MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI
31 Mart Yerel Yönetimler Seçiminde Ak Parti´den Muş İl Genel Meclis Üyeliğine Seçilen İrfan Süne, Yunus Toplu ve Şevket Çiftçi mazbatalarını alarak birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
Tarih: 10.4.2019 18:55:08/ 146okunma / 0yorum

 

 

AK Parti Merkez İl Genel Meclis Üyeliğine seçilen İrfan Süne, Yunus Toplu ve Şevket Çiftçi mazbatalarını aldı. Adliye önünde büyük bir ilginin gösterildiği mazbata dağıtım töreninde sevinçle karşılanan Meclis Üyeleri, her zaman halkın hizmetinde olduklarını belirterek birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Muş´un nüfusunun yüzde 63´ünün kırsalda olduğunu ve en ücra köşesine hizmetlerin gitmesi için hizmet edeceklerini belirten İl Genel Meclis Üyeleri, özellikle gönüllere dokunacaklarını söylediler.

AK Parti´nin yapmış olduğu hizmetlerden kısaca bahseden ve ikinci dönem seçilerek güven tazeleyen İl Genel Meclis üyesi İrfan Süne, destek veren herkese teşekkür ettiklerini belirterek ‘halka hizmet, hakka hizmet´ anlayışı ile hareket edeceklerini söyledi.

Hiçbir şekilde ayrım yapmayacaklarını ifade eden Süne, “Bizler Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri olarak ilimizin, ilçelerimizin ve köylerimizin üyeleri olacağımıza beyan ediyor ve hiçbir ayrım gözetmek sizin adaletli ve şeffaf bir şekilde hizmet götüreceğimize inanıyorum. Bizi seçen tüm halkımıza ve inan herkese teşekkür ediyoruz. Biz halkımıza efendi değil, hizmetkar olmaya geldik” dedi.

“BİZ HALKIN GÖNLÜNE TAHT KURDUK, ALLAH BİZİ MAHÇUP ETMESİN”

Muhtarlık yaptığı dönemde yaptığı başarılı çalışmaları ile dikkat çeken AK Parti Muş İl Genel Meclis Üyesi Yunus Toplu da “köylerimizin ve memleketimizin sorunlarını en yakından bilen kişilerdenim. Muhtarlık yaptığımız dönemde birçok soruna şahitlik ettik ve bu sorunları çözüme kavuşturarak hizmetlerimizi sürdürdük. Çok şükür bizim 96 köyümüzü ziyaret ettik, sorunlarını, eksikliklerini ve tüm ihtiyaçlarını biliyoruz. Milletvekilimiz, İl Başkanımız ve teşkilatımızla birlikte halkımıza hizmet edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Muş halkı bizi çok iyi tanıyor ve hizmet edeceğimizi de biliyor. Her zaman adaletli ve ayrım yapmadan 96 köy halkımıza eşit bir şekilde hizmet edeceğiz. Herkese saygı ve sevgilerimizi iletiyor görev yaptığımız süre boyunca halkımızın yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

“TECRÜBELERİMİZİ HİZMETLE BULUŞTURACAĞIZ”

Uzun süre İl Teşkilatında görev alarak AK Parti İl Genel Meclis Üyeliğine seçilen Şevket Çiftçi ise “bizlere inanarak bu görevi layık gören halkımıza bir daha teşekkür etmek istiyoruz. Çünkü bizler hizmet için seçildik ve bu halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Bu bilinç ile hareket edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. İl Genel Meclisi Üyeliği gerçekten çok önemli bir görevdir. Yani bir ilin yatırım programını şekillendiren kişilerdir. Bizde bu doğrultuda halkımıza hizmetin en iyi şekilde ulaşması noktasında görevimizi layıkıyla yerine getireceğimize inanıyoruz. Hükümetimizin destek ve gücü ile hizmetlerimize devam edip ‘durmak yok, yola devam´ diyoruz. Seçim sürecinde özelikle bizlere ilgi ve alaka gösteren tüm halkımıza canı gönülden teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI ALDI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
BELEDİYE KALDIRIM İŞGALLERİNE SAVAŞ AÇTI
BELEDİYE KALDIRIM İŞGALLERİNE SAVAŞ AÇTI
Muş Belediyesi kış mevsiminin ardından cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürürken zabıta ekipleri ise Cumhuriyet Caddesi´nde kaldırımları işgal eden esnaflara yönelik cezai işlem ve uygulamalara başladı.
HAYDİ MUŞ SPORA!
HAYDİ MUŞ SPORA!
Muş İl Gençlik ve Spor Müdürü Emrullah Güler, 21-25 Nisan 2019 tarihleri arasında farkındalık oluşturmak amacıyla “Haydi Muş Spora” sloganı ile 22 Branşta düzenlenecek olan ‘Muş Olimpiyatları´na tüm halkı davet etti.
BÖLGENİN İLK BEKTAŞİ VE FRENK ÜZÜMLERİ KÜLLİYEDE YETİŞTİRİLECEK
BÖLGENİN İLK BEKTAŞİ VE FRENK ÜZÜMLERİ KÜLLİYEDE YETİŞTİRİLECEK
Doğu Anadolu Bölgesi´nde ilk kez Muş Alparslan Üniversitesi külliyesinde yetiştirilecek olan Bektaşi ve Frenk Üzümü fidanları Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ ve akademisyenler tarafından toprakla buluşturuldu.
TÜBİTAK GİRİŞİMCİLİK PROGRAMLARI VE İNOVATİF GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ
TÜBİTAK GİRİŞİMCİLİK PROGRAMLARI VE İNOVATİF GİRİŞİMCİLİK SEMİNERİ
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu´nda, akademisyenlere ve öğrencilere TÜBİTAK Girişimcilik Programları hakkında bilgilendirmek ve inovatif girişimciliği tanıtmak amacıyla bir seminer düzenlendi.
KIZILAY´DAN KAN BAĞIŞ KAMPANYASI
KIZILAY´DAN KAN BAĞIŞ KAMPANYASI
Muş Kızılay Kan Bağışı Merkezi, kan bağış otobüsü ile kampanyasına devam ediyor. Vatandaşlar kan bağış otobüsüne yoğun ilgi gösterdi
ÜNİVERSİTEDEN ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET
ÜNİVERSİTEDEN ŞEKER FABRİKASINA ZİYARET
Muş Alparslan Üniversitesinden bir heyet, Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) kapsamında Muş Şeker Fabrikasında incelemelerde bulundu.
SAĞLIK BAKANLIĞI´NDAN HAC VE UMRE UYARISI
SAĞLIK BAKANLIĞI´NDAN HAC VE UMRE UYARISI
Sağlık Bakanlığı, hac ve umreye gidecek vatandaşlar için salgın hastalık ve enfeksiyonlar için uyarıda bulundu.
1071 MALAZGİRT KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİNDE MÜZİK ZİYAFETİ
1071 MALAZGİRT KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİNDE MÜZİK ZİYAFETİ
Muş Alparslan Üniversitesi 1071 Malazgirt Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen konsere katılan dinleyiciler, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği ziyafeti yaşadı.
MUŞ OLİMPİYATLARININ TANITIMI YAPILDI
MUŞ OLİMPİYATLARININ TANITIMI YAPILDI
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz, "Haydi Muş Spora" sloganıyla 21-25 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Muş Olimpiyatları hakkında Muş Gençlik Merkezi´nde açıklamalarda bulundu.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Muş Durumu

En büyük ibadet topluma hizmet etmetir…

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu