Bu İçeriği Paylaş
12 Ocak 2018 Cuma

AVRUPALI GENÇLERDEN ÜNİVERSİTEYE ZİYARET

Muş merkezli Genç Birikim Derneği’nin Erasmus+ Gençlik Projeleri kapsamında yürüttüğü 'Kırsalda Gençlik Çalışmaları' projesi dolayısıyla yurtdışından gelen gençler, Muş Alparslan Üniversitesi’ni ziyaret etti


Genç Birikim Derneği’nin Erasmus+ Gençlik Projeleri kapsamında yürüttüğü 'Kırsalda Gençlik Çalışmaları' projesi dolayısıyla yurtdışından gelen gençler, Muş Alparslan Üniversitesi’ni ziyaret etti. İtalya, Fransa, Portekiz, Estonya, İspanya, Bulgaristan, Hırvatistan ve Slovenya’dan gelen misafirler, Üniversitede ilk olarak Uluslararası İlişkiler Birimi Erasmus+ Ofisine geldi. Burada Okt. Mahmut Akar ve Okt. Pınar Süt Güngör’den üniversitedeki Erasmus+ faaliyetleri hakkında bilgi alan misafirleri daha sonra ofis çalışanları eşliğinde dersliklerde, Kongre ve Kültür Merkezinde ve kütüphanede incelemeler yaptı. Avrupalı gençlerin ziyareti, yapılan ikramların ardından sona erdi.

 

 
Bu içerik 54 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇIKTI 120 BİN ÖĞRENCİ YARIYIL TATİLİNE ÇI.. Muş’ta, 2017-2018 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili münasebetiyle Merkez İmam H..
0 yorum EĞİTİM - 20.1.2018
KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR KÖYLERDE KIŞ ÇİLESİ SÜRÜYOR.. Bu yıl kış aylarının normal geçtiği Muş'ta, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan ..
0 yorum YAŞAM - 20.1.2018
KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA BAKIYORLAR KÖYLERDE ATLI KIZAKLA HAYVANLARINA .. Varto İlçesinde besiciler, atlı kızakla hem hayvanlarına yem götürüyor hem de kö..
0 yorum GÜNCEL - 20.1.2018
Üye Bilgi