49 İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ!
Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete´de yayımlandı. Atama kararına göre, boşta bulunan 4 emniyet genel müdür yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin emniyet müdürü değiştirildi. 17 müdür merkeze çekildi. Bu illerden 14´ünün emniyet müdürü, polis başmüfettişliğine getirildi.
Tarih: 20.9.2019 16:52:35/ 291okunma / 0yorum

Resmi Gazete´de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile boşta bulunan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken, 49 ilin Emniyet Müdürü değiştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararnameye göre, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Resul Holoğlu, Personel Daire Başkanı Ahmet Şengün, Kayseri Emniyet Müdürü İbrahim Kulular atanırken, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürüten 1. Hukuk Müşaviri Selami Hüner bu göreve asaleten getirildi.  Kararname ile 49 ilin emniyet müdürü değiştirilirken, bu illerden 14´ünün emniyet müdürü Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanarak polis başmüfettişliği görevlerine getirildi.

Atama kararnamesi ile 49 ilin emniyet müdürlüklerine yapılan atamalar şöyle: Van Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici Aydın´a, Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar Balıkesir´e, Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan Bursa´ya, Ağrı İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız Denizli´ye, Konya Emniyet Müdürü Şükrü Yaman Diyarbakır´a, Balıkesir Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Gaziantep´e, Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz Hatay´a, Hatay Emniyet Müdürü Kamil Karabörk Kayseri´ye, Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu Kocaeli´ne, Tekirdağ Emniyet Müdürü Mustafa Aydın Konya´ya, Sinop Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren Malatya´ya, Şırnak Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy Manisa´ya, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Mardin´e, Hakkari Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu Muğla´ya, Tunceli Emniyet Müdürü Doğu Ateş Ordu´ya, Malatya Emniyet Müdürü Ömer Urhal Samsun´a, Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Selçuk Doğuş Şanlıurfa´ya, Ordu Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan Tekirdağ´a, Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper Trabzon´a, Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ Van´a, Uşak Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder Adıyaman´a, Polis Başmüfettişi Nihat Özen Ağrı´ya,  Çorum Emniyet Müdürü Murat Kolcu Aksaray´a, Polis Başmüfettişi Ünsal Hayal Ardahan´a, Polis Başmüfettişi Sinan Ergen Artvin´e,  Polis Başmüfettişi Çetin Bozkuş Bartın´a, Polis Başmüfettişi Köroğlu Kıraç Batman´a, Polis Başmüfettişi Necmettin Koç Kütahya´ya, Polis Başmüfettişi Ali Canbolat Bingöl´e, Kars Emniyet Müdürü Ümit Bitirik Burdur´a, Gaziantep Emniyet Müdürü Faruk Karaduman Çanakkale´ye, Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu (PMYO) Müdürü Mehmet Gülser Çorum´a, Batman Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan Düzce´ye, Çanakkale Emniyet Müdürü Celal Sel Elazığ´a, Polis Başmüfettişi Atanur Aydın Hakkari´ye, Bingöl Emniyet Müdürü Metin Akay Isparta´ya, Ardahan Emniyet Müdürü Ayhan Taş Karaman´a, Polis Başmüfettişi Yavuz Sağdıç Kars´a,  Kocaeli Emniyet Müdürü Necati Denizci Kastamonu´ya, Kilis Emniyet Müdürü Günter Şenses Kırıkkale´ye, Yozgat Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu Kırklareli´ne, İkmal ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Murat Türesin Kırşehir´e, Karabük POMEM Müdürü Mahmut Karabulut Kilis´e, Polis Başmüfettişi Cahit Şahin Sinop´a, Polis Başmüfettişi Mustafa Emre Başbuğ Şırnak´a, Polis Başmüfettişi Yılmaz Delen Tunceli´ye,  Polis Başmüfettişi Mesut Gezer Uşak´a, Polis Başmüfettişi Murat Esertürk Yozgat´a, Polis Başmüfettişi Ayhan Bodur Bayburt´a, atandı.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EMRİNE ATANANLAR

Söz konusu kararname ile Artvin Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, Aydın Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ, Bartın Emniyet Müdürü Ogün Vural, Bayburt Emniyet Müdürü Sezayi Er, Burdur Emniyet Müdürü Arif Çankal, Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Düzce Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Elazığ Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Isparta Emniyet Müdürü Halil Turan Erol, Karaman Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Kastamonu Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Kırklareli Emniyet Müdürü Erkin Adalar, Kırşehir Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Kütahya Emniyet Müdürü Hasan Çevik, Manisa Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ve Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atandı.

DAİRE BAŞKANLIKLARINA YAPILAN ATAMALAR

Bu arada İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğündeki bazı daire başkanlıklarında da değişikliğe gidildiği bildirildi. Buna göre, Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanan Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığına, Trabzon Emniyet Müdürü Orhan Çevik Personel Daire Başkanlığına, Bartın Emniyet Müdürü Ogün Vural Kriminal Daire Başkanlığına, Medya-Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkanı Tolga Aliusta Koruma Daire Başkanlığına, Polis Başmüfettişi Ayşegül Özcan ise Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanlığına getirildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İLİN EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
Sungu beldesinde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun yüzde 75´lik hibe desteğiyle kurulan çiftlikte 250 büyükbaş hayvan ile çalışmasını sürdürüyor. Çiftlikte modern bir şekilde hayvancılık yapıldığını belirten Sungu Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, bu çiftlikler sayesinde istihdam ve ekonomiye ciddi bir katkı sağlandığını söyledi.
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
Hava sıcaklığının düştüğü Muş´ta, kahvehanede çay yerine süt tercih ediliyor. Günde 60 ile 70 litre arası süt satışı yapan işletme sahipleri, bu uygulamadan oldukça memnun.
HASTA RUHUMUZ
HASTA RUHUMUZ
Sağlık Eğitimcisi Veysi Bozyel, sağlıklı olmanın bedenen ve ruhen iyi olduğunu belirterek önemli önerilerde bulundu.
PERİYODİK MUAYENE UYARISI YAPILDI
PERİYODİK MUAYENE UYARISI YAPILDI
Muş Valiliği ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenesi ile ilgili uyarılarda bulunarak, 28 Şubat tarihinde sürenin tamamlanacağını ve bu tarihe kadar beyannamelerin verilmesi uyarısı yapıldı
FOTOĞRAF SANATÇILARI KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERE HAYRAN KALDI
FOTOĞRAF SANATÇILARI KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLERE HAYRAN KALDI
Muş´ta kar yağışından sonra etkisini iyice gösteren soğuk hava adeta hayatı felç ederken, fotoğraf sanatçıları ise donan Murat Nehri kenarında kartpostallık görüntüleri andıran anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirdiler.
MUŞ BELEDİYESİ´NİN PROJELERİ AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRESİNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
MUŞ BELEDİYESİ´NİN PROJELERİ AKILLI ŞEHİRLER VE BELEDİYELER KONGRESİNDE GÖRÜCÜYE ÇIKTI
Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı iş birliğinde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ‘Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi´ düzenlendi.
SOKAK HAYVANLARINA YEM VE YİYECEK VERDİLER
SOKAK HAYVANLARINA YEM VE YİYECEK VERDİLER
AK Parti Muş İl Gençlik Kolları Başkanlığı, olumsuz iklim şartlarından dolayı açlıkla karşı karşıya kalan hayvanları unutmadı.
ANKARA´DA ÖNEMLİ PROTOKOL
ANKARA´DA ÖNEMLİ PROTOKOL
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı (YÖK) ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında altyapıların ortak kullanımı, personel ve eğitim destekleri, Ar-Ge iş birlikleri, öğrencilere yönelik iş yeri eğitim imkânları, çiftçi eğitimi ve tarımsal yayım faaliyetlerinde iş birliği gibi süreçlerin yürütülmesini kapsayan bir protokol imzalandı. Düzenlenen programa Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat´ta katıldı
MÜDÜR ENGİN´DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI
MÜDÜR ENGİN´DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI
İl Millî Eğitim Müdürü Emin Engin, 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının 1. döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımlayarak “Karne notlarınız ne olursa olsun bugün almış olduğunuz karneleri başarı ya da başarısızlık göstergesi olarak kabul etmek yerine, güçlü ve zayıf yönlerinizi görme aracı olarak değerlendirmelisiniz” dedi
DOLAR
5.8564
EURO
6.5172
Muş Durumu

En büyük ibadet topluma hizmet etmetir…

Hacı Bektaşı Veli
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu