Bu İçeriği Paylaş
27 Ekim 2017 Cuma

VALİ YILDIRIM DİYARBAKIR’DA GÜVENLİK TOPLANTISINA KATILDI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muş dahil 8 il Valisi ile ‘Güvenlik ve Terörle Mücadele Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirdi


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bölge Güvenlik ve Terörle Mücadele Değerlendirme Toplantısını Diyarbakır’da Bölge Jandarma Komutanlığında yaptı. Ziyarette; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya; Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Batman Valisi Ahmet Deniz, Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Muş Valisi Aziz Yıldırım, Bingöl Valisi Ali Mantı, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok eşlik etti.

Bakan Soylu ve beraberindekileri; 7. Kolordu ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Sinan Yayla, Bölge Jandarma Komutanı Halis Zafer Koç ve askerler karşıladı. Bakan Soylu’ya Bölge jandarma Komutanlığına gelişinde iki öğrenci tarafından çiçek takdim edildi. Bakan Soylu kendisine çiçek takdim eden öğrenciyle birlikte Tören mangasını selamladı, ardından Bölge Jandarma Komutanlığı Şeref defterini imzaladı. Bakan Soylu daha sonra adına hazırlanan fidanı toprakla buluşturdu.

Daha sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Batman Valisi Ahmet Deniz, Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Muş Valisi Aziz Yıldırım, Bingöl Valisi Ali Mantı, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Tarık Açıkgöz, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, 7. Kolordu ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Sinan Yayla, Bölge Jandarma Komutanı Halis Zafer Koç ve Elazığ, Bingöl, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Muş ve Tunceli İllerinin İl Jandarma Komutanları ve İl Emniyet Müdürlerinin katılımlarıyla Jandarma Bölge Komutanlığı Toplantı Salonunda Bölge Güvenlik ve Terörle Mücadele Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

 
Bu içerik 164 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi