Bu İçeriği Paylaş
27 Şubat 2018 Salı

ARANAN ŞAHISLARA YÖNELİK ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahıslara yönelik çalışma başlattı. Çeşitli suçlardan aranan şahıslar çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevlerine gönderildiler


Muş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma yaptı. Valilikten yapılan açıklamada: “14 Şubat 2018 günü “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma” suçlarından hakkında toplam 8 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. “Açık Yerde Bulunan Büyük veya Küçükbaş Hayvan Hakkında Hırsızlık” suçundan 8 yıl 4 ay kesinleşmiş cezası ile arandığı tespit edilen bir şahıs da, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanmıştır.

14 Şubat 2018 günü yapılan çalışmalarda “Hırsızlık, Konut Dokunulmazlığını İhlal ve Taklit Anahtarla Kilit Açmak Suretiyle Hırsızlık” suçlarından hakkında toplam 6 yıl 5 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan bir kişi tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. 13 Şubat 2018 günü yapılan kontrollerde  “Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olan Eşya Hakkında Hırsızlık ve Hükümlü ve Tutuklunun Kaçırılması” suçlarından arandığı tespit edilen bir kişi de sevk edildiği adli mercilerce hakkında kesinleşmiş olan 5 yıl hapis cezasına istinaden tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. 19 Şubat 2018 günü “Kasten Yaralama” suçundan arandığı tespit edilen bir şahıs da sevk edildiği adli mercilerce hakkında kesinleşmiş olan 4 yıl 2 ay hapis cezasına istinaden tutuklanmıştır.

“Kasten Öldürmeye Teşebbüs” suçundan arandığı tespit edilen bir başka kişi de sevk edildiği adli mercilerce hakkında kesinleşmiş olan 2 yıl 1 ay hapis cezasına istinaden tutuklanmıştır. 21 Şubat 2018 günü gerçekleşen Açıktan Hırsızlık olayının Şüphelileri olan iki kişi ekiplerce yakalanarak gözaltına alınmışlar ve çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

 
Bu içerik 62 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLDİ MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLD.. Muş Yetiştirme Yurdu Mezunları Derneği tarafından 2017 Yılında başvurusu yapılan..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARET EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARE.. Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanı Mahir Barışan, B..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR VALİYİ ZİYARET ETTİ DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR VALİYİ ZİYA.. 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklar Muş Valisi ..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
Üye Bilgi