ŞİFA HASTANESİNDE YENİLENME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Muş´un tek özel hastanesi olan Özel Muş Şifa Hastanesi yenilenme çalışmaları devam ediyor
Tarih: 19.2.2018 10:22:30/ 73okunma / 0yorum

Hastanenin el değiştirmesi, akabinde teknik alt yapısı ve ?ziki koşullarını elverişli hale getiren hastane yönetim kurulu başkanı Alparslan Özmen, kurumun hizmet kalitesini üst noktalara taşımak adına yeniliklere kaldığı yerden devam ediyor.

Hastanenin yeni başhekimi Acil Tıp Uzmanı Uzm. Dr Sinan Kaya kurumdaki yenilikler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kaya “hastanemiz her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta Muş ve civar gölgelerin daha kaliteli sağlık hizmeti ile buluşması adına kendini yenilemektedir. Teknik alt yapı, ?ziki koşullar ve en önemlisi uzman hekim kadrosunun güçlendirilmesi ile yolumuza devam ediyoruz. Kurumsal vizyonumuzu tamamen hasta odaklı hasta memnuniyetine dayalı hale getirdik. Yapılan işlerin en güzel geri dönüşü memnun ve şifa ile uğurladığımız hastalarımızdır. Hekim kadromuzda akademik ünvanlı hekimlerimiz, alanlarında başarı ile halkımızın takdirine mazhar olmuş uzmanlarımız ile artık daha güçlüyüz. Profesör, doçent, yardımcı doçent ve uzmanlardan oluşan 21 kişilik güçlü, etik, başarılı ekibimiz ile verilen sağlık hizmetini en üst seviyelere ulaştırma gayretindeyiz. Kadromuza yeni dahil edeceğimiz yaklaşık iki yıldan bu yana Muş halkına hizmet veren, sevilen kadın doğum uzmanı Op. Dr. Hatice Yetkiner Özel Muş Şifa Hastanesi kadrosuna dahil olmuştur. Yakın zamanda beyin cerrahisinde hizmet vermeye başlayacağız, böylelikle emin adımlar ile daha kapsamlı bir sağlık hizmetine doğru yürüyor olacağız. İsteğimiz şudur ki; bölge halkımıza tüm sağlık hizmetini il içerisinde maksimum düzeyde sunabilmek, zaruri haller veya üst merkez gerektiren tanılar haricinde tüm sorunlara çare olabilmek. Yenilenen hizmet anlayışımız, vizyon ve misyonumuz eşliğinde kurumumuzun kalite standartlarında daha yüksek noktalara ulaşacağı aşikardır. Sonuca ulaşmanın, şifa ile taburcu olmanın hastalarımızdaki yansıması, bizler için dahasını yapmak adına gayret olmuştur. Bu duygularla çıkılan yolda, hekimlerimizin bilgi ve tecrübesi, hizmet kalitesi ve memnuniyet odaklı yönetim stratejisi ile önümüzü daha net görebiliyoruz. İlerleyen dönemde kurumumuzun hizmet sahasını genişleteceğiz. Özellikle yoğun bakımlarda planladığımız gelişmeler halkımızın il dışında hizmet alma zorluğunu nispeten azaltacaktır. Mevcut yoğun bakımımızı daha efektif kullanabilmek adına basamak derecemiz ve yatak sayımızla ilgili iyileştirme çalışması yapmak niyetindeyiz, böylelikle il dışı sevklerin azalması, yol sebebi ile oluşabilecek risklerin aza indirgenmesi, hasta ve hasta yakınlarının Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Van illerine gitme gerekliliğini minimum düzeye indirmeyi hede?iyoruz. İlin tek özel hastanesi olarak sağlık alanında elimizden gelen, üzerimize düşen ne varsa biz hazırız. Bölge halkına bizleri tercih ettikleri için, bize daha iyisini yapmak adına umut oldukları için teşekkür ediyoruz. Muş ilinin desteği, güveni ve sahiplenmesi kendimizi yenilememizde yol göstericimiz olmuştur. En kaliteli sağlık hizmetini halkımızla buluşturmak bu vesileyle boynumuzun borcudur.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler:
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ELLERİNİZİ YIKAMANIZ GEREKEN 8 DURUM
ELLERİNİZİ YIKAMANIZ GEREKEN 8 DURUM
Kalabalık ve toplu yaşanan ortamlarda, başta grip olmak üzere Hepatit-A gibi bulaşıcı hastalıklar, yıkanmayan eller sebebiyle hızla yayılabiliyor. Uzman Dr. Şirin Elmi, “15 Ekim Dünya El Yıkama Günü” nedeniyle el temizliği ve el yıkama alışkanlığının önemi hakkında bilgi verdi.
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN “DÜNYA ARTRİT GÜNÜ” MESAJI
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ´NDEN “DÜNYA ARTRİT GÜNÜ” MESAJI
Muş İl Sağlık Müdürlüğü, 12 Ekim 2018 tarihi Dünya Artrit Günü dolaysıyla bir mesaj yayınladı
DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
DÜNYA YÜRÜYÜŞ GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
Muş İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri Dünya Yürüyüş Günü münasebetiyle Muşta çeşitli etkinlikler düzenledi
GRİBE KARŞI DOĞAL ÖNERİLER
GRİBE KARŞI DOĞAL ÖNERİLER
Uzmanlar, soğuk algınlığı ve gripten korunmak için C vitamininden zengin gıdaları tüketmek gerektiğine dikkat çekiyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Neşe Ceylan, “Çok önemli bir antioksidan olan C vitamini, vücuttan toksik maddelerin atılmasında ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde önemli bir role sahiptir" dedi. İşte griple savaşan 10 doğal savaşçı...
DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK KONFERANSI
DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK KONFERANSI
Muş İl sağlık Müdürlüğü düzenlediği etkinlik ve bilgilendirme programlarla halk sağlığının önemsenmesi gereken konuların başında geldiğini gözler önüne seriyor.
MUŞ ÖZEL ŞİFA HASTANESİNDEN HEPATİT UYARISI
MUŞ ÖZEL ŞİFA HASTANESİNDEN HEPATİT UYARISI
Muş Özel Şifa Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları uzmanı Doçent Doktor Hava Yılmaz, hepatit türlerini, bulaşma yollarını ve korunma yöntemlerini anlattı.
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDETE TUTUKLAMA VE CEZA GELİYOR
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ŞİDDETE TUTUKLAMA VE CEZA GELİYOR
Doktor ve hemşireler başta olmak üzere sağlık çalışanlarına şiddet uygulayan kişilere tutuklu yargılama ve yüksek ceza geliyor.
DEVLET HASTANESİNDEN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA
DEVLET HASTANESİNDEN BAŞARILI BİR OPERASYON DAHA
Yürüme güçlüğü çeken 62 yaşındaki hastaya, birçok üniversite hastanesinde yapılamayan başarılı bir operasyon yapıldı
DOKTORLARDAN ŞİDDETE TEPKİ
DOKTORLARDAN ŞİDDETE TEPKİ
ATUDER Genel Sekreteri Prof. Dr. Behçet Al, "Sağlık çalışanlarını suç ve suçlulardan koruyacak sağlam sonuç alıcı hükümlerin ivedilikle çıkarılmasını ve var olan kanunların uygulanmasını arz ediyoruz" dedi
DOLAR
5.9042
EURO
6.8404
Muş Durumu

İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.

Hz. Muhammed
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Hava Durumu