Bu İçeriği Paylaş
28 Aralık 2017 Perşembe

REKTÖR POLAT, İSLAM’I TEMSİLDE NEBEVÎ METODUNU ANLATTI

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Din Görevlileri Buluşmasında ‘İslam’ı Temsilde Nebevî Metodu’ seminerini verdi


Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından düzenlenen Din Görevlileri Buluşması (Etkili Din Görevlisi, Etkin Din Hizmeti) başlıklı hizmet içi eğitim programında seminer verdi. Antalya’nın Serik ilçesinde düzenlenen ve amacı cami hizmetlerini yürüten personelin etkinlik ve verimliliğini artırmak, görev heyecanlarını ve hizmet kalitelerini yükseltmek, taşra teşkilatında görevli personelle yakın iletişime geçmek ve bilgi paylaşımında bulunmak; ulusal ve küresel düzeyde din ve diyanet hizmetlerinde farkındalık oluşturmak olan eğitim programına çok sayıda din görevlisi katıldı.

Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç’in açılış konuşması ile başlayan Din Görevlileri Buluşmasında Rektör Prof. Dr. Polat, “İslam’ı Temsilde Nebevî Metot” başlıklı bir seminer verirken, Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu “Sünnetin Dindeki Yeri” ve Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay “Mezhep Gerçeği” başlıklı birer sunum yaptı.

 
Bu içerik 201 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi