İMAR VE KENTSEL İYİLEŞTİRME MÜDÜRLÜĞÜ´NE HAYIRLI ATANDI
Muş İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Şube Müdürlüğü görevine İnş.Yük. Müh. Serkan Hayırlı atandı
Tarih: 12.4.2016 17:20:18/ 165okunma / 0yorum

İl Özel İdaresi bünyesinde 2014 yılından bu yana Plan Proje Yatırım ve İnşaat Şube Müdürlüğünde görev yapan İnş.Yük.Müh.  Serkan Hayırlı, İmar ve Kentsel İyileştirme Şube Müdürlüğüne atandı. Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Hayırlı, 2006-2008 yıllarında Ankara TOKİ’de, 2008-2009 yıllarında Konya TOKİ’de, 2009-2014 yıllarında Adıyaman İl Özel İdaresinde,  2014-2016 yıllarında Muş İl Özel İdaresi Plan Proje yatırım ve İnşaat Şube Müdürlüğünde görev yaparken, 2016 Nisan ayı itibariyle İmar ve Kentsel İyileştirme Şube Müdürlüğüne atandı.

İmar ve Kentsel Müdürlüğü’ne atanan Serkan Hayırlı’yı makamında ziyaret ederek kutlayan İl Özel idaresi Genel Sekreteri Şeyhmus Yentür ve Genel Sekreter Yardımcısı Varol Barış, Hayırlı’ya yeni görevinde başarılar dilediler. Muş’a ve Muşluya hizmetlerinin artarak devam edeceğini ifade eden Şeyhmus Yentür, “Yeni atanan idarecilerimize görevlerinde başarılar dilerim. İnşallah hep birlikte, el birliği ile ilimizin her noktasına en güzel hizmetleri götürmenin gayreti ve çabası içerisinde olacağız” dedi.

Tebrikleri kabul eden Hayırlı; “Genel sekreterimiz Şeyhmus Yentür ve Genel Sekreter Yardımcımız Varol Barış beyin ziyaretlerinden ötürü çok mutluyum. Kendilerine teşekkür ederim.  Köy yerleşik alan tespitleri, halihazır harita kontrol ve onay işlemleri, çevre düzeni ve imar planı kontrol ve onama işlemleri, ifraz-tevhit-ittifak hakkı ve imar uygulama işlemleri, yapı ruhsatı ve yapı kullanma ruhsatı işlemleri, adrese dayalı nüfus hizmetlerinin güncel tutulması gibi çok önemli sorumluluklarımız var. Ve bizlerde bunların farkındayız. Bu sorumluluğun gereğini de bundan sonra yapmaya devam edeceğiz” dedi.

2016 yılı Nisan ayı itibariyle İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü olarak atanan Hayırlı, evli ve 1 çocuk babasıdır.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
EMNİYETİN KADES EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
EMNİYETİN KADES EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, Muş Emniyet Müdürlüğü tarafından KADES eğitimlerinin devam ettiği bildirildi
YATAY GEÇİŞ BAŞVURU ŞARTLARI VE DEĞERLENDİRME TAKVİMİ YAYINLADI
YATAY GEÇİŞ BAŞVURU ŞARTLARI VE DEĞERLENDİRME TAKVİMİ YAYINLADI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) 2019-2020 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı yatay geçiş başvuru şartları ve değerlendirme takvimi yayınladı
MUŞ´TAN SUNULAN 8 PROJE DAKA TARAFINDAN KABUL EDİLDİ
MUŞ´TAN SUNULAN 8 PROJE DAKA TARAFINDAN KABUL EDİLDİ
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına (DAKA) Teknik Destek Projesi kapsamında Muş´tan yapılan başvuruların 8 tanesi kabul edildi.
TKDK PROJE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
TKDK PROJE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
8. Başvuru Çağrı İlanı kapsamında 103- Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar için son başvuru kabul tarihi uzatılmıştır
HBT´DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KÖMÜR YARDIMI
HBT´DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KÖMÜR YARDIMI
MŞÜ Hayırda Buluşanlar Öğrenci Topluluğu, Muş´taki ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımında bulundu
REKTÖR YARDIMCISI KARADAĞ BİNGÖL´DE
REKTÖR YARDIMCISI KARADAĞ BİNGÖL´DE
“Tarım Öğretiminin 174. Yılı” etkinlikleri kapsamında Bingöl Üniversitesi´nde kutlama programı gerçekleştirildi. Bingöl Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu´nda gerçekleştirilen programa davetli konuşmacı olarak Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ katılım gösterdi.
TULİP MENTÖRLÜK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
TULİP MENTÖRLÜK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
İstanbul Aydın Üniversitesi´nin ev sahipliğinde “Türkiye Üniversite Liderlik İyileştirme Programı” (TULİP) gerçekleştirildi. Türkiye´nin çeşitli üniversitelerinde görev yapan kadın akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilen program kapsamında kadınların liderlik ve yöneticilik basamaklarında görev almasını teşvik etmek amacıyla çalışmalar gerçekleştirildi.
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
Sungu beldesinde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun yüzde 75´lik hibe desteğiyle kurulan çiftlikte 250 büyükbaş hayvan ile çalışmasını sürdürüyor. Çiftlikte modern bir şekilde hayvancılık yapıldığını belirten Sungu Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, bu çiftlikler sayesinde istihdam ve ekonomiye ciddi bir katkı sağlandığını söyledi.
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
Hava sıcaklığının düştüğü Muş´ta, kahvehanede çay yerine süt tercih ediliyor. Günde 60 ile 70 litre arası süt satışı yapan işletme sahipleri, bu uygulamadan oldukça memnun.
DOLAR
5.9191
EURO
6.5680
Muş Durumu

Savaş eri, Allah için nefsi ile savaşandır.

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu