Bu İçeriği Paylaş
30 Aralık 2016 Cuma

ASYA, HASKÖY VE SUNGU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Hasköy ilçesi ile Sungu Beldesini giden Belediye Başkanı Feyat Asya, çeşitli ziyaretlerde bulundu


Belediye Başkanı Feyat Asya, Erzurum'un Şenkaya ilçesinden Hasköy Kaymakamlığına atanan Ahmet Özkan'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. İçişleri Bakanlığı tarafından 30 Kasım 2016 tarihinde yayımlanan kararname ile Hasköy Kaymakamlığı görevine atanan Ahmet Özkan’ı ziyaret eden Başkan Asya, yeni görevinde başarılar diledi. Kaymakam Özkan’ın makamında ağırladığı Başkan Asya’ya, Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen eşlik etti.

“ASYA, YAPILAN HİZMETLERLE CİDDİ BİR İLERLEME KAT EDİLDİ”

Yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Asya, Muş’un genel durumu ile ilgili Kaymakam Özkan’ı bilgilendirdi. Hasköy ilçesinin, Muş’a en yakın ilçe olduğunu ve önemli bir yere sahip olduğunu kaydeden Başkan Asya, yapılan hizmetlerle ciddi bir ilerleme kat edildiğini ifade etti. Muş Belediyesi’nin faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Başkan Asya, görev süresi içerisinde yapılan veya yapılması planlanan çalışmaları Kaymakam Özkan ile paylaştı.

“ASYA, TEKSTİL FABRİKASINI ZİYARET ETTİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Özkan, el birliği ile vatandaşlara çok iyi hizmetler sunacaklarını belirtti. Başkan Asya, Hasköy ziyareti sonrası Sungu Beldesine geçti. Burada ilk olarak Sungu Belediye Başkanı Bedrettin Çetin’i ziyaret eden Başkan Asya, çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra Başkan Çetin ile birlikte belediye hizmet binasının yanında faaliyet gösteren Tekstil Fabrikası’na geçen Başkan Asya, buradaki çalışmaları inceledi. Yaklaşık 80 kişinin istihdam edildiği işletmenin sahibi Baykal Akarsu’dan bilgi alan Başkan Asya, çalışanlara kolaylıklar dileyerek kendileri ile bir süre sohbet etti. 

 
Bu içerik 320 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇIKTI 120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇI.. Muş’ta, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili münasebetiyle Merkez İmam H..
0 yorum EĞİTİM - 20.1.2018
KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR.. Bu yıl kış aylarının normal geçtiği Muş'ta, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ..
0 yorum YAŞAM - 20.1.2018
KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA BAKIYORLAR KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA .. Varto İlçesinde besiciler, atlı kızakla hem hayvanlarına yem götürüyor hem de kö..
0 yorum GÜNCEL - 20.1.2018
Üye Bilgi