Bu İçeriği Paylaş
31 Mayıs 2018 Perşembe

AK PARTİLİ ADAYLARDAN KORKUT’A ZİYARET

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Milletvekili Adayı Abdulselam Er ile birlikte Korkut ilçesine gittiler


24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi çalışmalarını sürdüren AK Partili adaylar, kent merkezinden sonra Muş’un Korkut İlçesine ziyaretler gerçekleştirdiler. Korkut’ta ilk olarak parti binasını ziyaret eden AK Parti heyeti, daha sonra seçim bürosuna geçerek, ilçe halkıyla bir araya geldiler. Burada Korkutlularla bir süre sohbet eden AK Parti Teşkilatı, ardından İlçe kamu kurumlarını gezdiler.

“Biz tertemiz siyaset yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz”

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek,İnanıyorum ki Muş teşkilatımız bu kararlı yürüyüşünde iyi bir sonuç alacaktır. Ben buna inanıyorum. Önümüzde yürüyecek çok yol, yapacak çok işimiz var. Her ne kadar AK Parti’nin önünü kesmeye çalışsalar da bugüne kadar muvaffak olamadılar. Biz tertemiz siyaset yaptığımız sürece ne yaparlarsa yapsınlar asla bu milletin önünü kesemeyecekler, bu ülkenin kalkınmasına ve gelişmesine karşı çıkamayacaklar. Başaramayacaklar, bayrağımızı indiremeyecekler, ezanlarımızı susturamayacaklar. Bu milletin önünü kesemeyecekler.” Dedi.

“Milletle yol yürümeyi beceremeyenler, bugünde seçimi kaybedecekler”

Milletvekili Şimşek, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Girdiğimiz 3 tane yerel, 5 genel, 3 referandum ve bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde nasıl ki başaramadılar, bu milletle yol yürümeyi beceremeyenler bugünde seçimi kaybedecekler. 2007 yılında e-muhtıra vermek suretiyle hükümet üzerinde kumpas kurmaya çalıştılar. Başarılı olamadılar. 2008 yılında AK Parti’ye kapatma davası açtılar. 2013’te gezi olayları ile Türkiye’yi Suriye’ye çevirmeye çalıştılar. 2013’ün 17-25 Aralık ayında hükümete karşı kumpas yapmaya çalıştılar. 2014 Ocak ayında MİT tırlarına karşı yapılan operasyonla hükümetimizi terör örgütlerine silah yardımı yapıyor alçaklığını dış dünyaya teşhir etmeye çalıştılar. 7 Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti tek başına iktidar olma sayısına erişemedi.  O koalisyon olamama dönemlerinde Kobani olaylarını çıkardılar. 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olduktan sonra alçak fetö mensupları 15 Temmuz’da bu millete karşı milletin silahlarını doğrulttular. Bu ülkeyi işgal etmeyi sinsi bir şekilde hesapladılar, planladılar. Hamdolsun 15 Temmuz’da sonuç elde edemediler. Bu ülkenin başında Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider vardı, 15 Temmuz gecesi hainler bunu hesap edemediler. Kurtuluş savaşında, Malazgirt’te, Sakarya’da, Dumlupınar’da Çanakkale’de düşmana nasıl karşı çıktıysak 15 Temmuz’da da bu millet tarih yazdı. Masum toplulukların ve milletlerin ortak sesi olan Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu başarıları kazandık. Bu millet hain çetelere nasıl müsaade etmediyse, 24 Haziran’da da yeni bir tarih yazmak için de fırsat vermeyecektir. Milletin oylarını alarak büyük bir başarıyla Cumhurbaşkanımızı bu ülkede başkan seçmeye hazırız”

 
Bu içerik 499 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi