Bu İçeriği Paylaş
27 Mayıs 2018 Pazar

AK PARTİ HEYETİNDEN TSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Muş Milletvekili Adayları Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er, Abdulmecit Cantepe ve Figen Ergül, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına (MUŞ TSO) ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular


Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ve çok sayıda partili, ziyarette milletvekili adaylarına eşlik etti. Coşkulu bir karşılama ile kente gelen milletvekili adayları ilk ziyaretlerini MUŞ TSO’ya gerçekleştirerek yeni seçilen yönetime başarılar diledi. MUŞ TSO Başkanı Erdal Koç, Meclis Başkanı Talip Devrim ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti heyetini çiçeklerle karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlerini makamında ağırlayan Koç, burada yaptığı konuşmada AK Parti Muş Milletvekili adaylarına başarılar dileyerek, seçim sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması temennisinde bulundu. MUŞ TSO’nun şehrin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğuna dikkat çeken Başkan Koç, “Muş Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler de yeni bir seçim sürecinden çıktık. Yönetimdeki arkadaşlarımız ile birlikte ilimizin ekonomik anlamdaki beklentilerine çözüm üretme noktasında çalışıyoruz. İnşallah işadamlarımıza ve girişimcilerimize yeni imkanlar oluşturarak Muş’un ekonomik gelişimine katkıda bulunuruz. Tabi bunları yaparken siyasetçilerimiz ve kamu kurumlarımız ile uyum ve işbirliği içinde olacağız. Tek gayemiz Muş’a faydalı hizmetler sunmak. Umarım bunu başarırız. Bu vesile ile bir kez daha ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, milletvekili adaylarına başarılar dilerim. 24 Haziran seçimlerinin ilimize ve ülkemize hayırlı sonuçlar getirmesini diliyorum” dedi.

Daha sonra konuşan MUŞ TSO Meclis Başkanı Talip Devrim, seçimlerin demokrasinin vazgeçilmezi olduğuna vurgu yaparak AK Parti Muş Milletvekili adaylarına başarılar dileyip, yapılacak seçimlerin Muş’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Rahmetullah Yaktı da konuşmasında milletvekili adayları ile ilk ziyaretlerini gerçekleştirmiş olduklarını belirterek, Nisan ayında yapılan oda seçimleri ile göreve gelen yeni yönetimi tebrik edip başarılar diledi.

AK Parti Muş Milletvekili adayı Mehmet Emin Şimşek de coşkulu bir karşılamanın ardından soluğu MUŞ TSO’da aldıklarını belirterek, “Ülke olarak yeni bir seçim sürecine girdik. Tabi geçtiğimiz ayda oda seçimleri yapıldı ve sizler yeni yönetime geldiniz. Yoğunluğumuzdan dolayı sizleri ziyaret edemedik. Bugün milletvekili adayı arkadaşlarımız ile şehre gelir gelmez ilk ziyaretimizi buraya gerçekleştirdik. Yeni yönetiminizi tebrik eder, başarılar dilerim. Umarım hep birlikte Muş’a güzel hizmetler yaparız” ifadelerini kullandı.

Son olarak söz alan AK Parti Muş 2. Sıra Milletvekili Adayı Abdulselam Er ise, seçim sürecindeki yoğunluktan dolayı oda yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunamadığını, bu vesile ile yeni yönetime başarılar dilediğini ifade etti. Er, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde Muş Ticaret ve Sanayi Odası ailesinden destek beklediklerini kaydetti.

 
Bu içerik 92 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLANDI PKK/KCK OPERASYONU: 8 KİŞİ TUTUKLAN.. Muş’ta, PKK/KCK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda 25 kişi gözaltı..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ CHP HEYETİ, TSO’YU ZİYARET ETTİ.. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş İl Başkanı ve Milletvekili Adayları, Muş Ticar..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR YEKDEŞ: BU SEÇİMDE SİSTEM DEĞİŞİYOR.. 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği genel ..
0 yorum GÜNCEL - 20.6.2018
Üye Bilgi