Bu İçeriği Paylaş
2 Kasım 2017 Perşembe

BİZANS DÖNEMİNE AİT YÜZLERCE ALTIN SİKKE ELE GEÇİRİLDİ

Muş'un Bulanık ilçesinde alıcı kılığına giren jandarma ekipleri, 871 adet altın sikke ele geçirdi


Valilikten yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler tarafından Bulanık ilçesine bağlı Cankurtaran köyünde ikamet eden bir şahsın elinde bulunan Bizans dönemine ait altın sikkelere satmak için müşteri aradığı bilgisine ulaştı. İstihbarat, KOM ve Bulanık İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleriyle birlikte başlatılan çalışmada alıcı kılığına girilerek şahısla irtibata geçildiğinin belirtildiği açıklamada, "31 Ekim 2017 günü şahıs ile alıcı olarak irtibata geçilmiş ve Cankurtaran köyünde 871 adet sikkeyi satmak isteyen şahıs suçüstü yakalanmıştır" denildi.

Açıklamada, halkın huzur ve güvenliği için il genelinde suç ve suçlularla mücadele kapsamındaki operasyonları kararlılıkla devam edeceği vurgulandı.

 
Bu içerik 183 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi