Bu İçeriği Paylaş
29 Nisan 2018 Pazar

MUŞ ESKİ MİLLETVEKİLİ YILMAZ, BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Muş eski Milletvekili Dr. Medeni Yılmaz, 27. dönem aday adaylık başvurusunda bulundu


22. ve 23. Dönem AK Parti Muş Milletvekili Dr. Medeni Yılmaz, AK Parti Genel Merkezinde aday adaylık başvurusunu yaptı. Yılmaz, başvurusunun ardından yaptığı açıklamada, “Millet olarak tarihimizin en önemli dönüm noktalarından geçtiğimiz bir dönemde, kavşak noktası sayılabilecek 24 Haziran seçimleri için, bugün itibariyle Ak Partimize milletvekilliği aday adaylığı başvurumuzu yapmış bulunmaktayız Ayağını dikenden sakınırsan, o yolda yürüyemezsin. Biz ayağımızı hiçbir zaman dikenden esirgemedik. Bugün bu yüzden buradayız.” diyerek konuşmasına şöyle devam etti; Bu seçim, sadece ülkemiz için değil, yönünü ve gönlünü Türkiye’ye dönmüş tüm mazlum coğrafyalar için de ayrı bir önem arz etmektedir. 24 Haziran sonrası dönem Yeni Türkiye’nin, Yeni Türkiye ise yeni bir dünyanın habercisidir. Gözbebeğimiz olan Muş’a ve güzel insanlarına hizmet etmek adına atmış olduğumuz bu adımın ve 24 Haziran seçim sürecinin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

 
Bu içerik 353 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi