MUŞ ASP MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIYOR
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yayımladığı ilanlar ile memur ve sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına dair detaylar haberimizde.
Tarih: 18.9.2019 18:36:46/ 280okunma / 0yorum

16 Eylül 2019 Pazartesi 22:00 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iki farklı personel alım ilanı yayımlandı. Bakanlık tarafından DPB üzerinden yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında KPSS´siz sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının diğerinde ise iki farklı şehirde bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfları bünyesinde görevlendirmek üzere memur alımları olacağı bildirildi.

Aile Bakanlığı tarafından ilan edilen personel alım ilanlarında yer alan açık kadro ve detayları ilanların durumlarına göre sizlere aşağıda aktarıyoruz. Sözleşmeli Personel Alımı Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alım ilanında, yer alan branşlar şu şekilde; Java Kurumsal Mimar (2 kişi), .NET Kurumsal Mimar (1 kişi), Proje Yöneticisi (2 kişi ), Veri Tabanı Uzmanı (1 kişi), Kıdemli Java Yazılım Uzmanı (5 kişi), .NET Kıdemli Yazılım Uzmanı (2 kişi), Bilgi Güvenliği Uzmanı (2 kişi), Java Yazılım Geliştirme Uzmanı - ( 1 Kişi ), .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı (2 kişi), Önyüz Geliştirici (Front-End Developer) Uzmanı (2 kişi), Ağ Uzmanı (1 kişi), Bu kadrolar için KPSS puanı olmayan adaylar mesleki özellikleri sağlamaları halinde başvuruda bulunabilecekler.

Memur Alım İlanları Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanlarda alımların iki şehirde olacağı duyuruldu. Malatya ve Muş illerinde yapılacak olan personel alımları 60 KPSS puanıyla olacak. Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru ile Büro Memuru alımları için adaylardan öğrenim şartlarını sağlamaları isteniyor.  Muş Büro Memuru Alımı: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının fakültelerinden; iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile, Mühendislik Bölümlerinin birinden mezun olmak.  Muş Sosyal Yardım Memuru Alımı: 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının fakültelerinden; iktisadi ve idari bilimler fakültesi ve Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik,İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümleri ile,Mühendislik Bölümlerinin birinden mezun olmak. Malatya Sosyal Yardım Memuru Alımı: Siyasal Bilgiler, İktisat ,İktisadi Ve İdari Bilimler, İşletme Ve İletişim Fakülteleri İle Sosyoloji ,Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler Bölümlerinden Mezun Olmak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

 Aile Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanı başvurular bakanlığın ilgili birimlerine evrak teslimi ile yapılacak. Sosyal Yardım Memuru alım ilanların başvurular ise Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü´nün internet sitesinden yapılabilecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN YAYLA HATIRLATMASI “BİR PİRİNÇ TANESİ BİLE BIRAKMAYIN”
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN YAYLA HATIRLATMASI “BİR PİRİNÇ TANESİ BİLE BIRAKMAYIN”
Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz, havaların soğuması ile birlikte yaylacıların dönüş yolculuğunu hatırlatarak yaşam malzemesi bırakılmaması uyarısında bulundu. “Orada bir pirinç tanesi bile bizim Muşlu hemşehrilerimiz inanıyorum ki bırakmayacaklar” diye ifade eden Vali Gündüzöz, “Dönerken orada stokladıkları erzakları bırakmamaları lazım. Eğer bu erzakları yanlarında indirmezlerse terör örgütlerine bir lojistik destek sağlamış olurlar. Hain terör örgütü buradan beslenir. Onun için herkes aynı hassasiyeti yapacak” dedi
KADINLAR, KURSLARLA SOSYALLEŞİYOR
KADINLAR, KURSLARLA SOSYALLEŞİYOR
Muş´ta, ev hanımları ve genç kızlar, açılan ahşap boyama kursu ile eskimiş, yıpranmış ahşap eşyaları ya da hiç el değmemiş ham malzemeleri özenle yeniden boyayarak birer sanat eseri haline getiriyor
BAŞKAN ASYA: “PARK VE YEŞİL ALANLARIMIZI KORUYALIM”
BAŞKAN ASYA: “PARK VE YEŞİL ALANLARIMIZI KORUYALIM”
Son 5 yıl içinde Muş´a çok sayıda park kazandırdıklarını söyleyen Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, “İnsanlarımızın güzel vakit geçirmesi için hizmete açtığımız park ve yeşil alanları hep birlikte koruyalım. Ortak kullanım alanları olan parklarımızı ortak bir bilinçle korumalıyız. Buraları tahrip etmek isteyenlere birlikte fırsat vermemeliyiz. Bilinçsizce yapılan kullanımlara şahit olduğumuzda uyaralım” dedi
MUŞ´A KIZILAY KAN BAĞIŞ OTOBÜSÜ ALINDI
MUŞ´A KIZILAY KAN BAĞIŞ OTOBÜSÜ ALINDI
Yaptığı hizmetlerle adından söz ettiren Türk Kızılayı, Muş´a kan bağış otobüsü kazandırdı.
HBT ETKİNLİKLERE BAŞLADI
HBT ETKİNLİKLERE BAŞLADI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Hayırda Buluşanlar Öğrenci Topluluğu, 2019-2020 Eğitim Öğretim dönemindeki etkinliklerine başladı.
AKDAĞ VE BERABERİNDEKİ HEYET KOÇ´U ZİYARET ETTİ
AKDAĞ VE BERABERİNDEKİ HEYET KOÇ´U ZİYARET ETTİ
Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, çeşitli ziyaret ve incelemeler içim bölgeye gelen KOSGEB Başkan Yardımcısı Ahmet Akdağ ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Yönetim kurulu ve meclis üyeler ile birlikte KOSGEB Başkan Yardımcısı Akdağ, KOBİ Gelişim Dairesi Başkanı Erdal Çınar, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Öğüt, KOSGEB Van Müdürü Bilal Emre Yörük ve KOSGEB Muş Müdürü Kenan Mergen´i makamında ağırladı.
BARIŞAN "TERÖRÜ BİTİRECEK HAREKÂTI DESTEKLİYORUZ"
BARIŞAN "TERÖRÜ BİTİRECEK HAREKÂTI DESTEKLİYORUZ"
Memur-Sen muş il başkanı Mahir Barışan, Fırat´ın doğusunda başlatılan "Barış Pınarı Harekatını" desteklediklerini açıkladı.
ALPARSLAN-2 BARAJI MUŞ OVASINA CAN VERECEK
ALPARSLAN-2 BARAJI MUŞ OVASINA CAN VERECEK
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından yaptırılan Alpaslan-2 Barajı´da çalışmalar devam ediyor.
MÜSİAD´DAN TKDK´YA İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ
MÜSİAD´DAN TKDK´YA İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ
TKDK ile MÜSİAD arasında imzalanan “IPARD Programı İş Birliği Protokolü” ile ilgili MÜSAİD İl Temsilcisi Ferhat Üzel´i makamında ağırlayan TKDK İl Koordinatörü Mehmet Emin Turan, yapılacak işbirliği ile ilimize birçok yatırımın kazandırılacağına inandıklarını belirtti.
DOLAR
5.8417
EURO
6.4405
Muş Durumu

"Yenileceğinden korkan, daima yenilir."

YILDIRIM BEYAZIT
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu