Bu İçeriği Paylaş
6 Aralık 2017 Çarşamba

VALİ YILDIRIM, AA’NIN ‘YILIN FOTOĞRAFLARI’ OYLAMASINA KATILDI

Vali Aziz Yıldırım, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği, "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak, oy kullandı.


Vali Aziz Yıldırım, AA'nın düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması kapsamında, AA foto muhabirlerinin yurt içi ve yurt dışında çektiği fotoğrafları inceleyerek bilgi aldı.

Bilgin'in, "Mehmetçik'in bayram namazı", Kayhan Özer'in "Erdoğan sevgisi", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Koyunların yolculuğu", Ali Jadallah'ın "Engelli kardeşlerin yaşamı", spor kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Atlı okçuluk gösterisi" ve Abdullah Coşkun'un "Türkiye sevinci" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.

Fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Yıldırım, tercihlerini, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in, "Mehmetçik'in Bayram Namazı", Kayhan Özer'in "Erdoğan Sevgisi", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Koyunların Yolculuğu", Ali Jadallah'ın "Engelli Kardeşlerin Yaşamı", spor kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Atlı Okçuluk Gösterisi" ve Abdullah Coşkun'un "Türkiye Sevinci" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.

“VATANDAŞLARIMIZI BİLGİLENDİRMEYİ ANADOLU AJANSI ARACILIĞIYLA YAPIYORUZ”

Oylamanın ardından fotoğraflarla ilgili değerlendirmede bulunan Vali Yıldırım, AA'nın haberleri doğru bir şekilde vatandaşa aktardığını söyledi. Vali Yıldırım, fotoğraf oylamasına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Anadolu Ajansı ülkemizde bizlerin çok değer verdiği bir ajans. Bütün açıklamalarımızı ya da vatandaşlarımızı bilgilendirmeyi Anadolu Ajansı aracılığıyla yapıyoruz. Bu güveni Anadolu Ajansı çalışanları bize sağlıyor. AA Genel Müdürümüz başta olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın en ücra köşelerinde görev yapan bütün muhabirleri kutluyorum." ifadelerini kullandı.

 
Bu içerik 126 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi