Bu İçeriği Paylaş
24 Mayıs 2018 Perşembe

RAMAZAN KOLİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR

Bulanık İlçe Kaymakamlığına bağlı faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının inceleme raporları neticesinde ilçede tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere ramazan kolileri ulaştırılmaya devam ediliyor


Kaymakam ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdüresi Nazire Korkmaz aileleri hanelerinde ziyaret ederek kendi elleriyle içerisinde temel besin gıdaları olan ramazan kolilerini ailelerimize uzatıp istek ve taleplerini dinlediler.

Ekonomik durumu uygun olmayan ailelerimize dağıtılmak üzere ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte olan ramazan kolilerini hazırlayarak kendilerine ulaştırmalarının mutluluğunu yaşıyoruz ifadesinde bulunan Kaymakam ve Başkan Vekili Uzan: "Rahmet ve bereket ayı olan ramazan ayında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ramazana özel gıda kolilerimizi ihtiyaç sahibi ailelerimize ulkapılarında teslim ediyoruz. İftar sofralarında bir nebze de olsa tuzumuzun olması yardımlaşma ve dayanışma adına bizleri gururlandırıyor." dedi.

11 Ayın Sultanı Ramazan Ayında merhamet ve şefkatin daim olması ve evlerinde ramazan ayını rahat geçirmeleri adına mağdur ailelerimize ayni ve nakdi yardımın yanında devletimizin şefkat yüzüyle maneviyatımızı da paylaşıyoruz. Ramazan Kolilerini mağdur ailelerimize dağıtırken gıdanın yanında başka ihtiyaçlarını da not eden sayın her zaman canı gönülden yanlarında olacaklarını belirtti.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız organizasyonunda tespit edilen mağdur ailelerimiz kendilerini ramazan ayında da unutmadıkları için memnuniyetlerini dile getirip mutluluklarını paylaştılar. Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın ve berberindekilere hayır dualarda bulunan ailelerimize hayırlı ramazanlar dileyen Sayın Uzan, hane ziyaretlerini tamamladı. 

 
Bu içerik 57 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi