Bu İçeriği Paylaş
1 Aralık 2017 Cuma

ŞAMPİYON HENTBOLCULAR, VALİ YILDIRIM’I ZİYARET ETTİ

Okul Sporları Hentbol Genç Erkekler kategorisinde il şampiyonu olan Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi takımı, Vali Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti


Vali Aziz Yıldırım, okul sporları hentbol genç erkekler kategorisinde yarışarak il şampiyonu olan Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi hentbol takımını makamında kabul etti. Ziyarete; Yaygın Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ali Yaman, Müdür Yardımcısı Serkan Yel, Beden Eğitimi Öğretmeni Ali İrşad Türkmen ve sporcular katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından okullar arası okul sporları hentbol müsabakalarında turnuvaya Yaygın ÇPL ile İMKB Anadolu Lisesi dışındaki okulların katılmaması nedeniyle iki takım arasında genç erkekler hentbol turnuvası final maçı oynandı. Büyük mücadeleye sahne olan maçı 17-12´lik skorla kazanmayı başaran Yaygın ÇPL hentbol takımı il birinciliğini kazanmıştı.

“VALİ YILDIRIM, SPORCULARI TEBRİK ETTİ”

Sporcu ve öğretmenleri tek tek tebrik eden Vali Aziz Yıldırım, bölge şampiyonluğunda başarılar diledi. Emeği geçen herkese teşekkür eden Yıldırım, “Değerli arkadaşlar, şampiyon takımımızın sporcularını ve emeği geçen, çalıştıran herkesi kutluyorum. İl birinciliğinin yanında bölge şampiyonasında da yanı başarıyı göstereceğinize inancımız tamdır. Elâzığ ilinde gerçekleşecek bölge şampiyonluğu müsabakalarında sizlere başarılar diliyorum” dedi. Ziyaret sporcularla toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 
Bu içerik 123 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi