Bu İçeriği Paylaş
11 Mart 2018 Pazar

VALİ YILDIRIM’DAN ESNAFLARA ZİYARET

Muş Valisi Aziz Yıldırım, Haspet Turizm Seyahat Acentası Türk Hava Yolları yetkili bayiini ziyaret etti. Ziyarette Vali Yıldırım’ı, yetkili Ferhat ve Ömer Çağlar kardeşler karşıladı


Vali Aziz Yıldırım, ziyarette ilimizden yapılan havayolu seyahat sayısının memnuniyet verici olduğunu ifade ederek; “Devlet ve millet bir bütündür. Millet olmadan devlet, devlet olmadan millet olmaz. O nedenle bu ikisi ayrılmaz bir bütündür. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Hepinizin malumudur ki bu tür seyahatleri yapmak da çok büyük ekonomik bir güç gerektirmiyor. Şükürler olsun havayolunu kullanan vatandaş sayımız da azımsanmayacak kadar iyi durumda. Muş Havalimanında devam eden yeni apron ve terminal binası inşaatımız tamamlandığında vatandaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet edileceği de muhakkaktır. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun diyorum.” dedi.

Ziyaretleri esnasında Vali Aziz Yıldırım, işyeri yetkililerinin ikiz çocukları Hatice ve Medine kardeşlere de oyuncak hediye ederek onları sevindirdi.

MUŞ 4.NOTERE ZİYARET

Muş Valisi Aziz Yıldırım ve eşi Selma Yıldırım Hanımefendi, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Muş 4. Noteri Sevgi Karaçil’e ziyarette bulundular. Vali ve eşi Selma Yıldırım, 4. Noter Sevgi Karaçil ile Noter Başkâtibi Eyüp Kılıçaslan karşıladı. Vali Aziz Yıldırım, bir süre ziyarette sohbet ettikten sonra cadde üzerindeki esnafları da ziyaret ederek, onlarla hasbihal etti. Ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından Vali Yıldırım ayrıldı.

 

 
Bu içerik 70 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
165 MİLYON EUROLUK HİBEYE BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI 165 MİLYON EUROLUK HİBEYE BAŞVURU S.. TKDK'nin 164 milyon 706 bin euro hibe vereceği kırmızı et, kanatlı eti, süt ve y..
0 yorum TARIM - 22.3.2018
BELEDİYE BAŞKANLIĞINA İLK ADAY EŞREF YEKDEŞ OLDU BELEDİYE BAŞKANLIĞINA İLK ADAY EŞRE.. 2019 Mart Yerel seçimlerinde aday adaylığını açıklayan İşadamı Eşref Yekdeş, “Ta..
0 yorum SİYASET - 22.3.2018
BAKANLIKTAN MİLLİ PARK PROJESİ AÇIKLAMASI BAKANLIKTAN MİLLİ PARK PROJESİ AÇIK.. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürlüğü..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
Üye Bilgi