HALKIN DESTEĞİ İLE ÜÇ DÖNEMDİR MECLİS´TE
Korkut İlçesi AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği görevine seçilerek mazbatasını alan Kemal Arat, ilçe halkının verdiği desteğinden dolayı teşekkür etti.
Tarih: 10.4.2019 18:52:34/ 111okunma / 0yorum

 

 

Muş İl Genel Meclis Üyeliği görevine üçüncü dönem seçilerek mazbatasını alan Kemal Arat, yeniden güven tazeledi.

İlçe halkının her zaman büyük desteğini alan Arat, Korkut İlçesi´nin 30 köyüne eşit ve adil bir şekilde hizmet edeceklerini söyledi.

İlçe halkının verdiği desteğin kendisi için en büyük güç olduğunu ifade eden Arat, sözlerini şöyle sürdürdü: “1999-2014 ve 2019 dönemlerinde halkımızın ciddi desteğini alarak hizmet etmek bize nasip oldu. Bu hizmetler bizim için gerçekten bir referans oldu. Çünkü üç dönemdir şahsıma güvenerek bu desteği esirgemeyen halkımız yeniden büyük bir sorumluluk vermiştir. Ben de bu sorumluluğun bilincinde olup her daim onların hizmetinde olacağım. Uzun dönemdir hiç menfaat gözetmeden ve adil bir şekilde köylerimize hizmetlerin gitmesi için çaba gösterdim ve göstermeye de devam edeceğim.”

“AYRIM YAPMAK VE ÖTEKİLEŞTİRMEYİ ASLA YAPMAKDIK”

Her zaman adil davrandıklarını ve ayrım yapmadıklarını kaydeden Arat, “Başta İl Valimiz, Sayın Kaymakamlarımız ve muhtarlarımızla birlikte hep hareket edip güzel hizmetlere vesile olduk. Bu dönemde yine aynı şekilde hareket edip çalışmalarımızı yürüteceğiz. Gerek siyasi gerekse bürokrasi alanında görev alan devlet büyüklerimizle her daim sorunlarımızı paylaşıp onlarla birlikte sorunlarımızı çözeceğiz. Bizim birinci önceliğimiz köy muhtarlarımız ile birlikte hareket etmektir. Çünkü yerelin sorunlarını en iyi şekilde bilen muhtarlardır. Bu sorunlarımızı birinci önceliğe göre sıralayıp hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizde aldatma ve ötekileştirme asla olmadı ve olmayacakta. Tekrar Sayın Milletvekilimiz, İl Valimiz, Kaymakamımızla hareket ederek hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Ayrıca bana desteklerini esirgemeyen başta Korkut halkımıza, AK Parti Milletvekilimiz Mehmet Emin Şimşek, İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, İlçe Teşkilat Başkanımız Yusuf Pekbay ve Korkut İlçe Belediye Başkanımız Sami Pekbay´a teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: HALKIN DESTEĞİ DÖNEMDİR MECLİS
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MECLİS, İLK TOPLANTISINI YAPTI
MECLİS, İLK TOPLANTISINI YAPTI
31 Mart´ta yapılan Mahalli İdareler seçimleri sonrasında ilk toplantısını yapan Muş İl Genel Meclisi, gizli oylama ile yeni Meclis Başkanı ve divan katiplerini seçti.
BAŞKAN ASYA, TEBRİKLERİ ALMAYA DEVAM EDİYOR
BAŞKAN ASYA, TEBRİKLERİ ALMAYA DEVAM EDİYOR
31 Mart´ta yapılan yerel seçimlerde tekrar Muş Belediye Başkanlığına seçilen Başkan Feyat Asya, tebrikleri almaya devam ediyor.
GÜLLÜK TEZGAHTAKİ YERİNİ ALDI
GÜLLÜK TEZGAHTAKİ YERİNİ ALDI
İlkbahar mevsiminde yüksek kesimlerde kendiliğinden yetişen ve vatandaşlar arasında şifalı bitki olarak bilinen ´Gülük´, tezgahtaki yerini aldı.
DAĞ KAYAĞI TEMEL EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
DAĞ KAYAĞI TEMEL EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Türkiye Dağcılık Federasyonu 2019 faaliyet programın da yer alan Dağ Kayağı Temel eğitimi 27 sporcu 2 idareciyle devam ediyor.
BOZYEL, SEMT KÜTÜPHANESİ PROJESİNİ ANLATTI
BOZYEL, SEMT KÜTÜPHANESİ PROJESİNİ ANLATTI
Hasköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Necdet Bozyel, TRT Diyarbakır Radyosu´na konuk olarak ilçede ki eğitim yatırımları hakkında bilgi vererek Semt Kütüphanesi Projesi´ni anlatt
AK PARTİ´DEN BASIN TOPLANTISI
AK PARTİ´DEN BASIN TOPLANTISI
AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, kentte görev yerel ve yaygın basın kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.
FOTOĞRAF SANATÇILARI KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERE HAYRAN KALDI
FOTOĞRAF SANATÇILARI KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERE HAYRAN KALDI
Muş´ta kar yağışından sonra etkisini iyice gösteren soğuk hava adeta hayatı felç ederken, fotoğraf sanatçıları ise donan Murat Nehri kenarında kartpostallık görüntüleri andıran anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdiler.
KATI ATIK DÜZENLİ DEPOLAMA VE BERTARAF TESİSİNİN YAPIM İŞİ İHALE EDİLDİ
KATI ATIK DÜZENLİ DEPOLAMA VE BERTARAF TESİSİNİN YAPIM İŞİ İHALE EDİLDİ
Belediye Başkanı Feyat Asya´nın önemli projeleri arasında yer alan Katı Atık Düzenli Depolama ve Bertaraf Tesisinin yapım işi ihale edildi
KOÇ, TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASINI DEĞERLENDİRDİ
KOÇ, TÜRKİYE EKONOMİ ŞURASINI DEĞERLENDİRDİ
Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Erdal Koç, Türkiye Ekonomi Şurası ile ilgili olarak yazılı basın açıklaması yayımladı.
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114
Muş Durumu

Hamı pişiremezsen bari, pişmişi ham etme…

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu