OSMANLI OCAKLARI 1299, 45 İLDE ŞUBE AÇTI
1299 Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Tahsin Çelik, ülke geneli teşkilatlanma çalışmalarında 45 ilde şube açtıklarını belirterek hiçbir siyasi parti bünyesinde yer almadıklarını söyledi.
Tarih: 8.10.2018 18:30:53/ 96okunma / 0yorum

 

 

Osmanlı Ocakları 1299 il şubelikleri Genel merkez teşkilat yapısı oluşumları devam ediyor. Şimdiye kadar 45 ayrı ilde şubeliklerinin açıldığı belirtilirken her gün yeni bir il sloganıyla faaliyetlerin hız kesmeden devam ettiği belirtildi.

Genel Başkanlığını Muşlu hemşerimiz Tahsin Çelik´in yaptığı Osmanlı Ocakları 1299´un ülke geneli illerdeki teşkilatlanma çalışmalarında 45 ilde şubeliklerin açıldığı belirtilirken, Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik, Osmanlı Ocakları 1299 ´un hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadığını, bağımsız ve milliyetçi düşüncelerle hareket eden bir yapıya sahip olduğunu söyledi.

Yapılanma çalışmalarının yanı sıra Osmanlı Ocakları 1299´un kurulum amaçlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Osmanlı Ocakları 1299´´un Genel Başkanı Tahsin Çelik, Osmanlı Ocakları 1299 Derneği 2017 yılında Osmanlı ocaklarında bir gurup arkadaşımızla kurmayı amaçladığımız ve bugün Türkiye genelinde 45 ilde şubesi olan bir yapıdadır. Eski bir siyasetçi ve bürokrasiden gelen biri olarak Osmanlı Ocakları 1299´u kurma arzumuz tamamen menfi çıkar ve beklentilerden uzak bir anlayışla Ülkemizin birlik ve beraberliğinin sağlanmasının yanı sıra refah seviyesinde artış kaydedilmesi için emek sunmayı amaç edinmiş bir vizyonel tasarımdır" dedi.

1299 Osmanlı Ocaklarının vizyonel yapıya sahip bir etkin kuruluş olduğuna dikkat çekerek, derneğinin siyasi varlık içermeyen bir şiarla bağımsız hizmetlerin en belirgin örnekleri arasında olduğunu sözlerinde ifade eden Çelik, Osmanlı medeniyetini, kültürünü ve tarihini anlatmak, anlamak ve herhangi bir dil-din-mezhep-etnik köken-siyasi görüş-siyasi parti ayrımı yapmaksızın ülkesini-devletini ve devletini yönetenlerini seven herkesi bu duygu ve ruhla bir arada toplamaya, toparlama çalışmak amacıyla başta İzmir ve Şırnak olmak üzere 45  il ve ilçelerinde temsilcilikleriyle hizmet veren bir tüzelkişiliktir. Hiçbir siyasi partiden talimat almayan herhangi bir siyasi parti yahut oluşum içerisinde yer almayan Osmanlı Ocakları1299 ülkenin bütünlüğü ve beraberliği, milli duygu ve düşüncelerle, Atatürk´ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde varlığını bilen, devletini Osmanlı medeniyetinin devamı olarak gören ve bu amaçla topluma ve kitlelere hitap eden her türlü işkenceye şiddete karşı  olan bir sivil toplum kuruluşudur. Osmanlı Ocakları 1299 Vizyonel Bir Tasarımdır. Kuruluşumuzdan bu güne bizlerle hareket eden, milli bütünlük anlayışı ile hareket eden, ülkenin bekası için karşılıksız biçimde Osmanlı Ocakları 1299 çatısı altına giren, bu amaçta faaliyetlerimiz bakımından örnek duruş sergileyen tüm Osmanlı Ocakları 1299 ailesine minnet ve şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: OSMANLI OCAKLARI 1299 İLDE ŞUBE AÇTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
10 BİN ÖĞRENCİYLE KALDIRIMDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
10 BİN ÖĞRENCİYLE KALDIRIMDA KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
Muş´ta geleneksel hale getirilen ‘Oku Muş-2´ projesi kapsamında bir araya gelen yaklaşık 10 bin öğrenci, 2 kilometrelik yol boyunca kaldırımlara oturarak 1 saat kitap okudu.+
VALİ YILDIRIM, KONAK MEZRASI HALKIYLA BİR ARAYA GELDİ
VALİ YILDIRIM, KONAK MEZRASI HALKIYLA BİR ARAYA GELDİ
Vali Aziz Yıldırım, merkeze bağlı Üçevler bölgesinde bulunan ve kentten yaklaşık 80 kilometre uzaklıkta olan İnardı-Konak Mezrasını ziyaret etti.
GENÇ RESSAMLARDAN GÖNÜLLÜ HİZMET
GENÇ RESSAMLARDAN GÖNÜLLÜ HİZMET
Muş Şehit Yücel Kurtoğlu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, gönüllü olarak köy okullarının duvarlarına karikatür ve çizgi film karakterleri çizerek renklendiriyor. Genç ressamlar bir yandan kendini geliştirip, okulları da güzelleştiriyorlar.
OKULLAR RENKLENİYOR VE GÜZELLEŞİYOR
OKULLAR RENKLENİYOR VE GÜZELLEŞİYOR
2018 Yatırım programında yapımına başlanan ve 2018-2019 eğitim öğretime yetiştirilen Tekyol 5 derslikli İlkokulunda ilk defa uygulanan kapı giydirme uygulaması ile okullar renkleniyor ve güzelleşiyor
BAŞKAN ASYA, MELTEM´LE ZİRVEDEKİLER PROGRAMINA KONUK OLDU
BAŞKAN ASYA, MELTEM´LE ZİRVEDEKİLER PROGRAMINA KONUK OLDU
Belediye Başkanı Feyat Asya Kanal 7 Avrupa kanalında yayınlanan Meltem´le Zirvedekiler programına konuk olarak 4,5 yılda yapılan hizmetlerle ilgili izleyicileri bilgilendirdi
TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 8 KİŞİ YAKALANDI
TERÖR ÖRGÜTÜ PROPAGANDASI YAPAN 8 KİŞİ YAKALANDI
Muş´ta, PKK/KCK terör örgütü propagandası yaptıkları tespit edilen 8 kişi yakalanarak gözaltına alındı
REKTÖR PROF. DR. POLAT, BOWLİNG ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI
REKTÖR PROF. DR. POLAT, BOWLİNG ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Ankara´da düzenlenen 2018 Türkiye Kulüpler Arası Bowling Şampiyonası ödül törenine katıldı.
MUŞ TSO BAŞKANI KOÇ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
MUŞ TSO BAŞKANI KOÇ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası´nın ortaklaşa düzenlediği Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda-Borsa Başkanları toplantısına katılan Koç, bölgesel sorunlarda işbirliği kararı aldıklarını ve toplantının son derece verimli geçtiğini söyledi
MUŞ´UN TARIM MASTER PLANI HAZIRLANIYOR
MUŞ´UN TARIM MASTER PLANI HAZIRLANIYOR
Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi (UBF) Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ ile UBF Öğretim Üyeler Dr. Fırat Kurt, Dr. Ahmet Yenikalaycı ve Dr. Özer Kurt, Muş Tarım Master Planı ile ilgili değerlendirme toplantısına katıldı.
DOLAR
5.8113
EURO
6.7288
Muş Durumu

Tek olan şey bölünme kabul etmez, gerçek tekdir.

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu