Bu İçeriği Paylaş
5 Ocak 2018 Cuma

ÜST DÜZEY BÜROKRATLARA ZİYARET

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ile beraber Ankara’da üst düzey bürokratlara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor


Muş’un kalkınması ve ilin eksikliklerinin giderilmesi için Milletvekili Şimşek ve İl Başkanı Yaktı, Bakan ve Bakan Yardımcıları ile diğer kurumların üst düzey bürokratlarına ziyaretler gerçekleştiriyorlar. İlk olarak Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret eden Şimşek ve Yaktı, ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Çiftçi, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Mehmet Akif Özkaldı, Ankara-Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, TBMM Özel Kalem Müdürü Mustafa Çiftçi, Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Aysel Kandemir ve DSİ Genel Müdürü Murat Acu’yu makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyaretler ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, “İlimizin hükümet yatırımlarından en iyi şekilde yararlanabilmesi için gerek Muş’ta, gerekse de Ankara’da çalışmalarımız sürüyor. Bakanlarımızı, Bakan Yardımcılarımızı, Müsteşarlarımızı, Genel Müdürlerimizi ve diğer üst düzeydeki bürokratlarımızı ziyaret ederek, Muş için istişarelerde bulunuyoruz. Hayata geçen ve 2018 yılında yapılması planlanan çok sayıda yatırım ve projelerimiz var. Bu çalışmalarımızda bizlere destek vererek, yalnız bırakmayan hükümetimize teşekkürlerimi sunuyorum. “ diye konuştu.

Kurumlara yapılan bazı ziyaretlere ise Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan ile Bulanık AK Parti İlçe Başkanı Ali Bulut’ta katıldı.

 
Bu içerik 193 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
 
Günün Diger Manşetleri
MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLDİ MADDE BAĞIMLILIĞI EĞİTİMLERİ VERİLD.. Muş Yetiştirme Yurdu Mezunları Derneği tarafından 2017 Yılında başvurusu yapılan..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARET EĞİTİM-BİR-SEN’DEN BULANIK’A ZİYARE.. Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Muş Şube Başkanı Mahir Barışan, B..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR VALİYİ ZİYARET ETTİ DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR VALİYİ ZİYA.. 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla Down Sendromlu çocuklar Muş Valisi ..
0 yorum GÜNCEL - 22.3.2018
Üye Bilgi