Bu İçeriği Paylaş
11 Ekim 2017 Çarşamba

YAKTI’DAN İLÇE VE BELDELERE ZİYARET

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetulllah Yaktı, Malazgirt ilçesi ile Bulanık’ın Yoncalı Beldesine giderek, vatandaşla buluştu


Muş’un Malazgirt ilçesini ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, burada yaptığı konuşmada, “Hepimiz, inandığımız dava için bu partide görev aldık ve davamıza hep birlikte sahip çıkmalıyız” dedi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, Malazgirt ilçesine ziyarette bulundu. İlk olarak partisinin ilçe başkanlığına geçen AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, burada partililerle bir araya geldi. Burada partililere hitap eden Başkan Yaktı, parti çıtasını yükseltmek için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi. Sorumluluğunun farkında olduğunu ifade eden Yaktı, "Bu görevi liyakatle yapacağımdan şüpheniz olmasın. Görev süresi boyunca bütün ilçe teşkilatları, belde teşkilatları, kısacası partinin tüm teşkilatlarıyla koordineli hareket edeceğiz. Hepimiz, inandığımız dava için bu partide görev aldık ve davamıza hep birlikte sahip çıkmalıyız. Bu davada 'ben' değil, 'biz' olmalı, ülke olmalı, vatan olmalı, inancımız olmalı. Onun için hiç kimse görevini kendisi veya başkasının şahsi işleri için kullanmasın" dedi.

2019 yılında yapılacak seçimlere dikkat çeken ve herkesin şimdiden çalışmaya başlaması gerektiğinin altını çizen Başkan Yaktı, "2019 yılı ülkemiz için çok önemlidir. Çünkü, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilk defa geçmiş olacağız. 2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi de bir ilktir. Sayın Cumhurbaşkanımızı mahcup etmemek için, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacağız. İnşallah Muş'umuzu layık olan seviyeye çıkartacağız" diye konuştu. Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan Başkan Yaktı, onların sorunlarını dinledi.

 
Bu içerik 209 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi