Bu İçeriği Paylaş
3 Aralık 2017 Pazar

RAHMETULLAH YAKTI BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

Kısa süre önce AK Parti Genel Merkez tarafından Muş İl Başkanlığına atanan Rahmetullah Yaktı, düzenlenen kongre ile Başkanlığa seçildi


Hafta sonu Muş yeni spor salonunda düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında katıldığı AK Parti 6. Olağan Kongresinde Rahmetullah Yaktı, delegenin 424 oyunu alarak başkanlığa seçildi.

AK Parti Muş eski İl Başkanı Ramazan Aşık’ın da aday olduğu kongrede toplamda 526 delege oy kullandı, 7 oy geçersiz sayıldı. Eski Başkan Aşık, 95 oy ile Rahmetullah Yaktı’ya karşı seçimi kaybetti. Kongrede bir konuşma yapan Başkan Yaktı, katılımlarından dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Bakanlara, Genel Başkan Yardımcılarına ve diğer tüm misafirlerine teşekkür etti. 

 
Bu içerik 214 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE .. Kısa süre önce el değiştiren Muş Şifa Hastanesi, bakım ve onarım çalışmalarından..
0 yorum SAĞLIK - 13.12.2017
2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL EDİLDİ 2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL .. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce geneli..
0 yorum GÜVENLİK - 13.12.2017
KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME Ç.. Belediye ekipleri Kale Mahallesi Fabrika Caddesinde genişletme çalışmalarını sür..
0 yorum GÜNCEL - 13.12.2017
Üye Bilgi