Bu İçeriği Paylaş
24 Mayıs 2018 Perşembe

SENTETİK YÜZEYLİ ATLETİZM PİSTİ VE TRİBÜNÜN YAPIMINA START VERİLİYOR

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından Muş’ta Sentetik Yüzeyli Atletizm Pisti ve Tribünün yapımına başlanıyor. Belediye Başkanı Vekili Aydın Özarslan, inşaatın yapı ruhsatını bakanlık yetkilisi Kamil Kavuran’a teslim etti


Belediye Başkan Vekili Aydın Özarslan, Gençlik Spor Bakanlığı Tesisler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Kamil Kavuran ve Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hamdullah Kardaş’ı makamda ağırladı. Muş-Bingöl karayolu üzerinde yapılacak olan sentetik yüzeyli atletizm pisti ve tribün ile ilgili Başkan Vekili Özarslan’ı bilgilendiren bakanlık yetkilisi Kavuran, tesisin 550 günde yapılacağını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tesisin yapı ruhsatını Kavuran’a veren Başkan Vekili Özarslan, projenin oluşturulmasını sağlayan ve destek veren Cumhurbaşkanı’na, Başbakan’a ve Gençlik Spor Bakanlığı’na teşekkür etti. İnşaat ruhsatı tamamlanarak bakanlık yetkililerine teslim edilen projenin inşaatına en kısa sürede başlanılmasının planlandığı bildirildi.

 
Bu içerik 591 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YARIDA KESTİ AKŞENER YAĞMUR NEDENİYLE MİTİNGİ YA.. İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Muş'un Hasköy ilçesinde partisi..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARAYA GELDİ PROTOKOL RAMAZAN BAYRAMINDA BİR ARA.. Ramazan Bayramı nedeniyle Atatürk Çocuk Parkı'nda bayramlaşma töreni düzenlendi..
0 yorum GÜNCEL - 17.6.2018
MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI MİLLETVEKİLİ ŞİMŞEK İLÇELERDE VATAN.. AK Parti Muş Milletvekili ve vekil adayı Mehmet Emin Şimşek Muş’un ilçelerinde v..
0 yorum SİYASET - 17.6.2018
Üye Bilgi