Bu İçeriği Paylaş
1 Şubat 2018 Perşembe

ÇAKIR, KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Çakır, partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile buluştu


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları'nın 15. Olağan Kurultayı’nda kendi şivesiyle yaptığı konuşmasıyla kurultaya damga vuran CHP Muş İl Gençlik Kolları Başkanı Erkan Çakır, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Başkan Çakır’ı konuşmasından ötürü tebrik eden Kılıçdaroğlu, başarı dileğinde bulundu.

“ÇAKIR, MUŞ İÇİN DESTEK ÇAĞRISI YAPTI”

Kılıçdaroğlu ile bir araya geldiğinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çakır, Muş için destek talebinde bulundu. Kılıçdaroğlu’nun gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Çakır, “Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları'nın 15. Olağan Kurultayı’nda, Muş şivesi ile yapmış olduğum konuşmamdan ötürü çok sayıda takdir ve beğeni topladım. Bu beni çok sevindirdi. Konuşmamdan ötürü CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun daveti üzerinde kendisiyle bir araya geldik. Kurultayda kendi şivem ile gerçekleştirmiş olduğumdan konuşmamdan ötürü beni takdir ederek, başarı dileğinde bulundu. Kendisinden ilimiz adına destek talebinde bulundum. Desteğini Muş’tan esirgemeyeceği sözünü verdi. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 
Bu içerik 146 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARET EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARE.. Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanı Mahir Barışan, B..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR VALİYİ ZİYARET ETTİ DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR VALİYİ ZİYA.. 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklar Muş Valisi ..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
MUŞ OVASI KESİNLİKLE YAPILAŞMAYA AÇILMAMALI MUŞ OVASI KESİNLİKLE YAPILAŞMAYA AÇ.. Muş Alparslan Üniversitesi Afet Yönetim Uygulama ve Araştırma merkezi Müdürü Dr...
0 yorum GÜNCEL - 21.3.2018
Üye Bilgi