Bu İçeriği Paylaş
31 Ekim 2017 Salı

ALMALI, SOSYAL BİLİMLER SEMPOZYUMUNA KATILDI

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde görevli Arş. Gör. Vedat Almalı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin ev sahipliğini yaptığı III. Sosyal Bilimler Sempozyumu’na katıldı


Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Berat Çiçek ve Araştırma Görevlisi Vedat Almalı’nın ‘E-Devlet Uygulamalarının Lider Üye Etkileşimi Üzerindeki Etkisi’ başlıklı ortak çalışması III. Sosyal Bilimler Sempozyumu’nda Arş. Gör. Vedat Almalı tarafından sunuldu.

Bildiride, yöneticilerin çalışanları ile olan etkileşimi, yönetici çalışan ilişkisinin optimum düzeyinin ne olması gerektiği, lider üye etkileşimini belirleyen unsurların ne olduğu gibi konular ele alınırken, gelişen teknoloji ile beraber kamusal ve özel sektörde yönetimin her kademesini etkileyen uygulamalardan bir tanesi olan e-devlet sisteminin lider üye etkileşimi üzerindeki etkilerine değinildi.

 
Bu içerik 149 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi