MUŞ ASP MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIYOR
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yayımladığı ilanlar ile memur ve sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına dair detaylar haberimizde.
Tarih: 18.9.2019 18:36:46/ 375okunma / 0yorum

16 Eylül 2019 Pazartesi 22:00 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iki farklı personel alım ilanı yayımlandı. Bakanlık tarafından DPB üzerinden yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında KPSS´siz sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının diğerinde ise iki farklı şehirde bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları bünyesinde görevlendirmek üzere memur alımları olacağı bildirildi.

Aile Bakanlığı tarafından ilan edilen personel alım ilanlarında yer alan açık kadro ve detayları ilanların durumlarına göre sizlere aşağıda aktarıyoruz. Sözleşmeli Personel Alımı Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alım ilanında, yer alan branşlar şu şekilde; Java Kurumsal Mimar (2 kişi), .NET Kurumsal Mimar (1 kişi), Proje Yöneticisi (2 kişi ), Veri Tabanı Uzmanı (1 kişi), Kıdemli Java Yazılım Uzmanı (5 kişi), .NET Kıdemli Yazılım Uzmanı (2 kişi), Bilgi Güvenliği Uzmanı (2 kişi), Java Yazılım Geliştirme Uzmanı - ( 1 Kişi ), .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı (2 kişi), Önyüz Geliştirici (Front-End Developer) Uzmanı (2 kişi), Ağ Uzmanı (1 kişi), Bu kadrolar için KPSS puanı olmayan adaylar mesleki özellikleri sağlamaları halinde başvuruda bulunabilecekler.

Memur Alım İlanları Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanlarda alımların iki şehirde olacağı duyuruldu. Malatya ve Muş illerinde yapılacak olan personel alımları 60 KPSS puanıyla olacak. Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru ile Büro Memuru alımları için adaylardan öğrenim şartlarını sağlamaları isteniyor.  Muş Büro Memuru Alımı: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının fakültelerinden; iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile, Mühendislik Bölümlerinin birinden mezun olmak.  Muş Sosyal Yardım Memuru Alımı: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının fakültelerinden; iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik,İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile,Mühendislik Bölümlerinin birinden mezun olmak. Malatya Sosyal Yardım Memuru Alımı: Siyasal Bilgiler, İktisat ,İktisadi Ve İdari Bilimler, İşletme Ve İletişim Fakülteleri İle Sosyoloji ,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler Bölümlerinden Mezun Olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

 Aile Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanı başvurular bakanlığın ilgili birimlerine evrak teslimi ile yapılacak. Sosyal Yardım Memuru alım ilanların başvurular ise Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü´nün internet sitesinden yapılabilecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
REKTÖR YARDIMCISI KARADAĞ BİNGÖL´DE
REKTÖR YARDIMCISI KARADAĞ BİNGÖL´DE
“Tarım Öğretiminin 174. Yılı” etkinlikleri kapsamında Bingöl Üniversitesi´nde kutlama programı gerçekleştirildi. Bingöl Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu´nda gerçekleştirilen programa davetli konuşmacı olarak Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ katılım gösterdi.
TULİP MENTÖRLÜK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
TULİP MENTÖRLÜK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
İstanbul Aydın Üniversitesi´nin ev sahipliğinde “Türkiye Üniversite Liderlik İyileştirme Programı” (TULİP) gerçekleştirildi. Türkiye´nin çeşitli üniversitelerinde görev yapan kadın akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilen program kapsamında kadınların liderlik ve yöneticilik basamaklarında görev almasını teşvik etmek amacıyla çalışmalar gerçekleştirildi.
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
Sungu beldesinde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun yüzde 75´lik hibe desteğiyle kurulan çiftlikte 250 büyükbaş hayvan ile çalışmasını sürdürüyor. Çiftlikte modern bir şekilde hayvancılık yapıldığını belirten Sungu Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, bu çiftlikler sayesinde istihdam ve ekonomiye ciddi bir katkı sağlandığını söyledi.
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
Hava sıcaklığının düştüğü Muş´ta, kahvehanede çay yerine süt tercih ediliyor. Günde 60 ile 70 litre arası süt satışı yapan işletme sahipleri, bu uygulamadan oldukça memnun.
HASTA RUHUMUZ
HASTA RUHUMUZ
Sağlık Eğitimcisi Veysi Bozyel, sağlıklı olmanın bedenen ve ruhen iyi olduğunu belirterek önemli önerilerde bulundu.
PERİYODİK MUAYENE UYARISI YAPILDI
PERİYODİK MUAYENE UYARISI YAPILDI
Muş Valiliği ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenesi ile ilgili uyarılarda bulunarak, 28 Şubat tarihinde sürenin tamamlanacağını ve bu tarihe kadar beyannamelerin verilmesi uyarısı yapıldı
FOTOĞRAF SANATÇILARI KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERE HAYRAN KALDI
FOTOĞRAF SANATÇILARI KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERE HAYRAN KALDI
Muş´ta kar yağışından sonra etkisini iyice gösteren soğuk hava adeta hayatı felç ederken, fotoğraf sanatçıları ise donan Murat Nehri kenarında kartpostallık görüntüleri andıran anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdiler.
MUŞ BELEDİYESİ´NİN PROJELERİ AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRESİNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
MUŞ BELEDİYESİ´NİN PROJELERİ AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRESİNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi´ düzenlendi.
SOKAK HAYVANLARINA YEM VE YİYECEK VERDİLER
SOKAK HAYVANLARINA YEM VE YİYECEK VERDİLER
AK Parti Muş İl Gençlik Kolları Başkanlığı, olumsuz iklim şartlarından dolayı açlıkla karşı karşıya kalan hayvanları unutmadı.
DOLAR
5.8979
EURO
6.5412
Muş Durumu

Mürşitlik alıcılık değil, vericiliktir…

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu