Bu İçeriği Paylaş
2 Kasım 2017 Perşembe

BİLDEF’TEN VALİMİZ AZİZ YILDIRIM’A ZİYARET

Muş Valisi Aziz Yıldırım, Bursa İl Dernekleri Federasyonu heyetini makamında kabul etti


Doğu ve Güneydoğu illerinde bir dizi gezi ve ziyarette bulunmak üzere ilimize gelen BİLDEF Heyeti’ni makamında ağırlayan Muş Valisi Aziz Yıldırım, yapılan ziyaretten dolayı heyet üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Burada bir açıklama yapan Yıldırım, “Bursa’da yaşayan ve ülkemizin güzide yerlerinden gelen vatandaşlarımızın oluşturduğu sivil toplum kuruluşu olarak sizleri tebrik ediyorum. Bu ziyaretiniz soğuk havaya denk geldiği için saymıyorum ve yaz aylarında sizleri tekrar ilimizde ağırlamak isteriz. İlimizde tarihi ve gezilmesi görülmesi gereken güzide alanlar mevcut, diğer gelişinizde sizleri buralarda gezdirmek ve ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Bu sivil toplum kuruluşunu yaşatabilen bireyler sorumluluk sahibi insanlar çünkü bu iş fedakârlık işidir. Hemşehri derneklerinden beklediğimiz ise hemşehrilerinizle gönül bağlarınızı asla koparmayın. Ayrıca Muş’u, Bitlis’i, Yozgat’ı vs. şehirlerimizi de unutmayın. İlimize gelen herkes bir Muş sevdalısı olarak dönüyorlar, sizleri de Muş gönüllüsü olarak görüyoruz. Yaptığınız bu ziyaretten dolayı da hepinize tekrar teşekkür ediyorum.” Dedi.

Heyet üyeleriyle yakından ilgilenen Muş Valisi Aziz Yıldırım, heyet üyeleriyle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaret heyet üyeleriyle protokol üyelerinin buluştuğu akşam yemeği ile sona erdi.

 
Bu içerik 154 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi