Bu İçeriği Paylaş
14 Eylül 2017 Perşembe

AK PARTİ’DE YAKTI GÖREVE GETİRİLDİ

AK Parti Muş İl Başkanlığına Rahmetullah Yaktı getirildi


Kısa süre önce istifa eden AK Parti Muş eski İl Başkanı Namık Ergün'ün yerine görevlendirme yapıldı. AK Parti Genel Merkezi tarafından önceki gün mülakat için çağrılan adaylardan merkeze bağlı Kırköy Belde eski Belediye Başkanı Rahmetullah Yaktı, il başkanı olarak görevlendirildi. Yapılan görevlendirmenin ardından açıklamalarda bulunan Rahmetullah Yaktı, görevi en iyi şekilde yürüteceğini söyledi.

“Siyaset halka hizmet sanatıdır”

 

Bunun bir bayrak yarışı olduğunu ifade eden Rahmetullah Yaktı, "Malumunuz olduğu üzere il başkanımız bir süre önce istifa etmişti. Bunun üzerine il başkanlığı için müracaatım olmuş ve genel merkez tarafından mülakata çağrıldım. Gerçekleştirilen görüşmeden sonra görev bana verildi. Partimizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret göstereceğim. Biz de devraldığımız bayrağı en yükseğe çıkartacağız ve halkımızın hizmetinde olacağız. Kurulduğu günden bu yana bu görevi yürüten değerli başkanlarımla, parti yöneticilerimizle, belediye başkanlarımızla, milletvekilimizle ve partinin her kademesindeki arkadaşlarımızla uyum içerisinde görev yapacağız. Bizden önce görev yapan tüm partili arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum"

 
Bu içerik 673 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi