Bu İçeriği Paylaş
27 Ekim 2017 Cuma

ISUZU YETKİLİ SERVİS HİZMETE GİRDİ

Görkemli bir açılış töreni ile Muşluların hizmetine giren araç bakım-onarım istasyonu, modern ve dijital donanımı ile dikkat çekiyor


Profesyonel çalışanları ile ilimizde hizmet verecek olan Isuzu servisi, kalite ve müşteri memnuniyetini öncü tutuyor. Düzenlenen açılışta konuşan Genel Müdür Mikail Güvenç, şunları söyledi; Güvensoy ısuzu yetkili servisimizin açılış törenine hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Değerli vaktinizi fazla almadan kısaca kendimizden bahsetmek isteriz. Otomotiv sektöründeki çalışma hayatımız 1995 yılına kadar uzanmaktadır. İş hayatımıza çırak olarak başladık 2004 yılına kadar çıraklık kalfalık ustalık gibi kademelerde görev aldık. Çekirdekten yetişen bir ekip olarak bu sektörde hizmet vermeye çalışıyoruz

2004 yılında kendi işimizi kurup özel servis olarak faaliyet yürütmeye başladık. 2007 yılından itibaren markası ile güven veren ve 10 yıldır destekleri ile bu günlere gelmemize büyük katkı sunan ısuzu ‘nun yetkili servisi olarak hizmet sunmaya başladık. Isuzu yetkili servisi olarak kazandığımız deneyim ile 2010 yılında hizmet alanımıza kia markasınıda alarak yolculuğumuza devam ettik. şimdi daha iyi koşullarda hizmet sunmamızı sağlayacak servis binamızın açılışını sizlerle birlikte yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. muş’umuza daha iyi hizmet sunabilme temennisi ile hepinize tekrar hoşgeldiniz diyor saygılarımı sunuyorum.

 
Bu içerik 317 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi