CENGİZ, ´´ÇİMENTO FABRİKASI MUŞ İÇİN ÖNEMLİDİR”
Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz, Çimento fabrikasının Muş için öneli olduğuna vurgu yaparak, ´´Muş olarak Çimento Fabrikası´ndan memnunuz. Son derece önemli bir kuruluştur.” dedi
Tarih: 12.6.2013 23:12:36/ 118okunma / 0yorum

Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fatih Cengiz makamında tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Çimento Fabrikası Genel Koordinatörü Mehmet Bahçeci ile Yönetim Kurulu 2. Başkanı Yusuf Top dün Fatih Cengiz’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Çimento Fabrikası yetkililerini Yönetim Kurulu Üyeleri Tacettin Yılmaz ve Mustafa Şentür ile birlikte karşılayan Cengiz, Muş’un en önemli kurumlarından biri olan Çimento Fabrikası’nın hem ekonomiye hem de istihdama katkı sağladığını ifade etti.
Fabrikanın Muş’ta önemli bir eksiği giderdiğini kaydeden Cengiz, “Muş olarak Çimento Fabrikası’ndan memnunuz. Son derece önemli bir kuruluştur. Bugün Muş’un ekonomisinin yüzde 20’sine katkı sağlayan bu kurum bizim içinde ayrı bir önem taşımaktadır. Çimento Fabrikası’nın daha kapasite arttırarak hem ekonomiye hem de istihdama katkı sağlamasını bekliyoruz. Bunun için de Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Sadece Muş’un değil, bölgenin ihtiyacı karşılayan fabrikamızın çalışanlarına ve yetkililerine de teşekkür ediyoruz” dedi.
Cengiz’e yeni görevinde başarılar dileyen Çimento Fabrikası Genel Koordinatörü Mehmet Bahçeci, fabrikanın kapasitesinin arttırılması için ayrıca çaba sarf ettiklerini de sözlerine ekledi.Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
EMNİYETİN KADES EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
EMNİYETİN KADES EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Muş Valiliğinden yapılan açıklamada, Muş Emniyet Müdürlüğü tarafından KADES eğitimlerinin devam ettiği bildirildi
YATAY GEÇİŞ BAŞVURU ŞARTLARI VE DEĞERLENDİRME TAKVİMİ YAYINLADI
YATAY GEÇİŞ BAŞVURU ŞARTLARI VE DEĞERLENDİRME TAKVİMİ YAYINLADI
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) 2019-2020 eğitim öğretim yılı bahar yarıyılı yatay geçiş başvuru şartları ve değerlendirme takvimi yayınladı
MUŞ´TAN SUNULAN 8 PROJE DAKA TARAFINDAN KABUL EDİLDİ
MUŞ´TAN SUNULAN 8 PROJE DAKA TARAFINDAN KABUL EDİLDİ
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına (DAKA) Teknik Destek Projesi kapsamında Muş´tan yapılan başvuruların 8 tanesi kabul edildi.
TKDK PROJE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
TKDK PROJE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI
8. Başvuru Çağrı İlanı kapsamında 103- Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar için son başvuru kabul tarihi uzatılmıştır
HBT´DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KÖMÜR YARDIMI
HBT´DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KÖMÜR YARDIMI
MŞÜ Hayırda Buluşanlar Öğrenci Topluluğu, Muş´taki ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımında bulundu
REKTÖR YARDIMCISI KARADAĞ BİNGÖL´DE
REKTÖR YARDIMCISI KARADAĞ BİNGÖL´DE
“Tarım Öğretiminin 174. Yılı” etkinlikleri kapsamında Bingöl Üniversitesi´nde kutlama programı gerçekleştirildi. Bingöl Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu´nda gerçekleştirilen programa davetli konuşmacı olarak Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ katılım gösterdi.
TULİP MENTÖRLÜK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
TULİP MENTÖRLÜK PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ
İstanbul Aydın Üniversitesi´nin ev sahipliğinde “Türkiye Üniversite Liderlik İyileştirme Programı” (TULİP) gerçekleştirildi. Türkiye´nin çeşitli üniversitelerinde görev yapan kadın akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilen program kapsamında kadınların liderlik ve yöneticilik basamaklarında görev almasını teşvik etmek amacıyla çalışmalar gerçekleştirildi.
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
TKDK DESTEĞİYLE MODERN ÇİFTLİK KURDU
Sungu beldesinde, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun yüzde 75´lik hibe desteğiyle kurulan çiftlikte 250 büyükbaş hayvan ile çalışmasını sürdürüyor. Çiftlikte modern bir şekilde hayvancılık yapıldığını belirten Sungu Belediye Başkanı Mehmet Salih Gürtürk, bu çiftlikler sayesinde istihdam ve ekonomiye ciddi bir katkı sağlandığını söyledi.
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
SOĞUK HAVAYI SÜT SATIŞI İLE FIRSATA ÇEVİRDİ
Hava sıcaklığının düştüğü Muş´ta, kahvehanede çay yerine süt tercih ediliyor. Günde 60 ile 70 litre arası süt satışı yapan işletme sahipleri, bu uygulamadan oldukça memnun.
DOLAR
5.9191
EURO
6.5680
Muş Durumu

Denizi testiye doldursan, alabildiği kadar su alır. Gerisi kalır…

Mevlana
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu