Bu İçeriği Paylaş
19 Eylül 2017 Salı

ŞİMŞEK’TEN GAZİLER GÜNÜ ANMA MESAJI

AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 19 Eylül Gaziler günü dolaysıyla anma mesajı yayınladı


Yazılı basın açıklamasında bulunan milletvekili Şimşek, şu ifadeleri kullandı; “Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sadece bugün değil, her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız. Ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna büyük fedakârlıklar göstererek canı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak, bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler günü ayrı bir önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilik mertebesi ile şereflenmiş kardeşlerimize ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. “

 
Bu içerik 107 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET.. AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte M..
0 yorum SİYASET - 11.12.2017
GURBETÇİLERDEN ‘KUDÜS’ TEPKİSİ GURBETÇİLERDEN ‘KUDÜS’ TEPKİSİ.. Almanya’da faaliyet yürüten Muş Kültür ve Yardımlaşma Derneği (MUKYAD) Başkanı R..
0 yorum GÜNCEL - 11.12.2017
KASIM AYINDA MUŞ HAVALİMANI’NDA 44.619 YOLCUYA HİZMET VERİLDİ KASIM AYINDA MUŞ HAVALİMANI’NDA 44... DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2017 yılı Kasım Ayı Havalimanı İstatis..
0 yorum GÜNCEL - 11.12.2017
Üye Bilgi