Bu İçeriği Paylaş
2 Kasım 2017 Perşembe

BİZANS DÖNEMİNE AİT YÜZLERCE ALTIN SİKKE ELE GEÇİRİLDİ

Muş'un Bulanık ilçesinde alıcı kılığına giren jandarma ekipleri, 871 adet altın sikke ele geçirdi


Valilikten yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler tarafından Bulanık ilçesine bağlı Cankurtaran köyünde ikamet eden bir şahsın elinde bulunan Bizans dönemine ait altın sikkelere satmak için müşteri aradığı bilgisine ulaştı. İstihbarat, KOM ve Bulanık İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleriyle birlikte başlatılan çalışmada alıcı kılığına girilerek şahısla irtibata geçildiğinin belirtildiği açıklamada, "31 Ekim 2017 günü şahıs ile alıcı olarak irtibata geçilmiş ve Cankurtaran köyünde 871 adet sikkeyi satmak isteyen şahıs suçüstü yakalanmıştır" denildi.

Açıklamada, halkın huzur ve güvenliği için il genelinde suç ve suçlularla mücadele kapsamındaki operasyonları kararlılıkla devam edeceği vurgulandı.

 
Bu içerik 104 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET.. AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte M..
0 yorum SİYASET - 11.12.2017
GURBETÇİLERDEN ‘KUDÜS’ TEPKİSİ GURBETÇİLERDEN ‘KUDÜS’ TEPKİSİ.. Almanya’da faaliyet yürüten Muş Kültür ve Yardımlaşma Derneği (MUKYAD) Başkanı R..
0 yorum GÜNCEL - 11.12.2017
KASIM AYINDA MUŞ HAVALİMANI’NDA 44.619 YOLCUYA HİZMET VERİLDİ KASIM AYINDA MUŞ HAVALİMANI’NDA 44... DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2017 yılı Kasım Ayı Havalimanı İstatis..
0 yorum GÜNCEL - 11.12.2017
Üye Bilgi