Bu İçeriği Paylaş
19 Eylül 2017 Salı

ŞİMŞEK’TEN GAZİLER GÜNÜ ANMA MESAJI

AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 19 Eylül Gaziler günü dolaysıyla anma mesajı yayınladı


Yazılı basın açıklamasında bulunan milletvekili Şimşek, şu ifadeleri kullandı; “Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sadece bugün değil, her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız. Ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna büyük fedakârlıklar göstererek canı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak, bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler günü ayrı bir önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilik mertebesi ile şereflenmiş kardeşlerimize ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. “

 
Bu içerik 192 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi