Bu İçeriği Paylaş
31 Ekim 2017 Salı

ALMALI, SOSYAL BİLİMLER SEMPOZYUMUNA KATILDI

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde görevli Arş. Gör. Vedat Almalı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı III. Sosyal Bilimler Sempozyumu’na katıldı


Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Berat Çiçek ve Araştırma Görevlisi Vedat Almalı’nın ‘E-Devlet Uygulamalarının Lider Üye Etkileşimi Üzerindeki Etkisi’ başlıklı ortak çalışması III. Sosyal Bilimler Sempozyumu’nda Arş. Gör. Vedat Almalı tarafından sunuldu.

Bildiride, yöneticilerin çalışanları ile olan etkileşimi, yönetici çalışan ilişkisinin optimum düzeyinin ne olması gerektiği, lider üye etkileşimini belirleyen unsurların ne olduğu gibi konular ele alınırken, gelişen teknoloji ile beraber kamusal ve özel sektörde yönetimin her kademesini etkileyen uygulamalardan bir tanesi olan e-devlet sisteminin lider üye etkileşimi üzerindeki etkilerine değinildi.

 
Bu içerik 127 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞURLANDI AFRİN KAHRAMANLARI TEKBİRLERLE UĞUR.. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülmekt..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARINA “HAYIR” DEDİ ÖĞRENCİLER SUSMADI, ÇOCUK İSTİSMARI.. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencileri, çocuk istismarı vakalarına sessiz kalmad..
0 yorum GÜNCEL - 23.2.2018
KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE ŞOK ETTİ KADININ YUMURTALIĞINDAN ÇIKAN KİTLE.. 70 yaşındaki kadının yumurtalığından 2,5 kilogramlık kitle çıkartıldı..
0 yorum SAĞLIK - 23.2.2018
Üye Bilgi