Bu İçeriği Paylaş
6 Mayıs 2018 Pazar

AK PARTİ'DE TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

AK Parti Muş İl Başkanlığı, milletvekili aday adayları arasında gerçekleştirilecek temayül oylaması yaptı


24 Haziranda gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri kapsamında AK Parti’den Muş milletvekili aday adayı olarak başvuranlar arasında temayül oylaması gerçekleştirildi. Yeni Spor Tesislerinde gerçekleştirilen ve bin 600 delegenin oy kullanmasının devam ettiği belirten AK Parti İl  Başkanı Rahmettulah Yaktı, temayül yoklamasının çok heyecanlı ve güzel geçtiğini söyledi.

Muş ta bu gün tarihi bir gün daha yaşadıklarını Başkan aktaran yaktı, 27 Milletvekili aday adaylarının belirlemek için AK Parti teşkilatı olarak her zaman birlik ve beraberlik içerisinde aday adaylarımızı belirlemek amacıyla temayül yoklaması yapmış bulunmaktayız. Bin 120 tane delege 65 aday adaylarımız için oy kullandığını”  diye konuştu

 
Bu içerik 270 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi