Bu İçeriği Paylaş
4 Haziran 2018 Pazartesi

AK PARTİ DÖRT KOLDAN ÇALIŞIYOR

AK Parti Muş İl Teşkilatı 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekilliği Genel seçimleri için dört koldan çalışmalarını sürdürüyor


AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı ile beraber günün ilk saatlerinde, Halk Eğitim Merkezinin Usta Öğreticileri ve Kadın kursiyerleriyle bir araya geldi. Ardından kamu kurumlarını ziyaret eden Milletvekili Şimşek ve beraberindekiler köylere gittiler.

Kepenek Köyünde çalışmalarını sürdüren AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı, daha sonra sırasıyla Serinova Beldesi, Kıyıbaşı, Dumlusu, Mercimekkale ve Şenoba köylerini giderek, seçmenle buluştular.

İftarda Muş Devlet Hastanesinin çalışanlarıyla buluşan Şimşek, Yaktı ve Avcı, hastanedeki Kalp damar yoğun bakım ünitesi, Ayaktan Kemoterapi ünitesi ve Girişimsel radyoloji ünitesinde incelemelerde bulundular.

Gece saatlerine kadar çalışmalarına ara vermeden devam eden Milletvekili Şimşek, günün sonunda ise Muş Gençlik, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde gençlerle bir araya geldi.

FEYAT ASYA VE ABDULSELAM ER’DEN KÖYLERE ZİYARET

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve Milletvekili ikinci sıra adayı Abdulselam Er’de Muş’un başka bir bölgesinde seçim çalışmalarını sürdürdüler.

Asya ve Er, Kızılağaç’ta Belde halkıyla bir araya geldi. Daha sonra Güdümlü ve Eğirmenç Köylerine giden Asya ve Er, burada yöre halkıyla istişarelerde bulundular.

FİGEN ERGÜL VARTO’DA, ABDÜLMECİT CANTEPE İSE MALAZGİRT’TE ÇALIŞIYOR

AK Parti dördüncü sıra Milletvekili adayı Figen Ergül Varto İlçesinde, üçüncü sıra Milletvekili adayı Abdülmecit Cantepe ise Malazgirt İlçesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçelerin Belde ve Köylerini ziyaret eden Ergül ve Cantepe, seçmenle buluşarak destek istiyorlar.

“MUŞ BİZE, BİZDE MUŞ’A GÜVENİYORUZ”

Seçim çalışmaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Muş halkından büyük destek gördüklerini ifade etti.

Gittikleri her yerde moral bulduklarını anlatan Milletvekili Şimşek, açıklamasını şöyle sürdürdü; “24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem Milletvekilliği Genel seçimleri için teşkilatımız ile birlikte dört koldan çalışıyoruz. Muş’un tüm ilçeleri, Beldeleri, Köyleri ve Mezralarına kadar giderek, hemşerilerimizle buluşuyoruz. İl Teşkilatımız, Merkez İlçe, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, İlçe teşkilatlarımız ve Milletvekili adaylarımız kentin her köşesinde, her kesime ulaşmaya çalışıyor. Ziyaret ettiğimiz her yerde büyük destekler gördük, bu bizlere seçim sürecinde moral veriyor. Halkımız ile olan buluşmalarımızda varsa taleplerini ya da sorunlarını dinliyoruz. Çözüm noktasında elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Çok şükür Muş’un hemen hemen her köşesinde büyük manada herhangi bir problem ile karşılaşmadık. Bu konuda ilimizdeki kamu kurumları çalışarak, üzerlerine düşen görevleri layıkıyla yapmışlar. Ama yine de yetmez. Biz hemşerilerimize ne yapsak azdır. Muşlular hizmetin en güzeline layıktır. Bu konuda Muş’un tüm kurumlarıyla hizmetin gitmesi noktasında gayretimize devam edeceğiz. Muş bize, bizde Muş’a güveniyoruz. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da büyük bir zafer ile sandıktan çıkacağımıza inanıyorum. Ben tekrardan, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, partimize ve şahsımıza gösterilen büyük ilgi ve alakalarından dolayı tüm Muşlu kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”

 
Bu içerik 138 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi