Bu İçeriği Paylaş
2 Ocak 2015 Cuma

“BENDEN HOŞLANMAYAN MENFAAT ŞEBEKELERİ VAR”

AK Parti Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar; “Bizden hoşlanmayan menfaat şebekeleri, yalancılar ve hırsızlar dışında Muş halkıyla çok güzel bir sohbetimiz var. Biz onları sevdik ve inanıyoruz ki onlarda bizleri sevdi. Onlarında bizi bağırlarına


AK Parti Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar; “Bizden hoşlanmayan menfaat şebekeleri, yalancılar ve hırsızlar dışında Muş halkıyla çok güzel bir sohbetimiz var. Biz onları sevdik ve inanıyoruz ki onlarda bizleri sevdi. Onlarında bizi bağırlarına bastıklarına inanıyorum” dedi

AK Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Muş’a geldi. Havaalanında yoğun bir kalabalıkla karşılanan Çakar için, Ak Parti Muş İl Başkanı Halis Saltık, Muş Belediye Meclis Üyesi ile Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Şeref Subaşı ile diğer partililerde hazır bulundu.

Burada kendisini karşılayan heyeti selamladıktan sonra Muş’taki ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Çakar, ilk olarak merkez ve köylerdeki taziyelere katıldı. Daha sonra din adamlarıyla öğlen yemeğinde beraber olan Muzaffer Çakar, ardından partisinde düzenlenen toplantıya iştirak etti.

ÇAKAR, KANDİL GECESİNİ KUTLADI

Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar,  şu ifadeleri kullandı; “Öncelikle Kandil vesilesiyle bütün hemşerilerimizin mübarek gününü kutlarım. Cenab-ı hakka şükrediyoruz ki bize bugünleri gösterdi. Vekillik süremize iki ay kalmasına rağmen, bir daha görev verilsin ya da verilmesin, kandillerde ve diğer hizmetlerde memleketimde olacağım”

“ERDOĞAN’IN BAŞARISI İSTANBUL’DAN GELİYOR”

Muş Milletvekili Muzaffer Çakar, “Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinden beri kurulan AK Parti, halkımızın ezberini bozdu. Sayın Erdoğan’ın İstanbul Belediye Başkanlığı’ndan itibaren nasıl zaferler aldığını hep beraber gördük. İstanbul Türkiye’nin küçültülmüş bir halidir. Böyle bir ilin belediye başkanlığından başlayan ve günümüze kadar gelen zaferleri hep beraber gördük. O’nun yalandan uzak çalışmasını halkta gördü ve onu destekledi, bağrına bastı. Bizde şükrediyoruz ki O’nun gibi bir liderin yanında çalışmayı bize nasip etti. Ömrümüz boyunca bu şerefi taşıyacağız” diye konuştu.

ÇAKAR’IN BABASI İLE BİLİNMEYEN HİKAYESİ

AK Parti Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar, merhum babası ile bilinmeyen hikayesini paylaştı. İşte o hikaye; “Ben siyasete girmeden önce, yaklaşık 12 ila 13 yıl önce babamı Erzurum’da ameliyat etmiştim. Yine böyle bir mübarek gecenin arifesindeydi. Babam kalp ameliyatı olmuştu. Akşam babamı ziyaret ettim. Ellerini tutup; Baba bugün beraat kandili, Rabbim sizi de bizi de affetsin inşallah dedim. Bu gecenin hürmetine dualarını istiyorum dedim. Dışarıda olan toplantım dolaysıyla kendisinden müsaade istedim. Gözlerini gözlerimin içerine dikti ve ilk söylediği şey; oğlum ben Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorum, inşallah onun patisinde Milletvekili olursun dedi. O günün şartlarında bir asistandım. Kendi maaşımla evimin temel ihtiyaçlarını bile karşılamakta güçlük çekiyordum. Babama da takıldım biraz. Tarla satıp ta siyasete mi sokacaksın beni dedim. Gerekirse sat dedi. Aradan yıllar geçti. Önümüze bir yol açıldı. 10 yıl sonrada olsa Allah bu görevi bana nasip etti. Babamın yıllar önce söyledikleri gerçekleşti. Siyasete niyet edip Ankara’ya giderken yolda uyumuştum. Otobüste gördüğüm rüyada babam şunları söyledi; Çözüm süreci ve Milli birlik ile kardeşlik ile ilgili sana soru sorulacak ve cevabını da söyleyerek budur dedi. Rüyada uyandıktan sonra hemen not ettim gördüklerimi. Ertesi gün vekillik mülakatına girdim. Bana sorulan ilk soru o oldu. Benim babam vefat etmişse de halen yanımdadır dedim. Allah’ta bize bu işi nasip etti ve yaptık” ifadelerini kullandı.

“MENFAATÇİLER, YALANCILAR VE HIRSIZLAR DIŞINDA HERKESLE ARAM İYİDİR”

Milletvekili Çakar, “Muş halkı ve Muş’un insanları, dindar ile mazlumlarla gönül telleri oluşturduk. Muş ile aramızdaki muhabbet çok gelişti. Bizden hoşlanmayan menfaat şebekeleri, yalancılar ve hırsızlar dışında Muş halkıyla çok güzel bir sohbetimiz var. Biz onları sevdik ve inanıyoruz ki onlarda bizleri sevdi. Onlarında bizi bağırlarına bastıklarına inanıyorum. Yani bundan sonra olsak ta olmasak ta bu gönül bağımız son nefesimize kadar devam edecektir” dedi.

AK Parti Muş Milletvekili Doç. Dr. Muzaffer Çakar daha sonra Malazgirt’e geçti. Çakar buradan da koordinatörlüğünü yaptığı Kars’a gideceği bildirildi. 

 
Bu içerik 3623 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
Engin Alkış diyorki; 3.1.2015 10:12:00
magduru oynamak, karsısında olanları şebeke olmakla suçlamak patronlarından aldıkları bir karakter galiba..
Engin Alkış diyorki; 3.1.2015 10:09:53
truva savaşında truvali ileri gelenlerin savaş plani yaparken ruyalarinda gordukleri kartalin agzindaki yilan olayi gibi goruyorumki kiymetli muşun saygideger olmasi gereken bilim adamlari memleket yonetimine talip olduklarinda bile ruyalarala amel etmis hatta sinav sorularini bile ruyalarla cevaplamislar..
Engin Alkış diyorki; 3.1.2015 10:09:20
bu akp den aday olmak isteyenler halen vekil bile olsalar erdoganin hoşuna gidecek şeyler yapmak yada soylemek geregi hissediyorlar galiba. babası sağ olsaydı ve eğer o hikaye dogruysa (ki bu babasının evliyaullahtan olduğunu gösterir) emin olun babasi oglunun bu hallerini gorseydi zaten kahrindan ölürdü.
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
TERÖR OPERASYONU: 5 TUTUKLAMA TERÖR OPERASYONU: 5 TUTUKLAMA.. Muş’ta terör örgütü propagandası yapma suçundan yakalanan 17 şahıstan 5’i tutukl..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
OY KULLANMAK OY KULLANMAK.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
ALTAY “AK PARTİ HÜKÜMETİNE VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUZ” ALTAY “AK PARTİ HÜKÜMETİNE VE EMEĞİ.. AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve Hasköy İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği E..
0 yorum GÜNCEL - 22.6.2018
Üye Bilgi