Bu İçeriği Paylaş
9 Mart 2018 Cuma

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEVRE TEMİZLİĞİ

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) öğrencilerinin oluşturduğu Genç Tema Topluluğu çevre temizliği hakkında bir farkındalık etkinliği düzenledi


Genç Tema Topluluğu çevre temizliği hakkında bir farkındalık etkinliği düzenledi. Kütüphane binası önünde bir araya gelen duyarlı öğrencilerimize Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Abdüllatif Tüzer, Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Ferit Uslu ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Şükrü Çobanoğlu da destek verdi.

‘Geleceğe Sahip Çık Çevreni Temiz Tut’ sloganı ile yola çıkılan etkinlikte öğrencilerimiz ile birlikte akademik ve idari personel de çevre temizliği yaptı. Etkinliğe katılanlar, ortak kullanım alanlarına atılmış teneke kutu, poşet, kâğıt, şişe ve benzeri atıklarla izmaritleri çöp torbalarına doldurdular. Çevre ve doğa için farkındalık oluşturmak isteyen Genç Tema Topluluğu, etkinliklerine katılan herkese ‘yeşil yaprak’ görünümlü yaka iğneleri dağıttı.

 
Bu içerik 66 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
MUŞ BİLSEM’DEN BİR REKOR DAHA MUŞ BİLSEM’DEN BİR REKOR DAHA.. 2018 yılında TÜBİTAK 12.Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge..
0 yorum EĞİTİM - 22.3.2018
MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLDİ MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLD.. Muş Yetiştirme Yurdu Mezunları Derneği tarafından 2017 Yılında başvurusu yapılan..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARET EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARE.. Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanı Mahir Barışan, B..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
Üye Bilgi