EĞİTİM UYGULAMA OKULUNDAN ENGELLİLERE ÖZEL PROGRAM
Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz Ali Kuşçu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde gerçekleştirilen farkındalık programına katıldı.
Tarih: 4.12.2018 17:26:56/ 118okunma / 0yorum

Vali Gündüzöz Ali Kuşçu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Serdar Koç ve protokol üyeleri tarafından karşılandı. Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen farkındalık programına; Vali Doç. Dr. İlker Gündüzöz´ün yanı sıra; Belediye Başkanı Feyat Asya, MŞÜ Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Vali Yardımcıları Alper Çifçi ve Mehmet Kocabey, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdülbari Aksoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş, SGK İl Müdürü Ramazan Turan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serdar Özkan, İl Özel idare Genel Sekreteri Şehmus Yentür, İl Müftüsü Alettin Bozkurt, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ile Defterdar Mustafa Bakır katıldı.

Uygulama merkezi hakkında Müdür Serdar Koç´tan bilgi alan Vali Gündüzöz uygulama sınıflarını gezerek öğrenciler ile birlikte ders dinledi. Daha sonra Vali Gündüzöz ve beraberindeki heyet Özel Eğitim Uygulama Okulu´nu ziyaret etti. Vali Gündüzöz´ü Okul Müdürü Murat Çavuş karşılayarak, uygulama okulu hakkında bilgi verdi. Öğrencilerin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak kazanımların verildiği uygulama sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerle birlikte olan Vali Gündüzöz daha sonra okuldan ayrıldı.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
EĞİTİM-BİR-SEN MUŞ 2 NOLU ŞUBESİ İLK DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
EĞİTİM-BİR-SEN MUŞ 2 NOLU ŞUBESİ İLK DİVAN TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürlüğü eğitim çalışanlarının üye olabildiği Eğitim-Bir-Sen Muş 2 Nolu Şubesi, ilk divan toplantısını gerçekleştirdi.
“MUŞ İLİ TARIM ALET VE MAKİNELERİ SEKTÖRÜ”
“MUŞ İLİ TARIM ALET VE MAKİNELERİ SEKTÖRÜ”
Muş Alparslan Üniversitesi Öğretim Üyesi Ömer Arslan “Muş İli Tarım Alet Ve Makineleri Sektörü” başlığını kaleme aldı
KOSGEB´TEN İŞ KURACAKLARA ÇAĞRI
KOSGEB´TEN İŞ KURACAKLARA ÇAĞRI
Muş´ta iş kuracaklara çağrıda bulunan KOSGEB İl Müdürü Kenan Mergen, girişimciliği geliştirme destek programı kapsamında faaliyette bulundukları sektörlere göre değişen tutarlarda üretim yapan işletmelere 370 bin TL´ye kadar geri ödemesiz girişimcilere destek sağlanacağı, hibeden faydalanmak isteyen girişimcilerin en son başvuru tarihi olan 31 Aralık 2018´de sona ereceğini dile getirdi.
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN HASTALARA ZİYARET
VALİ GÜNDÜZÖZ´DEN HASTALARA ZİYARET
Muş Valisi Doç. Dr. İlker Gündüzöz Muş Devlet Hastanesi´nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek “Geçmiş Olsun” dileklerini iletti.
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL PROJE
ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL PROJE
Muş Alparslan Üniversitesi(MŞÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) ve Özel Olimpiyatlar Türkiye´den Minik Sporcular Projesi kapsamında engelli (Down Sendromu, Otizm) öğrencilere spor yaptırıyor.
BULANIK İLÇESİNE HİZMET İÇİN ADAYIM
BULANIK İLÇESİNE HİZMET İÇİN ADAYIM
Muş´un tek kadın Belediye Başkan aday adayı Zeynep Orhan, Bulanık ilçesinde hizmet etmek istediğini söyledi.
SAĞLIKLI YAŞAM
SAĞLIKLI YAŞAM
Sağlık Eğitimcisi Veysi Bozyel, sağlıklı yaşam üzerine önerilerde bulunarak yeterli ve dengeli beslenmeye dikkat çekti.
ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞALIM
Muş Belediyesi Gençlik Meclisi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında engelli öğrencilerle birlikte halı saha maçı yaptı.
KAN DAVASI BARIŞLA SON BULDU
KAN DAVASI BARIŞLA SON BULDU
Bulanık ilçesinde aralarında kan davası güden iki aile, devlet büyükleri ve kanaat önderlerinin araya girmesiyle barıştırıldı.
DOLAR
5.3505
EURO
6.0880
Muş Durumu

Denizi testiye doldursan, alabildiği kadar su alır. Gerisi kalır…

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu