Bu İçeriği Paylaş
12 Ocak 2018 Cuma

AVRUPALI GENÇLERDEN ÜNİVERSİTEYE ZİYARET

Muş merkezli Genç Birikim Derneği’nin Erasmus+ Gençlik Projeleri kapsamında yürüttüğü 'Kırsalda Gençlik Çalışmaları' projesi dolayısıyla yurtdışından gelen gençler, Muş Alparslan Üniversitesi’ni ziyaret etti


Genç Birikim Derneği’nin Erasmus+ Gençlik Projeleri kapsamında yürüttüğü 'Kırsalda Gençlik Çalışmaları' projesi dolayısıyla yurtdışından gelen gençler, Muş Alparslan Üniversitesi’ni ziyaret etti. İtalya, Fransa, Portekiz, Estonya, İspanya, Bulgaristan, Hırvatistan ve Slovenya’dan gelen misafirler, Üniversitede ilk olarak Uluslararası İlişkiler Birimi Erasmus+ Ofisine geldi. Burada Okt. Mahmut Akar ve Okt. Pınar Süt Güngör’den üniversitedeki Erasmus+ faaliyetleri hakkında bilgi alan misafirleri daha sonra ofis çalışanları eşliğinde dersliklerde, Kongre ve Kültür Merkezinde ve kütüphanede incelemeler yaptı. Avrupalı gençlerin ziyareti, yapılan ikramların ardından sona erdi.

 

 
Bu içerik 126 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİMİ YAPILDI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİK SEÇİM.. Muş Valiliği 2018 yılı Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Seçimi yapıldı. 95 ..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SEÇİM ÜLKEMİZE KAZANIM OLSUN MUKYAD BAŞKANI REMZİ ÖZÜN: ERKEN SE.. Türkiye’ye sürekli eğitim ve sağlık alanlarında yatırımlar yapan Muş Kültür ve Y..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
ECZANELER ECZANELER.. Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyoloji Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğretim Ü..
0 yorum GÜNCEL - 20.4.2018
Üye Bilgi