Bu İçeriği Paylaş
19 Nisan 2018 Perşembe

DAKA TOPLANTISI BİTLİS’TE YAPILDI

Muş Valisi Aziz Yıldırım ve Muş TSO Başkanı Erdal Koç, Bitlis’te yapılan Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı


Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Vali Aziz Yıldırım, Hakkâri Valisi Cüneyit Orhan Toprak,  Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Murat Zorluoğlu, Hakkari İl Genel Meclisi Başkanı Gülizar İliş, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş,  Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Koç ile DAKA personeli katıldı. Toplantı da Mali Destek Programları, 2018 güdümlü proje başvuruları, Ajans faaliyet programı ve bütçesi ile ilgili hususlar görüşüldü.

 
Bu içerik 68 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi