Bu İçeriği Paylaş
29 Mart 2018 Perşembe

SAĞLIK YATIRIMLARINA 75 MİLYON 100 BİN TL ÖDENEK!

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İlimiz Sağlık çalışmalarında kullanılmak üzere toplamda 75 Milyon 100 Bin TL ödeneğin çıkarıldığını söyledi.


Milletvekili Şimşek’in Sağlık Bakanlığı ile gerçekleşen görüşmeleri sonucunda Muş ve ilçelerinde yapılacak olan sağlık kurumlarının yeni binalarında kullanılmak üzere ödenek tahsis edildi. Geçtiğimiz günlerde Köylerin eksikliklerinin giderilmesi projesi kapsamında 35 Milyon TL daha çıkarttığı hibe ile Muşlulara adından söz ettiren Milletvekili Şimşek, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İlimize yapılan yatırımlar ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, “Muş halkının bize verdiği emaneti hizmetlerimizle sahip çıkıyoruz. Gerek Muş’ta gerekse de Ankara’da ilimizin kalkınması ve gelişmesi için çalışıyoruz. Daha önceki açıklamamızda da belirttiğimiz gibi Sağlık, Eğitim, Spor, Tarım ve diğer tüm alanlarda da çalışmalarımız sürüyor. Muş ile birlikte İlçelerimiz içinde çalışıyoruz. 75 Milyon 100 Bin TL ödenek ile sağlık yatırımları daha da artacak ve milletimiz en iyi sağlık hizmetlerinden faydalanacaktır. Sağlık kurumlarının inşaatlarında kullanılacak olan bu ödenekler ile yeni binalar, bakımlar, onarımlar, ve diğer teçhizatlar yapılacak. Tıbbi cihaz ve diğer donanımlar içinde ayrı ödenekler çıkarılacaktır. Ben bu ödeneklerin hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyor, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, hükümetimize, Bakanlar kurulumuza, Muş Valimiz Aziz Yıldırım’a, teşkilatımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 
Bu içerik 144 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi