MUŞ İLDER´DEN BURSASPOR´A ZİYARET
Muş İli Kültür Eğitim, Kalkındırma, Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Muş İl-Der) Yönetim kurulu üyeleri, Bursaspor Özlüce Tesislerini ziyaret etti
Tarih: 8.12.2019 16:09:53/ 148okunma / 0yorum

Muş İLDER Yönetim Kurulu Bursaspor Başkanı Mesut Mestan´ı Özlüce Tesislerindeki makamında ziyaret ederek görevinde başarı diledik. Ziyarete Bursaspor konusu ve Muş İLDER Futbol Turnuvası damga vurdu. Karşılıklı güzel temennilerle başlayan sohbette, Muş İLDER olarak Bursa´ya kattıklarını, yaptıkları çalışmaları ve etkinlikleri anlattı.

Başkan Mestan duydukları karşısında hayretlerini gizleyemedi. Böyle bir Sivil Toplum Kuruluşunun Bursa´da bir benzerini daha görmediğini MUŞ İLDER´in Bursa için büyük bir kazanım olduğunu ifade etti. Bursaspor özelinde de bilinçli taraftarların oluşmasına ve Muşlular potansiyelinin harekete geçirilmesinde MUŞ İLDER´in katkı sağlayacağına inandığını ve bundan sonraki süreçte MUŞ İLDER ile ortak projeler geliştirmek istediklerini ifade etti.

Dernek Başkanı Mehmet Veysi Tutkun, bu Ziyaretin gecikmiş bir ziyaret olduğunu, burada bulunmaktan da son derece memnun olduğunu ifade ederek MUŞ İLDER ´in Bursa´ya kattıkları ve bundan sonra da katmak istediği değerlerin altını çizdi. MUŞ İLDER´in bütün yaptığı bu güzel çalışmalarının Bursa kamuoyunda yeterince bilinmediğini bu gibi ziyaretlerin Bursa için örnek teşkil eden güzel çalışmalarımızı, etkinliklerimizi bütün Bursalı paydaşlarımıza anlatma fırsatını sağladığını ifade etti. Karşılamaları ve ağırlamaları hususunda gösterdikleri nezaket ve misafirperverlik için Bursaspor Başkanı Mesut Mestan´a teşekkürlerini iletti. Dernek başkanımız Mehmet Veysi TUTKUN başkan tarafından Mestan´a Muşspor atkısı ve forması hediye edilerek, ziyaretin anısına toplu fotoğrafın ardından vedalaşışlara sonlandırıldı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İLDER BURSASPOR ZİYARET
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KADINLAR ARICILIĞI TERCİH ETMEYE BAŞLADI
KADINLAR ARICILIĞI TERCİH ETMEYE BAŞLADI
Muş´ta, Tarım ve Orman Bakanlığı´nın desteğiyle bal üretimine kadın eli değdi.
KARADAĞ, TRT GAP DİYARBAKIR RADYOSU´NUN KONUĞU OLDU
KARADAĞ, TRT GAP DİYARBAKIR RADYOSU´NUN KONUĞU OLDU
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ TRT GAP Diyarbakır Radyosu´nun konuğu oldu. Programda TAGEM (Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü) tarafından desteklenen Goji Berry (Kurt Üzümü) hakkında detaylı bilgiler verdi.
ASFALT ÇALIŞMASI HÜRRİYET MAHALLESİNE GEÇTİ
ASFALT ÇALIŞMASI HÜRRİYET MAHALLESİNE GEÇTİ
Muş Belediyesi üstyapı çalışmaları kapsamında mahallelerdeki yolları asfaltlamaya devam ediyor. Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Feyat Asya, tahrip olan yolların onarımını da yaparak bu konuda yaşanan sorunları ortadan kaldırdıklarını belirten “Yolları modern bir görünüme kavuşturmak için özel bir çaba sarf eden Muş Belediyesi, doğalgaz, su, kanalizasyon gibi alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yolları tamamen yeniliyor” dedi
PANCAR ALIM KAMPANYASI BAŞLADI
PANCAR ALIM KAMPANYASI BAŞLADI
Malazgirt ilçesinde pancar alım kampanyası törenle başladı.
“UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMU (UZEP)” TOPLANTISI YAPILDI
“UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMU (UZEP)” TOPLANTISI YAPILDI
YÖK koordinasyonunda, Sakarya Üniversitesi tarafından yükseköğretim kurumları için hazırlanan “Uzaktan Eğitim Platformu (UZEP)” kullanacak üniversitelerin katıldığı eğitim seminerlerinin ilk toplantısı bugün online olarak gerçekleştirildi.
VALİ YARDIMCILARINDAN BAŞKAN ASYA´YA İADE-I ZİYARET
VALİ YARDIMCILARINDAN BAŞKAN ASYA´YA İADE-I ZİYARET
Muş Vali Yardımcıları Kadir Duman ve Muhammed Fatih Demirel Belediye Başkanı Feyat Asya´ya iade-i ziyarette bulundu.
OKULLARDA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLADI
OKULLARDA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLADI
Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla ana sınıfı ve ilkokul 1´inci sınıflarda haftada bir gün olacak şekilde başlatıldı.
İCRA DAİRESİ
İCRA DAİRESİ
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE DEVLET ÖDÜNÇ MADALYASI VERİLDİ
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE DEVLET ÖDÜNÇ MADALYASI VERİLDİ
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, Cumhurbaşkanının tensipleriyle kahraman gazilere ve şehit yakınlarına gönderilen Devlet Övünç Madalyalarını teslim ederek “vatanı vatan yapan şehitler ve gazilerimizdir. Yoksa vatan, vatan olmuyor. Biz onların üzerine yükselen bu vatanı idame ettiriyoruz ve vatanı koruyoruz. Memleketin başına içeriden dışarıdan pek çok musibeti, belayı getirmek isteyenler olabilir ama bu memleketin has evlatları her zaman ayakta” dedi
DOLAR
7.6251
EURO
8.9553
Muş Durumu

İyilere dost olki; kötülerden emin olursun.

HZ.OSMAN (R.A)
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu