Bu İçeriği Paylaş
28 Aralık 2017 Perşembe

REKTÖR POLAT, İSLAM’I TEMSİLDE NEBEVÎ METODUNU ANLATTI

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Din Görevlileri Buluşmasında ‘İslam’ı Temsilde Nebevî Metodu’ seminerini verdi


Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından düzenlenen Din Görevlileri Buluşması (Etkili Din Görevlisi, Etkin Din Hizmeti) başlıklı hizmet içi eğitim programında seminer verdi. Antalya’nın Serik ilçesinde düzenlenen ve amacı cami hizmetlerini yürüten personelin etkinlik ve verimliliğini artırmak, görev heyecanlarını ve hizmet kalitelerini yükseltmek, taşra teşkilatında görevli personelle yakın iletişime geçmek ve bilgi paylaşımında bulunmak; ulusal ve küresel düzeyde din ve diyanet hizmetlerinde farkındalık oluşturmak olan eğitim programına çok sayıda din görevlisi katıldı.

Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç’in açılış konuşması ile başlayan Din Görevlileri Buluşmasında Rektör Prof. Dr. Polat, “İslam’ı Temsilde Nebevî Metot” başlıklı bir seminer verirken, Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu “Sünnetin Dindeki Yeri” ve Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay “Mezhep Gerçeği” başlıklı birer sunum yaptı.

 
Bu içerik 89 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇIKTI 120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇI.. Muş’ta, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili münasebetiyle Merkez İmam H..
0 yorum EĞİTİM - 20.1.2018
KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR.. Bu yıl kış aylarının normal geçtiği Muş'ta, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ..
0 yorum YAŞAM - 20.1.2018
KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA BAKIYORLAR KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA .. Varto İlçesinde besiciler, atlı kızakla hem hayvanlarına yem götürüyor hem de kö..
0 yorum GÜNCEL - 20.1.2018
Üye Bilgi