Bu İçeriği Paylaş
10 Mart 2018 Cumartesi

MŞÜ’DE KADINLAR KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’ın eşi Nilüfer Polat Hanımefendi, Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle il protokolünün eşlerine ve üniversitenin akademik ve idari kadın personeline kahvaltı verdi


Üniversite Konukevindeki kahvaltıya Muş Valisi Aziz Yıldırım’ın eşi Selma Yıldırım, Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek’in eşi Makbule Şimşek, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’nın eşi Suna Asya, İl Jandarma Komutanı Alb. İsmail Şahin’in eşi Bahar Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Erdoğan’ın eşi Meliha Erdoğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdüllatif Tüzer’in eşi Canan Tüzer, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Karadağ’ın eşi Kamuran Karadağ ile kadın personeli katıldı. Samimi ve sıcak bir atmosferde, sohbet havasında geçen kahvaltı programında Nilüfer Polat, kahvaltı davetine icabet eden misafirlerine ve programın gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek herkesin Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

BESYO’DAN KADIN PERSONELİNE JEST

Konukevindeki 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kahvaltı programına anlamlı bir destek de Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) bölümünden geldi. BESYO’nun akademik personeli ve öğrencileri tarafından önceki gün üniversitedeki her bir kadın personel için birer çam ağacı dikildi. BESYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Kırımoğlu, “Mütevazı bir jest olarak, üniversitenin ağaçlandırılmasına katkı amacıyla diktiğimiz her bir fidana Sayın Rektörümüzün kıymetli eşi Nilüfer Polat hanımefendinin ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıya katılan misafirlerimizin de isimlerini verdik.” dedi.

Katılanlara BESYO Müdürü Prof. Dr. Kırımoğlu tarafından özel olarak yaptırılan, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun’ yazılı magnetlerin hediye edildiği kahvaltı programı, 1071 Hatıra Ormanı içindeki çam fidanlarının dikildiği arazinin gezilmesi ile son buldu.

 
Bu içerik 115 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR.. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm branşlarda yaz spor okulları aç..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI Zİ.. Vali Vekili Alper Çifci, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ed..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİY.. Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için ken..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
Üye Bilgi