Bu İçeriği Paylaş
6 Aralık 2017 Çarşamba

VALİ YILDIRIM, AA’NIN ‘YILIN FOTOĞRAFLARI’ OYLAMASINA KATILDI

Vali Aziz Yıldırım, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği, "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak, oy kullandı.


Vali Aziz Yıldırım, AA'nın düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması kapsamında, AA foto muhabirlerinin yurt içi ve yurt dışında çektiği fotoğrafları inceleyerek bilgi aldı.

Bilgin'in, "Mehmetçik'in bayram namazı", Kayhan Özer'in "Erdoğan sevgisi", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Koyunların yolculuğu", Ali Jadallah'ın "Engelli kardeşlerin yaşamı", spor kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Atlı okçuluk gösterisi" ve Abdullah Coşkun'un "Türkiye sevinci" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.

Fotoğrafları tek tek inceleyen Vali Yıldırım, tercihlerini, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in, "Mehmetçik'in Bayram Namazı", Kayhan Özer'in "Erdoğan Sevgisi", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Koyunların Yolculuğu", Ali Jadallah'ın "Engelli Kardeşlerin Yaşamı", spor kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Atlı Okçuluk Gösterisi" ve Abdullah Coşkun'un "Türkiye Sevinci" başlıklı fotoğraflarından yana kullandı.

“VATANDAŞLARIMIZI BİLGİLENDİRMEYİ ANADOLU AJANSI ARACILIĞIYLA YAPIYORUZ”

Oylamanın ardından fotoğraflarla ilgili değerlendirmede bulunan Vali Yıldırım, AA'nın haberleri doğru bir şekilde vatandaşa aktardığını söyledi. Vali Yıldırım, fotoğraf oylamasına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Anadolu Ajansı ülkemizde bizlerin çok değer verdiği bir ajans. Bütün açıklamalarımızı ya da vatandaşlarımızı bilgilendirmeyi Anadolu Ajansı aracılığıyla yapıyoruz. Bu güveni Anadolu Ajansı çalışanları bize sağlıyor. AA Genel Müdürümüz başta olmak üzere Türkiye'nin ve dünyanın en ücra köşelerinde görev yapan bütün muhabirleri kutluyorum." ifadelerini kullandı.

 
Bu içerik 53 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE .. Kısa süre önce el değiştiren Muş Şifa Hastanesi, bakım ve onarım çalışmalarından..
0 yorum SAĞLIK - 13.12.2017
2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL EDİLDİ 2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL .. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce geneli..
0 yorum GÜVENLİK - 13.12.2017
KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME Ç.. Belediye ekipleri Kale Mahallesi Fabrika Caddesinde genişletme çalışmalarını sür..
0 yorum GÜNCEL - 13.12.2017
Üye Bilgi