Bu İçeriği Paylaş
31 Ekim 2017 Salı

ALMALI, SOSYAL BİLİMLER SEMPOZYUMUNA KATILDI

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde görevli Arş. Gör. Vedat Almalı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı III. Sosyal Bilimler Sempozyumu’na katıldı


Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Berat Çiçek ve Araştırma Görevlisi Vedat Almalı’nın ‘E-Devlet Uygulamalarının Lider Üye Etkileşimi Üzerindeki Etkisi’ başlıklı ortak çalışması III. Sosyal Bilimler Sempozyumu’nda Arş. Gör. Vedat Almalı tarafından sunuldu.

Bildiride, yöneticilerin çalışanları ile olan etkileşimi, yönetici çalışan ilişkisinin optimum düzeyinin ne olması gerektiği, lider üye etkileşimini belirleyen unsurların ne olduğu gibi konular ele alınırken, gelişen teknoloji ile beraber kamusal ve özel sektörde yönetimin her kademesini etkileyen uygulamalardan bir tanesi olan e-devlet sisteminin lider üye etkileşimi üzerindeki etkilerine değinildi.

 
Bu içerik 89 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE HİZMETE DEVAM EDİYOR ŞİFA HASTANESİ, YENİLENEN YÜZÜ İLE .. Kısa süre önce el değiştiren Muş Şifa Hastanesi, bakım ve onarım çalışmalarından..
0 yorum SAĞLIK - 13.12.2017
2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL EDİLDİ 2 BİN 528 ARAÇ VE SÜRÜCÜSÜ KONTROL .. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğünce geneli..
0 yorum GÜVENLİK - 13.12.2017
KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI KALE MAHALLESİ’NDE YOL GENİŞLETME Ç.. Belediye ekipleri Kale Mahallesi Fabrika Caddesinde genişletme çalışmalarını sür..
0 yorum GÜNCEL - 13.12.2017
Üye Bilgi