OSMANLI OCAKLARI 1299, 45 İLDE ŞUBE AÇTI
1299 Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Tahsin Çelik, ülke geneli teşkilatlanma çalışmalarında 45 ilde şube açtıklarını belirterek hiçbir siyasi parti bünyesinde yer almadıklarını söyledi.
Tarih: 8.10.2018 18:30:53/ 330okunma / 0yorum

 

 

Osmanlı Ocakları 1299 il şubelikleri Genel merkez teşkilat yapısı oluşumları devam ediyor. Şimdiye kadar 45 ayrı ilde şubeliklerinin açıldığı belirtilirken her gün yeni bir il sloganıyla faaliyetlerin hız kesmeden devam ettiği belirtildi.

Genel Başkanlığını Muşlu hemşerimiz Tahsin Çelik´in yaptığı Osmanlı Ocakları 1299´un ülke geneli illerdeki teşkilatlanma çalışmalarında 45 ilde şubeliklerin açıldığı belirtilirken, Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik, Osmanlı Ocakları 1299 ´un hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadığını, bağımsız ve milliyetçi düşüncelerle hareket eden bir yapıya sahip olduğunu söyledi.

Yapılanma çalışmalarının yanı sıra Osmanlı Ocakları 1299´un kurulum amaçlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Osmanlı Ocakları 1299´´un Genel Başkanı Tahsin Çelik, Osmanlı Ocakları 1299 Derneği 2017 yılında Osmanlı ocaklarında bir gurup arkadaşımızla kurmayı amaçladığımız ve bugün Türkiye genelinde 45 ilde şubesi olan bir yapıdadır. Eski bir siyasetçi ve bürokrasiden gelen biri olarak Osmanlı Ocakları 1299´u kurma arzumuz tamamen menfi çıkar ve beklentilerden uzak bir anlayışla Ülkemizin birlik ve beraberliğinin sağlanmasının yanı sıra refah seviyesinde artış kaydedilmesi için emek sunmayı amaç edinmiş bir vizyonel tasarımdır" dedi.

1299 Osmanlı Ocaklarının vizyonel yapıya sahip bir etkin kuruluş olduğuna dikkat çekerek, derneğinin siyasi varlık içermeyen bir şiarla bağımsız hizmetlerin en belirgin örnekleri arasında olduğunu sözlerinde ifade eden Çelik, Osmanlı medeniyetini, kültürünü ve tarihini anlatmak, anlamak ve herhangi bir dil-din-mezhep-etnik köken-siyasi görüş-siyasi parti ayrımı yapmaksızın ülkesini-devletini ve devletini yönetenlerini seven herkesi bu duygu ve ruhla bir arada toplamaya, toparlama çalışmak amacıyla başta İzmir ve Şırnak olmak üzere 45  il ve ilçelerinde temsilcilikleriyle hizmet veren bir tüzelkişiliktir. Hiçbir siyasi partiden talimat almayan herhangi bir siyasi parti yahut oluşum içerisinde yer almayan Osmanlı Ocakları1299 ülkenin bütünlüğü ve beraberliği, milli duygu ve düşüncelerle, Atatürk´ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde varlığını bilen, devletini Osmanlı medeniyetinin devamı olarak gören ve bu amaçla topluma ve kitlelere hitap eden her türlü işkenceye şiddete karşı  olan bir sivil toplum kuruluşudur. Osmanlı Ocakları 1299 Vizyonel Bir Tasarımdır. Kuruluşumuzdan bu güne bizlerle hareket eden, milli bütünlük anlayışı ile hareket eden, ülkenin bekası için karşılıksız biçimde Osmanlı Ocakları 1299 çatısı altına giren, bu amaçta faaliyetlerimiz bakımından örnek duruş sergileyen tüm Osmanlı Ocakları 1299 ailesine minnet ve şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: OSMANLI OCAKLARI 1299 İLDE ŞUBE AÇTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL, MUŞ´TA
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI ERDİL, MUŞ´TA
İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu´nun talimatıyla hayata geçirilen İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) kapsamında Muş´a geldi.
KAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
KAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın genelgesiyle 2019 yılının "Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı" olarak ilan edilmesiyle birlikte ülke genelinde yapılan anma etkinlikleri kapsamında Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Kar Şenliği etkinliği düzenledi.
ZİHİNSEL ENGELLİLER, ‘AŞÇI ÇIRAĞI´ KURSU YEMEK YAPMASINI ÖĞRENDİ
ZİHİNSEL ENGELLİLER, ‘AŞÇI ÇIRAĞI´ KURSU YEMEK YAPMASINI ÖĞRENDİ
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünce finansmanı sağlanan ve Muş Zihinsel ve Fiziksel Engelliler Derneğinin işbirliğiyle yürütülen "Aşçı Çırağı" projesiyle zihinsel engelliler kurs sayesinde bir birinden lezzetli yemekler yapmasını öğrendi.
DAĞCILAR, ZORLU KIŞ ŞARTLARI İÇİN İGLO YAPTI
DAĞCILAR, ZORLU KIŞ ŞARTLARI İÇİN İGLO YAPTI
Türkiye Dağcılık Federasyonu Kış Gelişim Eğitimini sürdürdüğü Muş´ta, zorlu kış şartlarında hayatta kalmak için kardan iglo ve kar mağarası yaptılar
KÖY YOLLARINDA KARLA MÜCADELEDE GECE MESAİSİ
KÖY YOLLARINDA KARLA MÜCADELEDE GECE MESAİSİ
Etkili olan kar yağışı nedeniyle Muş´ta, ulaşıma kapanan 205 köy yolu için başlatılan karla mücadele çalışması aralıksız devam ediyor. Ekipler, gece çalışmalarına devam ederek köy yollarını ulaşıma açmaya çalışıyor.
LALE VADİSİ PARKI SEKTÖRÜN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
LALE VADİSİ PARKI SEKTÖRÜN EN PRESTİJLİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ
Muş Belediyesi tarafından 90 bin metre kare alan üzerine yapılarak hizmete sunulan Lale Vadisi Parkı süs bitkisi ve peyzaj mimarlığı sektörünün en prestijli ödülü kabul edilen ‘Plant Ödülü´ne layık görüldü
HBT´DEN KUDÜS FARKINDALIĞI: “KUDÜS İÇİN YAZ!” ŞİİR YARIŞMASI
HBT´DEN KUDÜS FARKINDALIĞI: “KUDÜS İÇİN YAZ!” ŞİİR YARIŞMASI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Hayırda Buluşanlar Topluluğu (HBT), yeni bir çalışmaya imza attı. Kudüs´e dikkat çekmek ve bilinç oluşturmak amacıyla “Kudüs İçin Yaz!” adıyla ödüllü şiir yarışmasında dereceye girecek olan birinciye bin lira, ikinciye beş yüz lira ve üçüncüye iki yüz elli lira ödül verecek
MUŞ, YÜKSEKÖĞRETİMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM ALANINDA PİLOT ÜNİVERSİTE SEÇİLDİ
MUŞ, YÜKSEKÖĞRETİMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM ALANINDA PİLOT ÜNİVERSİTE SEÇİLDİ
Muş Alparslan Üniversitesi, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) tarafından yürütülen yükseköğretimde dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında belirlenen sekiz pilot üniversiteden biri olmaya layık görüldü
“ETKİN TANITIM VE PAZARLAMANIN SEKTÖREL GELİŞİME KATKISI”
“ETKİN TANITIM VE PAZARLAMANIN SEKTÖREL GELİŞİME KATKISI”
Muş Alparslan Üniversitesi Öğretim Üyesi Ömer Arslan, bu haftaki yazısında “Etkin Tanıtım ve Pazarlamanın Sektörel Gelişime Katkısı” başlığını kaleme aldı
DOLAR
5.2964
EURO
6.0072
Muş Durumu

İnsanın kanadı, gayretidir.

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu