Bu İçeriği Paylaş
1 Aralık 2017 Cuma

ŞAMPİYON HENTBOLCULAR, VALİ YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ

Okul Sporları Hentbol Genç Erkekler kategorisinde il şampiyonu olan Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi takımı, Vali Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti


Vali Aziz Yıldırım, okul sporları hentbol genç erkekler kategorisinde yarışarak il şampiyonu olan Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi hentbol takımını makamında kabul etti. Ziyarete; Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ali Yaman, Müdür Yardımcısı Serkan Yel, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali İrşad Türkmen ve sporcular katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okullar arası okul sporları hentbol müsabakalarında turnuvaya Yaygın ÇPL ile İMKB Anadolu Lisesi dışındaki okulların katılmaması nedeniyle iki takım arasında genç erkekler hentbol turnuvası final maçı oynandı. Büyük mücadeleye sahne olan maçı 17-12´lik skorla kazanmayı başaran Yaygın ÇPL hentbol takımı il birinciliğini kazanmıştı.

“VALİ YILDIRIM, SPORCULARI TEBRİK ETTİ”

Sporcu ve öğretmenleri tek tek tebrik eden Vali Aziz Yıldırım, bölge şampiyonluğunda başarılar diledi. Emeği geçen herkese teşekkür eden Yıldırım, “Değerli arkadaşlar, şampiyon takımımızın sporcularını ve emeği geçen, çalıştıran herkesi kutluyorum. İl birinciliğinin yanında bölge şampiyonasında da yanı başarıyı göstereceğinize inancımız tamdır. Elâzığ ilinde gerçekleşecek bölge şampiyonluğu müsabakalarında sizlere başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret sporcularla toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 
Bu içerik 61 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET AK PARTİ’DEN VALİ’YE ZİYARET.. AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte M..
0 yorum SİYASET - 11.12.2017
GURBETÇİLERDEN ‘KUDÜS’ TEPKİSİ GURBETÇİLERDEN ‘KUDÜS’ TEPKİSİ.. Almanya’da faaliyet yürüten Muş Kültür ve Yardımlaşma Derneği (MUKYAD) Başkanı R..
0 yorum GÜNCEL - 11.12.2017
KASIM AYINDA MUŞ HAVALİMANI’NDA 44.619 YOLCUYA HİZMET VERİLDİ KASIM AYINDA MUŞ HAVALİMANI’NDA 44... DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan 2017 yılı Kasım Ayı Havalimanı İstatis..
0 yorum GÜNCEL - 11.12.2017
Üye Bilgi