Bu İçeriği Paylaş
29 Nisan 2018 Pazar

MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK, ADAYLIK İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 24 Haziran seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı. AK Parti Genel Merkezinde başvurusunu yapan Şimşek, hayırlı olması temennisinde bulundu


Tüm Muş halkının merakla beklediği ilimiz mevcut Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, aday adaylık başvurusunu yaptı. 25. ve 26. dönemlerde Muş’ta Milletvekilliği yapan Şimşek, 27. dönem aday adaylık başvurusu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Millet olarak birlik ve beraberlik içinde sarsılmaz köklü bir demokrasiye, refah seviyesinin yüksek olduğu güvenli, huzurlu ve özgür bir ülkeye sahip olabilmemiz için 24 Haziran seçimleri hayati bir önem taşımaktadır. Gelişmiş güçlü bir Türkiye için bu yeni güçlü yönetim sisteminin hayata geçmesinde her bir vatandaşımıza sorumluluk düşerken, bizlere de düşen büyük sorumluluğun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bugün, 24 Haziran seçimlerinde halka hizmet yolunda halkın gönlünde taht kuran Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda güçlü bir destekle seçilmesi için ve AK Partimizin çıtasını daha yükseklere taşıyarak yüksek sayıda milletvekilini meclise taşımak için özveriyle çalışma günüdür.”

“BÜTÜN HİZMETLERİMİZ KARDEŞLİK ŞEHRİ OLAN MUŞ İÇİNDİR”

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, konuşmasını şöyle sürdürdü; “İlimizde yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerimiz, devam eden çalışmalarımız kardeşlik şehri olan Muş’u, her alanda cazibe merkezi haline getirip, bölgesinin parlayan yıldızı gelişmiş bir şehir olmasını sağlamak içindir. Bundan böylede, ilimizde her yönüyle devam eden yatırımlara yenilerinin eklenmesi, refah seviyesinin yükselmesi, Muş’un göz kamaştıran gelişmiş modern bir huzur şehri haline gelmesi, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin her daim hâkim olması için, hem milletimize hem de AK Partimize azimle, gayretle ve özveriyle sorumluluk bilinci içinde sahip olduğumuz tecrübe ve birikimle hizmetlere devam etmek üzere 27. Dönem AK Parti Muş Milletvekilliği için başvurumu yapmış bulunmaktayım. Durmak yok, yola devam anlayışıyla halkımızla birlikte yürüyüşümüze devam edeceğiz inşallah. Tüm Muşlu hemşerilerime selam ve muhabbetlerimi iletiyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” 

 
Bu içerik 737 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi