Bu İçeriği Paylaş
12 Ocak 2018 Cuma

UZAN, HASTALARI ZİYARET ETTİ

Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan ve eşi Meryem Uzan, İlçe devlet hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti


Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan ve eşi Meryem Uzan, devlet hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Ziyaret ettikleri hastalarla bir süre sohbet eden Belediye Başkan Vekili Uzan, hastaların sağlık durumlarıyla ilgili doktorlardan bilgi aldı. Sağlık insan hayatının en önemli merdiven basamağı bu bilinçle hastane de tedavi gören vatandaşları ziyaret ettiklerini belirten Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, hastalara moral vermek ve yanlarında olduğunu göstermek için ziyaret ettiklerini söyledi.

“HAYATA KALDIKLARI YERDEN EN GÜZEL ŞEKİLDE DEVAM ETMELERİNİ DİLİYORUM”

Hastalara acil şifalar dileğinde bulunan Uzan, “Gönlünüzün hoşluğunda yer almak bizler için önemli. Rabbimden sizler için acil şifalar diliyorum bir an evvel sağlığınıza kavuşup kaldığınız yerden hayatınıza en güzel şekilde devam etmenizi temenni ediyorum. Hastalarımızın gönüllerinin hoşluğunda yer almak bizler için önemli” dedi.

“40 HASTA ZİYARET EDİLEREK HEDİYELER VERİLDİ”

Yaklaşık 40 hastayı ziyaret eden Uzan çifti, Belediye tarafından terlik ve eşofman takımlarının yer aldığı hediye paketlerini hastalara verdiler. İlçe vatandaşlarının hak ettiği değeri her fırsatta yeni gelişimlerle sunmaya devam ettiklerini kaydeden Uzan, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” ifade etti. Başkan Vekili Uzan, Başhekim ve Hastane Müdürünün de eşlik ettiği ziyarette sağlık çalışanlarına da kolaylıklar dileyerek hasta yakınlarıyla ilgilenerek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

 
Bu içerik 121 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi