OSMANLI OCAKLARI 1299, 45 İLDE ŞUBE AÇTI
1299 Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Tahsin Çelik, ülke geneli teşkilatlanma çalışmalarında 45 ilde şube açtıklarını belirterek hiçbir siyasi parti bünyesinde yer almadıklarını söyledi.
Tarih: 8.10.2018 18:30:53/ 181okunma / 0yorum

 

 

Osmanlı Ocakları 1299 il şubelikleri Genel merkez teşkilat yapısı oluşumları devam ediyor. Şimdiye kadar 45 ayrı ilde şubeliklerinin açıldığı belirtilirken her gün yeni bir il sloganıyla faaliyetlerin hız kesmeden devam ettiği belirtildi.

Genel Başkanlığını Muşlu hemşerimiz Tahsin Çelik´in yaptığı Osmanlı Ocakları 1299´un ülke geneli illerdeki teşkilatlanma çalışmalarında 45 ilde şubeliklerin açıldığı belirtilirken, Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik, Osmanlı Ocakları 1299 ´un hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadığını, bağımsız ve milliyetçi düşüncelerle hareket eden bir yapıya sahip olduğunu söyledi.

Yapılanma çalışmalarının yanı sıra Osmanlı Ocakları 1299´un kurulum amaçlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Osmanlı Ocakları 1299´´un Genel Başkanı Tahsin Çelik, Osmanlı Ocakları 1299 Derneği 2017 yılında Osmanlı ocaklarında bir gurup arkadaşımızla kurmayı amaçladığımız ve bugün Türkiye genelinde 45 ilde şubesi olan bir yapıdadır. Eski bir siyasetçi ve bürokrasiden gelen biri olarak Osmanlı Ocakları 1299´u kurma arzumuz tamamen menfi çıkar ve beklentilerden uzak bir anlayışla Ülkemizin birlik ve beraberliğinin sağlanmasının yanı sıra refah seviyesinde artış kaydedilmesi için emek sunmayı amaç edinmiş bir vizyonel tasarımdır" dedi.

1299 Osmanlı Ocaklarının vizyonel yapıya sahip bir etkin kuruluş olduğuna dikkat çekerek, derneğinin siyasi varlık içermeyen bir şiarla bağımsız hizmetlerin en belirgin örnekleri arasında olduğunu sözlerinde ifade eden Çelik, Osmanlı medeniyetini, kültürünü ve tarihini anlatmak, anlamak ve herhangi bir dil-din-mezhep-etnik köken-siyasi görüş-siyasi parti ayrımı yapmaksızın ülkesini-devletini ve devletini yönetenlerini seven herkesi bu duygu ve ruhla bir arada toplamaya, toparlama çalışmak amacıyla başta İzmir ve Şırnak olmak üzere 45  il ve ilçelerinde temsilcilikleriyle hizmet veren bir tüzelkişiliktir. Hiçbir siyasi partiden talimat almayan herhangi bir siyasi parti yahut oluşum içerisinde yer almayan Osmanlı Ocakları1299 ülkenin bütünlüğü ve beraberliği, milli duygu ve düşüncelerle, Atatürk´ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisinde varlığını bilen, devletini Osmanlı medeniyetinin devamı olarak gören ve bu amaçla topluma ve kitlelere hitap eden her türlü işkenceye şiddete karşı  olan bir sivil toplum kuruluşudur. Osmanlı Ocakları 1299 Vizyonel Bir Tasarımdır. Kuruluşumuzdan bu güne bizlerle hareket eden, milli bütünlük anlayışı ile hareket eden, ülkenin bekası için karşılıksız biçimde Osmanlı Ocakları 1299 çatısı altına giren, bu amaçta faaliyetlerimiz bakımından örnek duruş sergileyen tüm Osmanlı Ocakları 1299 ailesine minnet ve şükranlarımı sunuyorum." diye konuştu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: OSMANLI OCAKLARI 1299 İLDE ŞUBE AÇTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL PROJE
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL PROJE
Muş Alparslan Üniversitesi(MŞÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Özel Olimpiyatlar Türkiye´den Minik Sporcular Projesi kapsamında engelli (Down Sendromu, Otizm) öğrencilere spor yaptırıyor.
BULANIK İLÇESİNE HİZMET İÇİN ADAYIM
BULANIK İLÇESİNE HİZMET İÇİN ADAYIM
Muş´un tek kadın Belediye Başkan aday adayı Zeynep Orhan, Bulanık ilçesinde hizmet etmek istediğini söyledi.
SAĞLIKLI YAŞAM
SAĞLIKLI YAŞAM
Sağlık Eğitimcisi Veysi Bozyel, sağlıklı yaşam üzerine önerilerde bulunarak yeterli ve dengeli beslenmeye dikkat çekti.
ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
Muş Belediyesi Gençlik Meclisi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında engelli öğrencilerle birlikte halı saha maçı yaptı.
KAN DAVASI BARIŞLA SON BULDU
KAN DAVASI BARIŞLA SON BULDU
Bulanık ilçesinde aralarında kan davası güden iki aile, devlet büyükleri ve kanaat önderlerinin araya girmesiyle barıştırıldı.
TERÖR OPERASYONU: 28 GÖZALTI
TERÖR OPERASYONU: 28 GÖZALTI
Muş´ta PKK silahlı terör örgütü propagandası yapan ve terör örgütü üyesi olduğu anlaşılan toplam 28 kişi gözaltına alındı.
HIRSIZLIK OPERASYONU: 3 TUTUKLAMA
HIRSIZLIK OPERASYONU: 3 TUTUKLAMA
Muş´ta çeşitli hırsızlık suçlarına bulaştığı tespit edilen 11 şahıstan 3´ü tutuklandı.
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ İÇİN ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
ŞEHİT ARSLAN KULAKSIZ İÇİN ANMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
Muş´un Malazgirt ilçesinde şehit Binbaşı Arslan Kulaksız için anma töreni düzenlendi.
“DÜNYA´NIN 1 NUMARASI TÜRK TÜTÜNÜ”
“DÜNYA´NIN 1 NUMARASI TÜRK TÜTÜNÜ”
Türkiye Tütün Üreticileri Birliği Genel Başkanı Şeyhmus Solgun, "Türkiye´de üretilen Oryantal tütün çeşidimiz 60 Bin Tonluk üretim, yüzde 32´lik bir oranla Dünya pazarında ilk sıradadır" dedi.
DOLAR
5.3257
EURO
6.0572
Muş Durumu

Kadınları okutunuz, kadını okutmayan millet yükselemez…

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu