Bu İçeriği Paylaş
19 Eylül 2017 Salı

ŞİMŞEK’TEN GAZİLER GÜNÜ ANMA MESAJI

AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 19 Eylül Gaziler günü dolaysıyla anma mesajı yayınladı


Yazılı basın açıklamasında bulunan milletvekili Şimşek, şu ifadeleri kullandı; “Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi sadece bugün değil, her zaman sevgi ve saygıyla anmaktayız. Ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile birlik ve beraberliğimizin bekası uğruna büyük fedakârlıklar göstererek canı pahasına göğsünü siper etmiş ve gazilik mertebesine ulaşarak, bu nişanı bir ömür boyu gururla taşımış gazilerimizin, değerinin anlaşılması ve hak ettikleri şekilde övgü ve minnetle anılması açısından 19 Eylül Gaziler günü ayrı bir önem taşımaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilik mertebesi ile şereflenmiş kardeşlerimize ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. “

 
Bu içerik 152 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi