Bu İçeriği Paylaş
9 Mart 2018 Cuma

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ÇEVRE TEMİZLİĞİ

Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) öğrencilerinin oluşturduğu Genç Tema Topluluğu çevre temizliği hakkında bir farkındalık etkinliği düzenledi


Genç Tema Topluluğu çevre temizliği hakkında bir farkındalık etkinliği düzenledi. Kütüphane binası önünde bir araya gelen duyarlı öğrencilerimize Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Abdüllatif Tüzer, Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Genel Sekreter Yardımcısı Öğr. Gör. Ferit Uslu ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Şükrü Çobanoğlu da destek verdi.

‘Geleceğe Sahip Çık Çevreni Temiz Tut’ sloganı ile yola çıkılan etkinlikte öğrencilerimiz ile birlikte akademik ve idari personel de çevre temizliği yaptı. Etkinliğe katılanlar, ortak kullanım alanlarına atılmış teneke kutu, poşet, kâğıt, şişe ve benzeri atıklarla izmaritleri çöp torbalarına doldurdular. Çevre ve doğa için farkındalık oluşturmak isteyen Genç Tema Topluluğu, etkinliklerine katılan herkese ‘yeşil yaprak’ görünümlü yaka iğneleri dağıttı.

 
Bu içerik 108 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR.. Muş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, tüm branşlarda yaz spor okulları aç..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI ZİYARETİ ŞEHİT AİLELERİNE RAMAZAN BAYRAMI Zİ.. Vali Vekili Alper Çifci, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ed..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİY.. Muş Belediyesi, sıcak yaz günlerinde sağlık problemlerinin önüne geçmek için ken..
0 yorum GÜNCEL - 18.6.2018
Üye Bilgi