ARANAN ŞAHISLARA YÖNELİK ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahıslara yönelik çalışma başlattı. Çeşitli suçlardan aranan şahıslar çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevlerine gönderildiler
Tarih: 27.2.2018 13:39:17/ 205okunma / 0yorum

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma yaptı. Valilikten yapılan açıklamada: “14 Şubat 2018 günü “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma” suçlarından hakkında toplam 8 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. “Açık Yerde Bulunan Büyük veya Küçükbaş Hayvan Hakkında Hırsızlık” suçundan 8 yıl 4 ay kesinleşmiş cezası ile arandığı tespit edilen bir şahıs da, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanmıştır.

14 Şubat 2018 günü yapılan çalışmalarda “Hırsızlık, Konut Dokunulmazlığını İhlal ve Taklit Anahtarla Kilit Açmak Suretiyle Hırsızlık” suçlarından hakkında toplam 6 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. 13 Şubat 2018 günü yapılan kontrollerde  “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık ve Hükümlü ve Tutuklunun Kaçırılması” suçlarından arandığı tespit edilen bir kişi de sevk edildiği adli mercilerce hakkında kesinleşmiş olan 5 yıl hapis cezasına istinaden tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. 19 Şubat 2018 günü “Kasten Yaralama” suçundan arandığı tespit edilen bir şahıs da sevk edildiği adli mercilerce hakkında kesinleşmiş olan 4 yıl 2 ay hapis cezasına istinaden tutuklanmıştır.

“Kasten Öldürmeye Teşebbüs” suçundan arandığı tespit edilen bir başka kişi de sevk edildiği adli mercilerce hakkında kesinleşmiş olan 2 yıl 1 ay hapis cezasına istinaden tutuklanmıştır. 21 Şubat 2018 günü gerçekleşen Açıktan Hırsızlık olayının Şüphelileri olan iki kişi ekiplerce yakalanarak gözaltına alınmışlar ve çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DOLAR
5.3141
EURO
6.0263
Muş Durumu

Verdiğini hatırlayan ve kalbinden geçiren kimse seha (cömertlik) ismine layık değildir..

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu