Bu İçeriği Paylaş
19 Şubat 2018 Pazartesi

ŞİFA HASTANESİNDE YENİLENME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Muş’un tek özel hastanesi olan Özel Muş Şifa Hastanesi yenilenme çalışmaları devam ediyor


Hastanenin el değiştirmesi, akabinde teknik alt yapısı ve fiziki koşullarını elverişli hale getiren hastane yönetim kurulu başkanı Alparslan Özmen, kurumun hizmet kalitesini üst noktalara taşımak adına yeniliklere kaldığı yerden devam ediyor.

Hastanenin yeni başhekimi Acil Tıp Uzmanı Uzm. Dr Sinan Kaya kurumdaki yenilikler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Kaya “hastanemiz her geçen gün hizmet kalitesini arttırmakta Muş ve civar gölgelerin daha kaliteli sağlık hizmeti ile buluşması adına kendini yenilemektedir. Teknik alt yapı, fiziki koşullar ve en önemlisi uzman hekim kadrosunun güçlendirilmesi ile yolumuza devam ediyoruz. Kurumsal vizyonumuzu tamamen hasta odaklı hasta memnuniyetine dayalı hale getirdik. Yapılan işlerin en güzel geri dönüşü memnun ve şifa ile uğurladığımız hastalarımızdır. Hekim kadromuzda akademik ünvanlı hekimlerimiz, alanlarında başarı ile halkımızın takdirine mazhar olmuş uzmanlarımız ile artık daha güçlüyüz. Profesör, doçent, yardımcı doçent ve uzmanlardan oluşan 21 kişilik güçlü, etik, başarılı ekibimiz ile verilen sağlık hizmetini en üst seviyelere ulaştırma gayretindeyiz. Kadromuza yeni dahil edeceğimiz yaklaşık iki yıldan bu yana Muş halkına hizmet veren, sevilen kadın doğum uzmanı Op. Dr. Hatice Yetkiner Özel Muş Şifa Hastanesi kadrosuna dahil olmuştur. Yakın zamanda beyin cerrahisinde hizmet vermeye başlayacağız, böylelikle emin adımlar ile daha kapsamlı bir sağlık hizmetine doğru yürüyor olacağız. İsteğimiz şudur ki; bölge halkımıza tüm sağlık hizmetini il içerisinde maksimum düzeyde sunabilmek, zaruri haller veya üst merkez gerektiren tanılar haricinde tüm sorunlara çare olabilmek. Yenilenen hizmet anlayışımız, vizyon ve misyonumuz eşliğinde kurumumuzun kalite standartlarında daha yüksek noktalara ulaşacağı aşikardır. Sonuca ulaşmanın, şifa ile taburcu olmanın hastalarımızdaki yansıması, bizler için dahasını yapmak adına gayret olmuştur. Bu duygularla çıkılan yolda, hekimlerimizin bilgi ve tecrübesi, hizmet kalitesi ve memnuniyet odaklı yönetim stratejisi ile önümüzü daha net görebiliyoruz. İlerleyen dönemde kurumumuzun hizmet sahasını genişleteceğiz. Özellikle yoğun bakımlarda planladığımız gelişmeler halkımızın il dışında hizmet alma zorluğunu nispeten azaltacaktır. Mevcut yoğun bakımımızı daha efektif kullanabilmek adına basamak derecemiz ve yatak sayımızla ilgili iyileştirme çalışması yapmak niyetindeyiz, böylelikle il dışı sevklerin azalması, yol sebebi ile oluşabilecek risklerin aza indirgenmesi, hasta ve hasta yakınlarının Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Van illerine gitme gerekliliğini minimum düzeye indirmeyi hedefliyoruz. İlin tek özel hastanesi olarak sağlık alanında elimizden gelen, üzerimize düşen ne varsa biz hazırız. Bölge halkına bizleri tercih ettikleri için, bize daha iyisini yapmak adına umut oldukları için teşekkür ediyoruz. Muş ilinin desteği, güveni ve sahiplenmesi kendimizi yenilememizde yol göstericimiz olmuştur. En kaliteli sağlık hizmetini halkımızla buluşturmak bu vesileyle boynumuzun borcudur.

 
Bu içerik 241 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi