ŞİFA HASTANESİNDEN ÜCRETSİZ SAĞLIK TARAMASI
Özel Muş Şifa hastanesi sosyal sorumluluk projelerine destek vererek Şehit Murat Yılmaz Bilgi evinde vatandaşlara ücretsiz sağlık taraması yaptı
Tarih: 22.2.2018 11:43:56/ 68okunma / 0yorum

Özel Muş Şifa Hastanesi Muş'ta sağlık çalışmalarına devam ediyor. Kısa bir süre önce yeniden yapılanan Özel Muş Şifa hastanesi, teknik alt yapısı ve fiziki koşullarını daha elverişli hale getirip Muş'ta daha kaliteli sağlık hizmeti vermeye başlayarak il dışına sevklerin azalmasına katkı sunuyor. Muş'ta sadece hastane bünyesinin haricinde toplum yararına yapılan çalışmalara da sağlık anlamında katkı sunmaya başlayan Özel Muş Şifa hastanesi bu kapsamda Şehit Murat Yılmaz Bilgi evinde ücretsiz sağlık taraması yaptı.

Şehit Murat Yılmaz Bilgi evinde gerçekleştirilen sağlık taraması hakkında açıklama yapan hastane kalite koordinatörü Burdem Çağıl Bingöl; "Sadece sağlık sektörüyle yetinmeyip sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyoruz. Bugün burada yarın başka yerde karşınıza çıkmamız muhtemel ihtimaldir. Belediyemizin kurmuş olduğu Şehit Murat Yılmaz Bilgi Evi’ne gelmekten ötürü çok mutluyuz. Hastanemiz, her an her saat ve her yerde hizmet verdiği gibi burada da insanlarımıza katkı ve fayda sağlamaya devam ediyor. Bugün arkadaşlarımızla beraber gerçekleştirdiğimiz şeker ölçümü ve tansiyon kontrolü umarız burada ki misafirlerimizi bir nebze mutlu etmiştir. Bundan sonra ki belediyemizin yaptığı sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktan onur duyarız."dedi.

Bingöl Özel Muş Şifa hastanesinin yapmış olduğu sağlık yatırımlarına da değinerek;“Hastanemiz her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta Muş ve civar bölgelerin daha kaliteli sağlık hizmeti ile buluşması adına kendini yenilemektedir. Teknik alt yapı, ?ziki koşullar ve en önemlisi uzman hekim kadrosunu güçlendirdi. Kurumsal vizyonumuzu tamamen hasta odaklı hasta memnuniyetine dayalı hale getirdik. Hekim kadromuzda akademik ünvanlı, alanlarında başarılı doktorlarla güçlendirdik. Profesör, doçent, yardımcı doçent ve uzmanlardan oluşan 21 kişilik güçlü, etik, başarılı ekibimiz ile verilen sağlık hizmetini en üst seviyelere ulaştırma gayretindeyiz.  Mevcut yoğun bakımımızı daha efektif kullanabilmek adına basamak derecemiz ve yatak sayımızla ilgili iyileştirme çalışması yapmak niyetindeyiz, böylelikle il dışı sevklerin azalması, yol sebebi ile oluşabilecek risklerin aza indirgenmesi, hasta ve hasta yakınlarının Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Van illerine gitme gerekliliğini minimum düzeye indirmeyi hede?iyoruz.İlin tek özel hastanesi olarak sağlık alanında elimizden gelen, üzerimize düşen ne varsa biz hazırız. Muş ilinin desteği, güveni ve sahiplenmesi kendimizi yenilememizde yol göstericimiz olmuştur. En kaliteli sağlık hizmetini halkımızla buluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz."dedi. 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ELLERİNİZİ YIKAMANIZ GEREKEN 8 DURUM
ELLERİNİZİ YIKAMANIZ GEREKEN 8 DURUM
Kalabalık ve toplu yaşanan ortamlarda, başta grip olmak üzere Hepatit-A gibi bulaşıcı hastalıklar, yıkanmayan eller sebebiyle hızla yayılabiliyor. Uzman Dr. Şirin Elmi, “15 Ekim Dünya El Yıkama Günü” nedeniyle el temizliği ve el yıkama alışkanlığının önemi hakkında bilgi verdi.
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN “DÜNYA ARTRİT GÜNÜ” MESAJI
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN “DÜNYA ARTRİT GÜNÜ” MESAJI
Muş İl Sağlık Müdürlüğü, 12 Ekim 2018 tarihi Dünya Artrit Günü dolaysıyla bir mesaj yayınladı
DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Muş İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri Dünya Yürüyüş Günü münasebetiyle Muşta çeşitli etkinlikler düzenledi
GRİBE KARŞI DOĞAL ÖNERİLER
GRİBE KARŞI DOĞAL ÖNERİLER
Uzmanlar, soğuk algınlığı ve gripten korunmak için C vitamininden zengin gıdaları tüketmek gerektiğine dikkat çekiyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Neşe Ceylan, “Çok önemli bir antioksidan olan C vitamini, vücuttan toksik maddelerin atılmasında ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde önemli bir role sahiptir" dedi. İşte griple savaşan 10 doğal savaşçı...
DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK KONFERANSI
DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK KONFERANSI
Muş İl sağlık Müdürlüğü düzenlediği etkinlik ve bilgilendirme programlarla halk sağlığının önemsenmesi gereken konuların başında geldiğini gözler önüne seriyor.
MUŞ ÖZEL ŞİFA HASTANESİNDEN HEPATİT UYARISI
MUŞ ÖZEL ŞİFA HASTANESİNDEN HEPATİT UYARISI
Muş Özel Şifa Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı Doçent Doktor Hava Yılmaz, hepatit türlerini, bulaşma yollarını ve korunma yöntemlerini anlattı.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDETE TUTUKLAMA VE CEZA GELİYOR
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDETE TUTUKLAMA VE CEZA GELİYOR
Doktor ve hemşireler başta olmak üzere sağlık çalışanlarına şiddet uygulayan kişilere tutuklu yargılama ve yüksek ceza geliyor.
DEVLET HASTANESİNDEN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA
DEVLET HASTANESİNDEN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA
Yürüme güçlüğü çeken 62 yaşındaki hastaya, birçok üniversite hastanesinde yapılamayan başarılı bir operasyon yapıldı
DOKTORLARDAN ŞİDDETE TEPKİ
DOKTORLARDAN ŞİDDETE TEPKİ
ATUDER Genel Sekreteri Prof. Dr. Behçet Al, "Sağlık çalışanlarını suç ve suçlulardan koruyacak sağlam sonuç alıcı hükümlerin ivedilikle çıkarılmasını ve var olan kanunların uygulanmasını arz ediyoruz" dedi
DOLAR
5.9042
EURO
6.8404
Muş Durumu

iki şeyi asla unutma: Allah´ı ve ölümü iki şeyi de unut: yaptıgın iyiliği gördügün kötülügü..

lokman hekim
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu