Bu İçeriği Paylaş
2 Kasım 2017 Perşembe

BİZANS DÖNEMİNE AİT YÜZLERCE ALTIN SİKKE ELE GEÇİRİLDİ

Muş'un Bulanık ilçesinde alıcı kılığına giren jandarma ekipleri, 871 adet altın sikke ele geçirdi


Valilikten yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler tarafından Bulanık ilçesine bağlı Cankurtaran köyünde ikamet eden bir şahsın elinde bulunan Bizans dönemine ait altın sikkelere satmak için müşteri aradığı bilgisine ulaştı. İstihbarat, KOM ve Bulanık İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleriyle birlikte başlatılan çalışmada alıcı kılığına girilerek şahısla irtibata geçildiğinin belirtildiği açıklamada, "31 Ekim 2017 günü şahıs ile alıcı olarak irtibata geçilmiş ve Cankurtaran köyünde 871 adet sikkeyi satmak isteyen şahıs suçüstü yakalanmıştır" denildi.

Açıklamada, halkın huzur ve güvenliği için il genelinde suç ve suçlularla mücadele kapsamındaki operasyonları kararlılıkla devam edeceği vurgulandı.

 
Bu içerik 228 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi