Bu İçeriği Paylaş
11 Mart 2018 Pazar

VALİ YILDIRIM’DAN ESNAFLARA ZİYARET

Muş Valisi Aziz Yıldırım, Haspet Turizm Seyahat Acentası Türk Hava Yolları yetkili bayiini ziyaret etti. Ziyarette Vali Yıldırım’ı, yetkili Ferhat ve Ömer Çağlar kardeşler karşıladı


Vali Aziz Yıldırım, ziyarette ilimizden yapılan havayolu seyahat sayısının memnuniyet verici olduğunu ifade ederek; “Devlet ve millet bir bütündür. Millet olmadan devlet, devlet olmadan millet olmaz. O nedenle bu ikisi ayrılmaz bir bütündür. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Hepinizin malumudur ki bu tür seyahatleri yapmak da çok büyük ekonomik bir güç gerektirmiyor. Şükürler olsun havayolunu kullanan vatandaş sayımız da azımsanmayacak kadar iyi durumda. Muş Havalimanında devam eden yeni apron ve terminal binası inşaatımız tamamlandığında vatandaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet edileceği de muhakkaktır. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun diyorum.” dedi.

Ziyaretleri esnasında Vali Aziz Yıldırım, işyeri yetkililerinin ikiz çocukları Hatice ve Medine kardeşlere de oyuncak hediye ederek onları sevindirdi.

MUŞ 4.NOTERE ZİYARET

Muş Valisi Aziz Yıldırım ve eşi Selma Yıldırım Hanımefendi, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Muş 4. Noteri Sevgi Karaçil’e ziyarette bulundular. Vali ve eşi Selma Yıldırım, 4. Noter Sevgi Karaçil ile Noter Başkâtibi Eyüp Kılıçaslan karşıladı. Vali Aziz Yıldırım, bir süre ziyarette sohbet ettikten sonra cadde üzerindeki esnafları da ziyaret ederek, onlarla hasbihal etti. Ziyaret anısına hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından Vali Yıldırım ayrıldı.

 

 
Bu içerik 116 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE DENGE (3) CUMHUR İTTİFAKI, TARİHSEL BLOK VE D.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT TASARLADILAR MEHMETÇİK İÇİN TANK GÖRÜNÜMLÜ ROBOT.. Muş Rekabet Kurumu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, terörle mücadel..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASFALT KAPLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI BELEDİYE MEYDANINDA BİRİNCİ KAT ASF.. Üst yapı projesi kapsamında Belediye hizmet binaları önünde başlatılan çalışmala..
0 yorum GÜNCEL - 25.5.2018
Üye Bilgi