SAYILGAN´DAN İPTAL EDİLEN SEÇİM AÇIKLAMASI
Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Özcan Sayılgan, ertelenen seçimlerle ilgili olarak açıklama yaparak 1 Ekim´de yapılması planlanan seçimler için bir süredir çalışmaların yapıldığını ve gösterilen duyarlılıktan dolayı üyelere teşekkür etti
Tarih: 26.9.2017 13:10:10/ 270okunma / 0yorum

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Özcan Sayılgan, ertelenen seçimlerle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Sayılgan, 1 Ekim’de yapılması planlanan seçimler için bir süredir çalışmaların yapıldığını hatırlatarak, üyelere gösterdikleri ilgi için teşekkür etti. Bakanlar Kurulu’nun kararıyla Türkiye genelindeki tüm oda ve borsaların seçimlerinin ertelendiğini belirten Sayılgan, “Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak 1 Ekim’de seçimlerimizi yapacaktık. Tüm hazırlıklarımız bu yönde idi. MUŞ TSO üyelerine ve mesleklerinde aday olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“VERMİŞ OLDUĞUMUZ RAHATSIZLIK İÇİNDE AYRICA ÖZÜR DİLİYORUZ”

Seçim süreci boyunca üyelerle sürekli istişare içerisinde olduklarını da sözlerine ekleyen Sayılgan, “Bakanlar Kurulu’nun almış olduğu ve önceki gün Resmi Gazetede yayımlanan kararla seçimler Nisan ayına ertelendi. Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak 1 Ekim’de seçimlerin yapılması için tüm hazırlıklarımızı yapmıştık. Çalışmalarımızı sürdürürken ister istemez üyeleri, esnafları, ticaret erbaplarını da rahatsız ettik. Üyelerden oy istedik, destek istedik. Vermiş olduğumuz rahatsızlık içinde ayrıca özür diliyoruz. Bizlerden güler yüzünü eksik etmeyen üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“EN İYİ HİZMETİ SUNMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) seçim takviminin 2018 yılının Nisan ayında başlayacağını belirten MUŞ TSO Başkan Vekili Özcan Sayılgan, “görev süremiz bitinceye kadar hemşehrilerimize, üyelerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olacağız. Nisan ayından yapılacak olan seçimlerin de ilimize ve ülkemize şimdiden hayırlı olmasını diliyor, bu vesileyle bir kez daha üyelerimize ve meslek gruplarında aday olanlara teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
TSO BAŞKANI KOÇ´TAN GÜNDEME İLİŞKİN AÇIKLAMALAR
TSO BAŞKANI KOÇ´TAN GÜNDEME İLİŞKİN AÇIKLAMALAR
Döviz kurlarındaki artıştan dolayı müteahhitlerin yaşadığı sorunlara değinen Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (MUŞ TSO) Erdal Koç, fiyat farkının ödenmesi kamuya iş yapan müteahhitlerin ciddi sıkıntılardan kurtulmasına vesile olacağını kaydetti.
MTSO´DAN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK
MTSO´DAN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK
Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç, Enflasyonla Mücadele Programına tam destek verdi. Ülkenin içinden geçtiği durumun önemli olduğunu ve herkesin aynı hassasiyetle davranması gerektiğini belirten Koç, üyelerle birlikte el ele vererek bu zorlu süreçten çıkacaklarını kaydetti.
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI´NDAN VALİLİKLERE STOKÇULUK VE FAHİŞ FİYAT TALİMATI
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI´NDAN VALİLİKLERE STOKÇULUK VE FAHİŞ FİYAT TALİMATI
İçişleri Bakanlığı, kurda yaşanan dalgalanmadan yararlanarak stokçuluk yapan ve fiyatlarını fahiş şekilde artıran işletmelere karşı harekete geçti. Bakan Süleyman Soylu imzasıyla 81 il valiliğine gönderilen genelgeyle bu konuda gerekenin yapılması talimatı verildi.
MUŞ TEKSTİLDE DÜNYAYA AÇILDI
MUŞ TEKSTİLDE DÜNYAYA AÇILDI
Muş´ta Doğu Anadolu Kalkınma Ajansının (DAKA) desteğiyle kurulan tekstil firması, ürünlerini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Japonya, Çin, Hindistan ve Pakistan´a ihraç ediyor.
TSO BAŞKANI KOÇ, BANKA MÜDÜRLERİ İLE BULUŞTU
TSO BAŞKANI KOÇ, BANKA MÜDÜRLERİ İLE BULUŞTU
Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (MUŞ TSO) Erdal Koç, nefes kredisiyle ilgili olarak banka müdürleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Banka müdürlerinin nefes kredisi konusunda hassasiyet göstermesi ve başvuruda bulunan üyelerin işlemlerini kısa sürede tamamlaması için ortaklaşa çalışmalar yapacaklarını kaydetti.
KONUTTA İNDİRİM KAMPANYASI
KONUTTA İNDİRİM KAMPANYASI
Konutta indirim kampanyası Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle hazırlanan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum´un katılımıyla gerçekleştirilen toplantı kapsamında başladı. Kampanyada faiz oranı yüzde 0.98´e çekildi. 31 Ekim´e kadar sürecek kampanyaya 100 bin konut dahil
İŞ KURANA 50 BİN TL HİBE, 100 BİN TL FAİZSİZ KREDİ VERİLECEK
İŞ KURANA 50 BİN TL HİBE, 100 BİN TL FAİZSİZ KREDİ VERİLECEK
İş kurana ve işini büyütmek isteyene devletten 150 bin liraya kadar destek var. Desteğin 50 bin lirası karşılıksız yani hibe, 100 bin lirası ise faizsiz kredi olarak veriliyor.
İŞ KURAN GENCE 8 BİN 402 LİRA
İŞ KURAN GENCE 8 BİN 402 LİRA
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından genç girişimcilere verilecek olan prim teşviklerinin ayrıntıları belli oldu.
KOSGEB´DEN YENİ GİRİŞİMCİ DESTEĞİ
KOSGEB´DEN YENİ GİRİŞİMCİ DESTEĞİ
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Muş İl Müdürü Kenan Mergen, ekonomik kalkınma ve istihdam sorununun çözümü için uygulamaya geçirdiği Girişimcilik Destek Programı kapsamında yeni girişimcilik dest
DOLAR
5.3141
EURO
6.0263
Muş Durumu

İnsanın kanadı, gayretidir.

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu