Bu İçeriği Paylaş
5 Eylül 2017 Salı

ŞİMŞEK'TEN BAYRAM MESAİSİ

AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Kurban Bayramı dolaysıyla Muş'un İlçelerine, Beldelerine ve Köylerine kadar giderek vatandaşla bayramlaştı


Kurban Bayramı münasebetiyle yaklaşık bir haftadır Muş'ta ziyaretler gerçekleştiren milletvekili Şimşek, halkla birebir görüşüp, sorunlarını dinledi. Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve diğer partililerinde zaman zaman katılım gösterdiği ziyaretler ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Bayramların dayanışma ve paylaşım ruhuyla kardeşliğin güçlendirildiği mübarek zamanlar olduğunu anımsattı.

Şimşek, kalbi kırık bir insana ulaşmanın, gönül almanın, mazlum ve mağdurların yüzünü güldürmenin bayramları diğer zamanlardan farklı kılan güzellikler olduğunu belirtti. Şimşek, bu kutlu günlerde hac görevini ifa eden, Allah için kurban kesen ve kestiği kurbanı muhtaçlarla paylaşanları canı gönülden tebrik etti. Kurban kesenlerin kurbanlarının kabul olmasını dileyen Şimşek, şu değerlendirmelerde bulundu: "Bayram vesilesi ile Muş merkez dahil ilçeler, beldeler, köyler ve mezralara kadar giderek, halkımızla bir araya geliyoruz. Muş'un her karış toprağında, bizlere kapılarını, yüreğini açan hemşerilerime minnettarım. Birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin simgesi olan bayramlar, ayrıca dostluğumuzu da pekiştirmek içinde önemli bir fırsattır. Çaldığımız her kapının ardında, bizlere moral vererek, hayır dualarını esirgemeyen kıymetli Muş halkına bir kez daha teşekkür ederim. Hep birlikte, daha güzel bayramlara inşallah."

AK Parti Muş milletvekili Mehmet Emin Şimşek, ilçelere düzenlediği ziyaretlerde vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşırken, özellikle belde ve köylerdeki yöre halkının desteği ile moral buldu.

 
Bu içerik 198 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi