.
DOLAR
5.2740
EURO
5.9905
Muş Durumu

Resulullah (sav) rüşvet alana da verene de lanet etti.Rüşvet alan da veren de cehennemdedir.

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu