Bu İçeriği Paylaş
1 Aralık 2017 Cuma

AK PARTİ’DE HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Muş programı öncesi AK Parti Muş İl Teşkilatında hazırlıklar sürüyor


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Muş İl Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresine katılmak üzere ilimize gelecek. AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Belediye Başkanı Feyat Asya ve AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Muş programı öncesinde toplumun her kesimleri ile bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyorlar.

İlk olarak mahalle muhtarlarıyla buluşan AK Parti heyeti, daha sonra kentte faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ile görüştüler. Burada STK’lar ve muhtarlarla karşılıklı fikir alış verişinde bulunan AK Parti heyeti, daha sonra yapılması gereken hazırlıklar hususunda önerilerde bulundular. Ziyaretlerinde ara vermeden devam eden AK Parti Muş Teşkilatı, muhtarlar ve STK’lardan sonra kurumları ziyaret ettiler. Kurumların çalışmaları hakkında bilgiler alan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti öncesinde çalışmaların hız kazanması konusunda uyarılarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, “Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu kadar yoğun programları arasında Muş’u ihmal etmeyip, kongremize katılacak. Ben tüm Muş halkı adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilimiz ziyaretini çok önemsiyor ve faydalı görüyoruz. Bu konuda halkımızın da ne kadar heyecanlı olduklarının farkındayız. İlimizde büyük coşku, heyecan ve sevinç var. Gerçekten Muş halkı Sayın Erdoğan’ı çok seviyor. Ben Pazar günü kongre alanının ve karşısındaki meydanın hıncahınç dolacağından eminim. Cumhurbaşkanımız kongreye katılmadan önce dışarıda bulunan kalabalığa seslenecek, bir miting yapacak. Ben tüm Muş halkını bir kez daha Pazar günü saat; 15.30’da Yeni Spor Salonuna bekliyorum” diye konuştu.

 
Bu içerik 222 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN’İN KAHRAMANLARI MUŞ’A DÖNDÜ AFRİN’İN KAHRAMANLARI MUŞ’A DÖNDÜ.. Muş Valisi Aziz Yıldırım, Türk Silahlı Kuvvetlerinin öncülüğünde sınır ötesinde ..
0 yorum GÜNCEL - 22.5.2018
VALİ YILDIRIM KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR VALİ YILDIRIM KÖY ZİYARETLERİNİ SÜR.. Muş Valisi Aziz Yıldırım, Ramazan ayından itibaren beldelere ve köylere ziyaretl..
0 yorum GÜNCEL - 22.5.2018
İLKOKUL MEZUNU KÖYDE 8 KİTAP YAZDI İLKOKUL MEZUNU KÖYDE 8 KİTAP YAZDI.. Hasköy İlçesine bağlı Gökyazı Köyünde ilkokul mezunu Cezayir Yıldız (64), 10 yıl..
0 yorum YAŞAM - 22.5.2018
Üye Bilgi