Bu İçeriği Paylaş
8 Mart 2018 Perşembe

ŞİMŞEK’TEN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolaysıyla kutlama mesajı yayınladı


8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Milletvekili Şimşek, şu ifadeleri kullandı; “Birleşmiş Milletler tarafından 1977’de uluslararası bir gün olarak kabul edilen 8 Mart, tüm Dünya’da kadınların haklarının savunulduğu, eşitlik, özgürlük ve huzurlu bir toplum özlemiyle kutlanan, birlik ve beraberlik günüdür.

Hayatımızın her dönemine etki eden kadınlarımız, toplumun çeşitli alanlarında kendine bir rol edinmiş ve toplumumuzun şekillenmesinde tüm gücüyle varlıklarını hissettirmiştir. Siyasette, sanatta, bilimde, hukukta kısacası hayatın her alanında etkin olan kadınlarımız, zaman zaman kazandıkları başarılarla da gurur kaynaklarımız olmuşlardır. Kadın; sevgidir, şefkattir, emektir. Kısacası kadın, bizi biz yapan toplumumuzun temel taşıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, emekleriyle bizleri bugünlere getiren, hayatı yaşamaya değer kılan; anne, eş, kardeş olarak bizi aile yapan tüm kadın kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun. Ayrıca ebediyete intikal etmiş tüm kadınlarımıza da Allah’tan rahmet, ailelerine ise sabr-ı cemil diliyorum.”

 
Bu içerik 107 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR.. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm branşlarda yaz spor okulları aç..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI Zİ.. Vali Vekili Alper Çifci, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ed..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİY.. Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için ken..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
Üye Bilgi